5 умов вдалого переїзду на нову квартиру

Переїзд в нове житло не завжди відбувається так як ми уявляємо. Найчастіше весь процес пов’язаний з нервами, скандалами, і дуже вимотує. Щоб впоратися з цим, в цій статті ми зібрали 5 правил, які не дозволять перетворити квартирний переїзд в хаос.

Не варто думати, що переїзд – це всього-на-всього зібрати речі і перевезти їх. Ті, хто так кажуть – зазвичай люди, які ніколи не стикалися з необхідністю підготовки та збору речей. Тільки уявіть скількома предметами ви користуєтеся: тепер їх потрібно впорядкувати, упакувати, нічого не втратити тощо. Тому ця стаття буде актуальною не тільки для тих, хто тільки збирається переїжджати, але і для тих, хто вже це робив.

Переїзд може здійснюватися своїми силами і за рахунок послуг вантажної компанії. Фахівці мувінгової компанії можуть просто перевезти майно, так і надати послуги упаковки, і необхідні для цього матеріали. Якщо вам ніде знайти вантажну машину, то звертатися в компанію перевезень в будь-якому випадку доведеться. Отже, 5 умов вдалого переїзду:

Умова №1: складіть план і дотримуйтесь його

Нехай це здається дурним, але якщо заздалегідь все спланувати, то ви не тільки позбудетеся від зайвої роботи, але і від переживань. Якщо майна багато, розподілити обов’язки упаковки і збору речей потрібно обов’язково. У такому випадку ніхто не буде заважати один одному і речі вийде зібрати набагато швидше. Тому не нехтуйте планом і намагайтеся зробити саме так як все запланували. Обов’язково складіть списки для упакованих пакетів і вкладіть їх всередину, самі пакети промаркируйте з усіх боків. Це допоможе потім швидко зорієнтуватися і знайти потрібний предмет.

Умова №2: зв’яжіться з перевізником

У разі здійснення квартирного переїзду самостійно вам буде потрібно знайти машину і може навіть доведеться завантажувати самостійно свої сумки і мішки. Це дуже важка робота, яка вимотує, тому багато хто наймає приватних вантажників. Тільки цілісність техніки та інших цінних предметів приватники не гарантують – речі будуть зоною виключно вашої відповідальності.
Якщо будете наймати бригаду вантажників, які будуть виносити і завантажувати в машину ваші речі, то серйозно подумайте про фірму куди звернутися. Перевізників дуже багато, але не кожна команда працює злагоджено і може видати необхідний результат. Швидше за все за послуги професійної бригади вантажників доведеться заплатити трохи більше, але ми впевнені, що національна безпека і акуратність важливіше пари сотень гривень.

Працівники компанії і самі зацікавлені швидше впоратися з вашими речами і нічого не пошкодити. Відповідно вони візьмуть все, що потрібно для конкретно вашого квартирного переїзду (ремені, плівку пакувальну, коробки і т. д.). Вантажна компанія, яка працює за договором, зазвичай дає гарантію на збереження майна і особисто відповідає за ваш вантаж. Більш того, машини з підйомними платформами у таких фірм теж є. Такі функції полегшують роботу вантажникам і мінімізують пошкодження на цьому етапі.

Умова №3: підготуйте нове житло до приїзду

Заздалегідь приберіть там, помийте підлогу, витріть пил, приберіть все непотрібне і переконайтеся, що проходи вільні і для вантажників не буде перешкод при ходінні по квартирі. Навіть за незакріплений лінолеум можна зачепитися, вдаритися і впасти з вантажем. Тоді і співробітник і ваше майно можуть отримати серйозні пошкодження. Через це потрібно заздалегідь звільнити стіни, іноді навіть двері знімають з петель, щоб вони не заважали і не стопорили процес.
Насправді прибирати вам доведеться і після закінчення заносу майна, але вже рухати нічого не доведеться, все буде розставлено по місцях, які ви прибрали до цього.

Умова №4: складіть план приміщення

Також підготуватися до переїзду в іншу квартиру допоможе план нового приміщення з урахуванням ваших речей. Продумайте заздалегідь і те, як буде звільнятися поточне приміщення, і де все буде стояти по приїзду. Оплата вантажників здійснюється погодинно тому вам буде невигідно думати про це на етапі розвантаження. І таким чином заощадите час і гроші, і нова обстановка буде продумана з урахуванням всіх ідей, які вам прийдуть в голову після першого начерку.

Умова №5: не хвилюйтеся

Планувати і здійснювати переїзд потрібно на холодну голову. Не підходьте до цього занадто емоційно або хоча б постарайтеся мінімізувати своє хвилювання. Займіться тим, що вам подобається, що вас заспокоює. Вам потрібно буде стежити за виконанням плану і за роботою співробітників мувінгової компанії. На цьому етапі у вас вже все буде готово, залишиться тільки вивантажити, занести речі в нове місце і жити далі.

Переїзд завжди був і залишається хвилюючим заходом для домочадців. Пов’язано це не тільки з тим, що потрібно все взяти, підготувати, не заплутатися, але і з тим, що в новій квартирі ваше життя заграє по-іншому. І чекати вас будуть нові здійснення.
Ми знаємо все, що потрібно для переїзду в нову квартиру виходячи з досвіду працівників нашої компанії. Саме ці 5 умов дозволять швидко пройти всі етапи підготовки і без зайвих нервів здійснити переїзд вам і вашій родині.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!