Компанія «Вантажники Харків»

Швидко, акуратно, недорого!

Компанія «Грузчики Харьков» у співпраці з підприємством «Грузоперевозки Харьков» вже більше п’яти років займає лідируючі позиції з надання послуг на ринку.

За цей час ми створили потужну, злагоджену систему надання послуг, сформували професійний і дружний колектив, повністю замінили транспорт, спецтехніку та інше обладнання.

На перших етапах розвитку ми були скромною конторкою, що займається дрібними перевезеннями. Суворе дотримання принципів виконання робіт: «Швидко. Акуратно. Недорого.» – було і є найголовнішим завданням нашої команди. Саме дотримання цих принципів, стало запорукою успіху нашої організації. Працюючи на перспективи, а не на прибуток ми домоглися довіри харків ‘ян, напрацювали постійних клієнтів, які в свою чергу рекомендують нас друзям, родичам, колегам по роботі. Індивідуальний підхід до кожного, не залишить байдужим навіть найбільш вимогливого клієнта.
Нижче наведено список послуг, які виконує наша компанія і партнери.

icon
Швидка робота
співробітників
icon
Акуратне завантаження
і розвантаження
icon
Кращі ціни серед
конкурентів
6 років успішної роботи
6 років успішної роботи
на ринку

Вантажоперевезення

Переглянути всі ціни на послуги вантажоперевезень

Грузовое такси и грузчики в Харькове

Вантажоперевезення або Вантажне таксі, один з головних напрямків нашої діяльності. Вантажоперевезення сьогодні займають важливу роль у життєдіяльності фірм, а також приватних осіб. Потреба у вантажоперевезеннях багато в чому пов ‘язана з розвитком як суспільства в цілому, так і окремих його індивідів. Також для більшості фірм і приватних осіб економічно не вигідно, придбання вантажного транспорту, для своїх потреб.

Якщо Вам необхідні послуги перевезення, ми надамо транспорт залежно від характеру та обсягів вантажу, що транспортується. Весь вантажний транспорт подається з досвідченими водіями, які добре знають місто і область. У нас немає обмежень щодо обсягу переміщуваного вантажу, а також дальності і часу замовлення перевезень, індивідуальний підхід до кожного, дозволить знайти спільну мову навіть з найбільш незговірливими клієнтами.

Послуги вантажників

Переглянути всі ціни на послуги вантажників

Будь-яке транспортування починається з навантажувальних робіт, вихідний результат яких залежить від професіоналізму і злагоджених дій фахівців. На сьогоднішній день багато фірм займається даним видом послуг, як додатковим. У нас послуги вантажників, як і перевезення є одним з головних напрямків діяльності.

Дані послуги стануть в нагоді, як при переїзді квартири або офісу, так і в разі перевезення обладнання або верстатів, піаніно, сейфів, та інших важких предметів. Перевірено на практиці, вважаючи за краще не досвідчених, але дешевих фахівців, ви піддаєте ризику своє майно, витрачаєте дорогоцінний час, а в результаті оплата та ж, або навіть більше, ніж при замовленні фахівців нашої фірми.

Квартирний, офісний переїзд Харків

Переглянути всі ціни на послуги квартирного переїзду

Переезд офиса или квартиры

Переїзд завдання не з легких. Але не для нас. Наші фахівці організують роботу з проведення переїзду на вищому рівні. Вам не доведеться упаковувати або розбирати меблі, вантажники швидко і акуратно розберуть і упакують меблі, занурять всі речі, що перевозяться. Якщо переїжджає магазин або кафе, ми акуратно розберемо стелажі, зануримо продукцію, демонтуємо декорації та освітлення. Проводимо офісний переїзд, без відриву співробітників від роботи. Що стосується переїзд підприємства або цеху, відключимо і проведемо демонтаж верстатів, обладнання, по приїзду розставимо і підключимо обладнання. Також виконуємо перевезення піаніно, сейфів.

Оренда спецтехніки

Переглянути всі ціни на оренду спецтехніки

Спецтехника для перевозки Харьков

Оренда спецтехніки – це комплекс заходів пов ‘язаних з наданням транспорту спеціального призначення. Ми пропонуємо послуги автокрана, автовежі, екскаватора, бульдозера та іншої техніки за низькими цінами. Замовляючи у нас послуги спецтехніки ви отримуєте якісний транспорт, досвідчених водіїв і масу задоволення від виконаної роботи. Телефонуйте і наші менеджери дадуть відповідь на всі запитання, які вас цікавлять.

Такелаж

Переглянути всі ціни на такелажні роботи

Профессиональные такелажные работы
Такелаж або Такелажні роботи – це переміщення великогабаритних великовагових вантажів, за допомогою спеціальних механізмів і пристосувань.

Наша компанія спеціалізується на виконанні такелажних робіт у Харкові. Ми виконуємо свою роботу якісно і в мінімальні терміни.

Такелажні роботи включають такі послуги: перевезення сейфів, піаніно, роялів, верстатів та іншого обладнання. При замовленні послуг ви можете викликати майстра, який після оцінки обсягу робіт, оголосить вартість. Виклик майстра безкоштовно.

Вивезення будівельного сміття

Переглянути всі ціни на вивезення будівельного сміття

Вывоз строительного мусора Харьков

Вивезення сміття, одна з найважливіших проблем міста, що розвивається. З ростом населення і постійних будівництв, накопичуються тонни сміття забруднюючі навколишнє середовище.

Закликаємо Вас своєчасно замовляти вивезення сміття. Ми готові допомогти в цій не легкій справі. Побутове або будівельне сміття не важливо, наша фірма оперативно організовує вивезення будмусора за низькими цінами. Наші фахівці підберуть транспорт, фахівців, і виконають всі необхідні роботи для вирішення вашої проблеми.

Радимо вам замовляти послуги заздалегідь, це допомагає нам вибрати персонал і вид транспорту, який найбільш підходить для вирішення поставлених завдань.

Для зручності клієнтів ми працюємо цілодобово, без свят і вихідних. Наші менеджери дадуть відповідь на будь-які питання, і допоможуть знайти рішення ваших проблем. Замовити послуги можна за телефонами вказаними вгорі сайту.

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!