Як швидко зібратися під час спонтанного переїзду

При спонтанному переїзді часу на підготовку та збирання всіх речей буде менше ніж за звичайних обставин. Впоратися вийде тільки якщо є план, і ви готові прискоритися. Насамперед вам знадобиться допомога. Тому як тільки довідалися, що потрібно терміново переїжджати відразу зверніться за послугами вантажоперевезень і намітьте дату від’їзду.

Зробити це легко – транспортні компанії можуть погодити перевезення навіть наступного дня.
Припустимо, у вас все ж таки в запасі є пару днів.

Як швидко спланувати переїзд?

Насамперед, не панікуйте. Навіть якщо речей багато, за 2-3 дні можна самому впоратися. Вам необхідно розсортувати ваше майно в голові, а краще на папері. З планом ви точно знатимете, що і куди складати, а тому рухатиметеся швидше.

Якщо речей дуже багато подумайте, що захочете взяти з собою обов’язково, а що можна залишити або викинути і не витрачати час на збори. Це може бути старий журнальний столик чи зношені речі, які шкода викинути. Якщо розумієте, що потрібно забрати все, то зв’яжіться з компанією перевізником і дізнайтесь про додаткову послугу зі збирання та упаковки. Це значно прискорить процес, а іноді такі послуги можуть надати навіть без участі переїжджаючого.

Підготуйте список того, що забираєте і поруч підпишіть, що з чим і в яку коробку складатимете. Якщо є габаритні меблі, знайдіть фахівця з розбирання, який допоможе з цим впоратися.
Якщо ви вже обдумали і домовилися про допомогу iз розбиранням меблів, то перейдемо до того, як все упаковати.

До речі, для швидкого переїзду потрібно наймати помічників до початку зборів, тому що знайти людину в останній момент зазвичай або важко, або дорого.

Підготовка та упаковка

Основний етап полягає у підготовці та упаковуванні потрібних речей. Тому доведеться купити коробки, скотч, стрейч-плівку, пухирчасту плівку, пакети, сумки, пакувальний папір та приготувати ручку та папір/стікери.

Якщо не знаєте, з чого почати, рухайтеся по колу кімнати. Можна ще пересуватися кімнатами, тобто спочатку спальня, потім кухня і т. д. Часто починають з одягу, книг, посуду.

Для одягу можна зробити вакуумне пакування з поліетиленових пакетів, так вони займуть менше місця, а потім скласти в коробки.
Книги можна стопками обертати папером, а зі скотчу зробити ручку для зручності при перенесенні.

Упаковка посуду займе час та багато матеріалів. Кожну тарілку, чашку і все, що б’ється, обертають папером або газетою (якщо чашка, то всередину теж шматок паперу потрібно покласти) і укладають в коробку на основу з пом’якшувального матеріалу. Наприклад, крихта пінопласту, зім’яті газети, тканина, поролон та ін. Для більшої надійності поверх упаковки газетою використовують пухирчасту плівку. Зафіксувати посуд у коробці необхідно нерухомо, тарілки ставте в коробку рубом. При поїздці нічого не повинно битися один по одному.

Навіть при терміновому переїзді економити на пакувальних матеріалах і ретельності не варто, інакше не довезете цілу жодну чашку.
Ножі, каструлі, сковорідки та інше також зберіть якомога компактніше і закріпіть між собою (всі ножі разом, кришки з каструлями). Якщо залишилися коробки від покупки посуду, використовуйте їх.

Засоби догляду, лаки, тюбики та банки – переконайтеся, що упаковка не протікає і щільно закрийте, а потім зберіть їх у коробку або сумку.
Для взуття використовуйте коробки, що залишилися від покупки, або кожну пару покладіть в окремий пакет.
Не варто складати тендітні предмети з такими, що не б’ються, краще везти окремо.

При підготовці побутової техніки вимийте її, закріпіть незнімні кабелі та двері, обмотайте стрейч плівкою. З салону витягніть всі полиці та скріпіть їх між собою. Кути захистіть картоном. Для електроніки із зарядкою, пультом та іншими додатковими аксесуарами буде краще якщо везти їх разом із самою технікою.
Документи та речі першої необхідності або візьміть із собою, або покладіть в окрему коробку, щоб довго не шукати після приїзду.

При швидкому квартирному переїзді вам знадобиться команда вантажників та машина для оперативного навантаження майна. Переконайтеся, що все добре упаковано: за відсутності вантажного ліфта речі доведеться спускати вузькими сходами під’їзду.

Що робити, коли все упаковано?

Деякі речі з тих, що ви могли зібрати, знадобляться на ранок перед від’їздом, тому їх краще забирати в останній момент.
Важливо, щоб під час зборів ви підписали кожну коробку – тобто список речей, які є всередині. Його можна кинути всередину, а на коробці написати – посуд і помітити, що це дуже тендітні речі. Тоді вантажники будуть акуратніше нести такий вантаж. Зробіть це з усіма речами та коробками. Неважливо скільки списків буде, аби вам було зручно.

Після переїзду з квартири на квартиру доведеться витратити багато часу на розміщення предметів у новому будинку. Якщо будете знати, що з чим упаковано зможете скоротити витрачений час у 2-3 рази. А значить зможете швидше обжитися та відчути себе затишніше. Але головне перед переїздом – дати собі трохи відпочити.

Тому якщо знадобилося терміново виїхати, то сплануйте свої дії та правильно запакуйте речі. Тоді все вийде швидко та без несподіванок.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!