Як використовувати гранвідсів та основні сфери застосування

Гранвідсів, або по іншому гранітний відсів – це нерудний, і широко використовуваний будівельний матеріал, одержуваний в результаті дроблення і просіювання гранітної породи. Являє собою найдрібнішу фракцію, після дроблення щебеню, з розміром частинок 0-5 мм. Враховуючи, що вартість цього матеріалу набагато нижче щебеню, а обсяги використання досить великі, то послуга доставка гранвідсіву користується постійним попитом.

Що таке гранвідсів, склад та основні сфери його застосування

Даний матеріал складається з дрібних камінців (2-5 мм) і пилових частинок, у процентному співвідношенні 70/30. Більші часточки вже належать до категорії щебеню, з розміром фракції 5-20 мм. Виробництво гранітного відсіву здійснюється одночасно зі щебенем, вищеназваної фракції, але відсортування виконується окремо. У середньому вартість щебеню на 50% більша, тому його виробництво вважається цільовим, а гранвідсів є продуктом відсортування, хоча відходами його назвати не можна. Для цього достатньо подивитися де використовують гранвідсів.

 1. Під час прокладання залізничних колій.
 2. Для відсипання зрошувальних водойм.
 3. B Меліорації.
 4. Під час будівництва автомобільних доріг.
 5. B ландшафтному дизайні.
 6. При виробництві залізобетонних виробів.
 7. При виготовленні тротуарної плитки, єврозаборів і бордюрів.
 8. Для відсипання пішохідних доріжок.

Крім цього гранвідсів входить до складу цегли, облицювальних матеріалів і багатьох декоративних виробів. Такий широкий спектр застосування пояснюється відмінними експлуатаційними характеристиками і низькою вартістю.
Головними достоїнствами цього будівельного матеріалу є:

 • Мінімальний вміст домішок – до 0,4%;
 • Високий показник морозостійкості – F300;
 • Висока міцність – у межах M1200;
 • Екологічність.

Тепер розглянемо, як використовувати гранвідсів, в чистому вигляді і для приготування будівельних сумішей. Враховуючи, що даний матеріал, набагато міцніший піску, то його часто застосовують при укладанні тротуарної плитки. Змішуючи гранвідсів з цементом роблять суху суміш – гарцівку. Нерідко цей матеріал додають, при виробництві бетонних розчинів. Також такий наповнювач додають у різні будівельні суміші, з метою надання їм певних властивостей або збільшення міцності.
Як вибрати гранвідсів для ландшафтного дизайну, облицювальних робіт і виготовлення декоративних виробів. Для цих цілей в основному використовують гранітний відсів, одержуваний при подрібненні граніту різних кольорів (червоного, рожевого, жовтого, чорного, зеленого і так далі). Хоча найбільш розпростаненим і є світло-сірий.

Доставка гранвідсіву в регіонах

Замовляти дану послугу бажано в спеціалізованих компаніях, які також здійснюють доставку піску і щебеню, в конкретному регіоні. По-перше, вони безпосередньо співпрацюють з компаніями які здійснюють видобуток і виробництво цих будівельних матеріалів. По-друге, мають власний автопарк, завдяки чому доставка будматеріалів здійснюється максимально швидко і без переплат. Отримати більше інформації, можна на сайті компанії, а наші кваліфіковані консультанти завжди допоможуть підібрати оптимальне рішення для конкретних потреб замовника.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!