Гідромолот, що це таке? Для чого потрібен гідромолот і де застосовується

гидромолот, что это такое

Основне, що важливо знати тим, хто затіяв облаштування ділянки про гідромолот, що це навісне обладнання для спецтехніки, що застосовується для руйнування різних твердих поверхонь. Таку гідравліку підключають до екскаваторів, навантажувачів і тракторів, здатних забезпечити потрібний показник “енергії удару”. Вона може використовуватися як інструмент для забивання паль, але головне, для чого потрібен гідромолот – руйнування твердих поверхонь, у тому числі таких як:

  • Асфальт на дорогах;
  • Цегляні і особливо бетонні частини будівель і споруд;
  • Мерзлий і кам ‘янистий ґрунт.

Залежно від типу завдання та обсягів роботи, підбирається обладнання з певними можливостями.

Гідромолот: що це таке, основні характеристики і особливості

экскаватор с гидромолотом

Потужність – перше, на що звертають увагу при виборі такого навісного обладнання. Техніку прийнято ділити на три категорії за цим параметром:

  • Мала (до 1.5 кДж), справляється з руйнуванням бетонних доріжок з невеликою товщиною і цегляних кладок;
  • Середня (до 3.5 кДж) підходить для того, щоб ламати стіни і навіть фундаменти, але частіше застосовується для копання траншів під укладання комунікацій у складних ґрунтах;
  • Важка(від 3.5 Дж) – техніка для демонтажу масштабних конструкцій, у тому числі ангарів і мостів.

Друга важлива характеристика, безпосередньо пов ‘язана з тим, що робить гідромолот – частота ударів в хвилину, що визначає, в загальному сенсі, наскільки швидко може бути виконана поставлена задача. Проте, вибираючи техніку в оренду, важливо обов ‘язково враховувати для чого вона вам потрібна. Зокрема, для міцних матеріалів краще підходить обладнання, що працює повільніше, але з високою потужністю, а наприклад, асфальт краще знімати пристроєм з більшою частотою ударів. При цьому для проведення більшості демонтажних робіт на ділянці завжди можна вибрати гідромолот, де використовується технологія перемикання режимів роботи. Крім того, у такого навісного обладнання може бути кілька типів робочих органів. Це теж важливий фактор при виборі оптимального варіанту для конкретних робіт. Враховуючи завдання, де застосовується гідромолот це може бути: зубило (клин або піку), шпунти і доповнення для трамбування і копки землі.

Хто використовує гідромолот і як він працює

Для того, щоб керувати екскаваторами-навантажувачами, потрібно отримати відповідні дозволи, еквіваленти прав на автомобіль, які до того ж потрібно регулярно оновлювати. Тому в вартість оренди спецтехніки завжди включено роботу оператора. Він не тільки знає, як контролювати машину, а й розуміє принцип роботи гідромолота, який по суті не відрізняється від функціонування іншого навісного обладнання гідравлічного типу. Куди важливіше, що володіння даною інформацією дозволить йому в першу чергу не приступати до роботи на несправній техніці, а по-друге, вчасно запобігти будь-які неполадки і відповідно дати гарантію якості та своєчасності надання послуг.

Робота гідромолота поруч із житловим будинком дозволена законодавчо, як і проведення інших будівельних заходів із застосуванням важкої техніки. Вона регламентується СНіП, які також відомі операторам, зобов ‘язаним їх виконувати. Крім того, не забувайте, що після демонтажу чогось завжди залишається будівельне сміття, тому можна не викликати навантажувач окремо, а просто змінити навісне обладнання, знизивши тим самим витрати на транспортування спецтехніки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!