Де взяти коробки для переїзду

упаковочные коробки для переезда

Підготовка до переселення в нову житлову площу вимагає приділити увагу безлічі речей і одна з них – знайти пакувальні коробки для переїзду, адже одних сумок і валіз швидше за все не вистачить. У більшості будинків обов’язково непомітно накопичується картонна тара від побутової техніки, посилок від рідних і багато чого іншого. Вона займає місце на антресолях і балконах і чекає свого часу, щоб перетворитися на пакувальний матеріал для переїзду. Хоча з цим твердженням погодитися майже кожен, хто прожив в одному місці хоча б рік, на жаль, будь-якої кількості коробок буде недостатньо.

Коробки для переїзду: де знайти і купити

З одного боку, найбільшими щасливчиками можна назвати тих, хто може взяти пакувальні коробки картонні для переїзду на роботі. Але почати з цього варто всім. У будь-якому офісі знайдуться порожні упаковки від обладнання і канцелярського приладдя, а на будь-якому виробництві точно є склад, де зберігається, в тому числі, і бракована або незначно пошкоджена оптова тара. Зрозуміло, перевозити картонні коробки для переїзду з роботи додому через все місто, особливо якщо у вас немає свого автомобіля досить проблематично, але так можна не тільки заощадити, але і зробити офіс чистішим!

Другий важливий нюанс: перш ніж купувати картонну тару, визначте, що саме ви хочете в неї покласти. Тим більше, що для того, щоб скористатися гарантією для дрібної техніки тільки талона недостатньо і потрібно повертати ще й коробку, а значить швидше за все у вас вже є фірмова упаковка для мультиварки або ігрової консолі. По-третє, для одягу краще купіть вішалки і чохли – це набагато зручніше і практичніше, ніж складати її в ящики.

3 місця, де можна знайти і купити коробки для переїзду:

  1. Пошта. Завжди поруч і до ваших послуг. Єдиний недолік пошти, як місця, де можна взяти коробки для переїзду – необхідність їх самостійно збирати. Суть у тому, що співробітники відділення склеюють упаковки для посилок безпосередньо перед відправкою, а до цього вони зберігаються і виставляються на продаж у вигляді особливим чином складеного відрізка картону. Тому важливо купити хороший скотч або ізоленту, щоб посилити ящик.
  2. Супермаркет. Асортимент різних товарів, що щодня оновлюється, призводить до того, що біля сміттєвих контейнерів поруч з магазинами завжди безліч ящиків. Просто поговоріть з персоналом, і вони приберегуть пару коробок для вас замість того, щоб викидати їх.
  3. Будівельний магазин. Оптимальний варіант для тих, хто не тільки шукає, де взяти коробки для переїзду, але хоче також відразу закупити все необхідне – скотч, палять, плівку та інше. Окремий плюс будівельного магазину, як місця, де знайти коробки для переїзду найпростіше – низькі ціни. Брендована поштова тара коштує дорожче, а крім того, в спеціалізованих точках завжди більше асортимент.

До речі, ті, хто шукає, де взяти великі коробки для переїзду значно помиляються. Незважаючи на великий обсяг упаковки навіть зі щільного картону – істотну вагу вона витримати не зможе. Зокрема, це важливо якщо говорити про транспортування каструль і сковорідок – все важке кухонне начиння краще скласти у валізу або ганчіркову сумку. Це розумне рішення ще й тому, що посуд знадобитися відразу ж після переїзду.

Пам’ятайте, що навіть найміцнішу коробку можна випадково пошкодити і не тільки перевантаживши її. Тому походу в будівельний або як мінімум канцелярський магазин не уникнути. Там же можна купити плівку, в тому числі і бульбашкову, яка успішно замінить або доповнить коробку для дрібної техніки і цінних речей.

Втім, якщо звернутися в компанію, що надає послуги переїзду можна не турбуватися про те, де шукати коробки і не тільки. Вантажники привезуть з собою все необхідне і більше того допоможуть з упаковкою специфічних меблів і техніки. Крім цього, ви зможете укласти з ними договір, який гарантуватиме збереження ваших речей і, якщо навіть коробка випадково постраждає, нести за це відповідальність будуть представники компанії підрядника.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!