Як уникнути травм і стресу при переїзді

Переїзд завжди залишає відбиток в пам’яті людини. Особливо якщо він довго жив на одному місці або це відбувається у важкий момент життя. Мимоволі це зберігається в нас і навряд чи коли-небудь йде з пам’яті. Але щоб уникнути травмування та психологічного перевантаження, можна використовувати допомогу ззовні, а саме оплатити послуги вантажоперевезень.

Розберемося покроково як знизити на себе навантаження і полегшити процес переїзду.

Крок 1 – планування

Скласти план дій – вже половина успіху. Ви точно будете знати послідовність збору та упаковки речей. Якщо ви не одні, складіть план для всіх. Так вийде зробити все швидше і перевірити ще раз.
Наприклад, схема збору може виглядати так:

  • розібрати шафу і викласти всі речі;
  • розсортувати по купках;
  • упакувати в коробки;
  • скласти опис кожної коробки.

Процес можна повторити для кожної кімнати, виділити те що буде збиратися в останній момент або зібрати в одне місце все крихке. Ви самі собі повинні задати певний порядок дій, комфортний для вас.

Як це допоможе: мало очевидно, але збори і планування створять вашому мозку зайнятість. Ви просто будете рухатися, можливо думати про насущні справи на зразок роботи, але навряд чи про те як пережити переїзд.

Планування також допоможе визначитися з днем і часом приїзду робітників, дозволить розрахувати проміжок потрібний для остаточної підготовки і винесення речей з квартири. Може бути, що якісь тумбочки і коробки до приїзду вантажників ви і самі винесете до під’їзду. Так і заощадите небагато часу їх роботи.

Крок 2 – позбавляємося від зайвої

Відомо, що кожна людина зберігає вдома всякі дрібні дрібнички, сувеніри, а іноді і речі, які пора викинути. Саме час нарешті зайнятися непотрібним мотлохом в масштабах всієї квартири. Ретельно оцінiть всі предмети перед упаковкою, якщо ви зовсім не можете відповісти собі навіщо це вам, то сміливо кидайте річ в сміття. Вицвілий светр, стара лялька, порожні баночки, якими ви роками не користуєтеся – все це повинно бути утилізовано в сміттєвий бак.

Як це допоможе: позбавляючись від зайвого, ми як би звільняємо місце у себе в душі, скидаємо з себе вантаж. Повірте, після того як все викинете обов’язково стане легше. Тільки не шкодуйте себе і чесно викиньте все непотрібне. Потім побачите, що вам так і не знадобилися ці дрібнички. А стресу при переїзді на нову квартиру стане явно менше. А місця після капітальної чищення в приміщенні стане більше, і ви зможете заповнити його новими враженнями.

Крок 3 – не поспішаємо

Поспіх тисне на нас підсвідомо – поспіхом завжди щось йде не так. Тому потрібно не поспішати. Всі дії повинні бути прорахованими і стабільними. Викиньте з голови думку про те, що ви щось забудете бо можна в останній раз повернуться і перевірити чи все винесли.

Як це допоможе підготуватися до переїзду: як тільки ви зрозумієте, що все зробили правильно і перестанете поспішати і нервувати зможете адекватно дивитися на те, що відбувається. Можливо менше будете заважати вантажникам виконувати свою роботу. До речі їх теж підганяти не треба.

Що ж стосується самих вантажників – якщо вони будуть поспішати, то ймовірно щось можуть пошкодити. Можете поговорити з ними заздалегідь і попросити їх не поспішати. Досвідчені працівники мають досвідчене око і виконують навантаження і винесення швидше, але поспішати вони точно не будуть.

Крок 4 – уникаємо травм

Застрахуватися від травми неможливо, треба бути як мінімум обережним. Так як вантажники візьмуть на себе всю важку роботу, вони повинні бути підготовлені. Наприклад, мати ремені і надіти пояс, щоб переносити тяжкості.

Якщо приїжджає кілька людей, то серед них буде один координатор. Він відповідає за те яким чином, і скільки чоловік будуть нести великогабаритний вантаж. Майно повинно бути закріплено ременями, щоб не розгойдуватися при перенесенні по сходах. І ще є безліч інших підводних каменів.

В основному, захиститися від травм під час перевезення вантажів можна тільки за допомогою досвіду і практики найнятих працівників.

Крок 5 – боремося з депресією

Цілком ймовірно, що весь процес переїзду ви будете триматися молодцем, а коли приїдете, почнете гірко плакати. Така реакція індивідуальна і, як правило, пов’язана з емоціями, які ви пережили на минулому місці. Адже там пройшла частина вашого життя, ви прив’язалися до місця і сусідiв, всi вас знають, а ви їх. Страх змін і страх нового початку може негативно впливати на психічний стан.

Конкретного методу боротьби з депресією після переїзду в іншу квартиру немає. У запущених випадках потрібно негайно звертатися за допомогою. Але якщо це виражається в легкій формі, то дивіться на переїзд як на новий початок, майбутні звершення та радощі. У вас починається новий етап, і ви можете самі побудувати своє нове майбутнє.

Займіться улюбленою справою, зустрічайтеся з друзями, заводьте знайомства і намагайтеся відволікти себе. Позитивні емоції допоможуть пережити цей момент, тільки займайтеся тим, що вам дійсно цікаво.

А також довірте переїзд професіоналам і будьте спокійні – вони про все подбають.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!