Вантажоперевезення в умовах великого міста

За один день у великих містах України відбуваються сотні перевезень великого і дрібного масштабу. Перевезення представляють собою процес переміщення товарів, меблів, техніки, продуктів та інших матеріалів з однієї точки міста в іншу. І звичайно ж є у цієї процедури свої особливості. Наприклад, те, що чимало вантажоперевезень газеллю по Харкову потрібно ретельно планувати і ще кілька інших, про які розповімо нижче.

Планування перевезення

Вибір компанії для перевезення для багатьох жителів міста зводиться до питання вартості. Послуги приватних фірм іноді дійсно можуть бути дуже великими, не всім по кишені. З іншого боку за символічні гроші можна найняти просто бригаду. А ще ж потрібно думати про машину і водія. І навіть якщо про це думати не доведеться, то працювати з такою бригадою ви будете на чесному слові. Вони свої гроші отримають, але чи привезуть ваш вантаж в цілості? Впевненості або гарантії ніхто не дасть. Тому у законних підрядників ніколи не буде мало клієнтів.
Ваші гроші повинні працювати на благо вам – витратьте їх на висококваліфікований персонал замість економії.

Одна з найбільших проблем Харкова – відсутність гарного дорожнього покриття на багатьох ділянках прибудинкових територій. А на магістральних дорогах ніколи не буває порожньо. Тому планування крім інших чинників часто впирається в завантаженість доріг. Кваліфікація найнятої вами фірми повинна дозволяти йому прорахувати маршрут з урахуванням мінімального часу в пробках. Не на всіх центральних вулицях дозволено рух вантажних машин.

При цьому також існує відсоток аварійності, а водій повинен мати стаж безаварійного водіння, перевізники співпрацюють тільки з такими працівниками.

Вибір машини

Транспортний засіб має відповідати потребам багажу клієнта. Якщо вантаж невеликий, наприклад пара шаф, то вистачить і доставки вантажів газеллю. Говорячи про переїзд великого офісу доведеться наймати машину абсолютно іншого класу. Але не завжди обсяг очевидний. Тому в транспортній компанії повинні підказати який транспорт вам знадобиться. Зазвичай рекомендації можуть дати на етапі телефонного дзвінка в офіс перевізника, а остаточно вирішити вже після виїзду представника фірми. На основі його слів і буде обраний транспорт.
Деякі вантажі вимагають спеціальних пристосувань для кріплення. Наприклад, вантажоперевезення мотоцикла газеллю може здійснюватися тільки при закріпленні засобу пересування за допомогою ременів.
До обумовленого дня і часу машина повинна буде чекати ваші речі біля входу в будівлю. Пунктуальність тут грає ключову роль – ви не переплатите за простій вантажників і процес не затягнеться на довше ніж припускаєте.

Оформлення документів

Працювати за договором – значить клієнту можна спати спокійно. І це не жарт. Особливо цінні вантажі потрібно страхувати, а в разі пошкодження майна компанія буде зобов’язана виплатити компенсацію. Якщо не хочете раптових сюрпризів з поліцією і збереженням ваших речей, то звернувшись до фірми-підрядника, вона візьме оформлення необхідної документації на себе.
Кваліфікований персонал
На жаль фраза про те, що вантажники, як і будівельники – алкоголіки, в більшості своїй правда. Ви не можете знати наскільки чесні хлопці до вас прийдуть. Більш того, можна домовитися, оплатити завдаток, а в підсумку ніхто в призначений термін не з’явиться. Хто тоді буде тягати ваші речі в кузов? Ви?
Дзвінок в компанію вирішить вашу проблему – зможете замовити не тільки послуги газелі по Харкову, а й відповідальних вантажників. У такої команди є правила, регламент і штрафи за некоректне виконання роботи. Тому працівники від перевізника мотивовані виконати роботу відповідно до правил і швидко.

Незважаючи на те, що здається що вантажоперевезення мають безліч нюансів, на ринку є чимало компаній, які вже давно набили шишки, знають місто як свої 5 пальців і здатні оперативно організувати ваш переїзд. Але те, що краще мати справу з договором з компанією – незаперечний факт.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!