Як краще перевезти ліжко

Переїзд – справа тонка, клопітка і відповідальна. У таких випадках потрібні не тільки акуратність і розторопність, а й спеціальні знання. Зрозуміло, звернувшись до фахівців, можна заощадити час і нерви, і саме так варто чинити, коли мова йде про перевезення меблів. При цьому і самому розуміти що до чого – не зайве. Це, як мінімум, допоможе оцінити рівень вантажників і перевізників.

Спочатку меблі треба правильно упакувати. Потрібні бульбашкова плівка, картон і пінопласт. Залежно від особливостей перевезених предметів, використовуйте таку упаковку окремо або в комбінації. Якщо зробити все правильно, на шафах і ліжках не буде й подряпинки. Правда, для цього, крім правильної упаковки, важливо також дотримати правила транспортування: кожен предмет обов ‘язково повинен бути закріплений в автомобілі, він не повинен стосуватися сусіднього багажу.

Перевезення ліжка – особливий захід, поставимося до нього уважно. Багатьох цікавить, чи слід розбирати ліжко перед транспортуванням. Що цілком зрозуміло – якщо тривалий час спальне місце знаходилося в одному приміщенні, то господарі вже й забули, як це робиться. Відповідь в даному випадку – очевидна: так, розбирати. Це дозволить безперешкодно пронести її в дверний пройом і через двері під ‘їзду і продовжить їй життя. Навіть якщо вантажники погодяться перетягувати ліжко цілком, і вона поміститься у вантажівку, все одно краще, якщо складові меблів акуратно від ‘єднані і упаковані. У стандартних конструкціях це, насамперед, дві спинки і боковини. Складніше йдуть справи з двоярусними ліжками і незвичайними дитячими варіантами типу “горище”. У будь-якому випадку, якщо є сумніви, що впораєтеся самостійно з цим завданням, довіртеся фахівцям. Краще заплатити їм за послуги, ніж потім платити за нове ліжко.

Що ще треба знати, щоб успішно перевезти ліжко

Чи потрібна упаковка? Прийнято вважати, що якщо мова не йде про раритет, то можна не пакувати. Вирішувати вам – в будь-якому випадку не хочеться, щоб меблі прибули на нове місце подряпаній, навіть якщо на її функціональні властивості це не позначиться, момент не приємний. По можливості використовуйте хоча б плівку. Тим більше якщо пакувати треба окремі частини. Це досить просто і не займе багато часу.

Єдине – з обережністю використовуйте скотч. Не фіксуйте їм упаковку і не наклеюйте його безпосередньо на поверхню меблів. Особливо якщо переїзд здійснюється в жарку пору року. На ліжку залишаться сліди клею, які буде важко прибрати, не зіпсувавши захисний лак або його подібність.
Для тих, хто розглядає всі можливі варіанти як перевезти ліжко без втрат його зовнішнього вигляду, дамо ще одну пораду – обробте меблі водовідштовхувальними складами, їх можна придбати в спеціальних магазинах або попросіть провести процедуру представників компанії-перевізника. Є думка, що це зайве, і актуально в сиру погоду. Але, погодьтеся, наскільки сирим є повітря для того, щоб почали відбуватися деформації, особливо в натуральному дереві, не можна судити однозначно. Краще підстрахуватися. Після прибуття на місце бажано протерти ліжко від пилу і обробити поліролью.

Скільки знадобиться вантажників для транспортування ліжка? Зазвичай вистачає двох міцних хлопців. Якщо мова йде про дерев’яний або металевий раритет, не обійтися без додаткових двох пар ніг і рук. Добре якщо фахівці виїдуть до вас заздалегідь і оцінять фронт робіт своїми очима.

А яка машина підійде для навантаження ліжка? Звичайне розібране спальне ложе можна перевезти на звичній і всім знайомій “Газелі”. Якщо ж необхідно перевозити вантаж цілком, доведеться наймати спеціальний транспорт, і без ради професіоналів точно не обійтися. Головне – не заманіть перевозити ліжко на легковому автомобілі. Це небезпечна затія, у всіх сенсах.

Як розібрати диван-ліжко для перевезення

Як розібрати ліжко для перевезення

Перевезення дивана-ліжка зазвичай займає більше часу, ніж транспортування ліжка. Для того, щоб правильно його розібрати, слід знати особливості даної конструкції. Визначимося з можливими варіантами.

Класичний – спинка вкладається горизонтально після підйому вгору до клацання сидіння. Після сидіння опускається. Щоб розібрати таке, піднімаємо сидіння і кладемо його на спинку. Ключем відкручуємо нижні гайки. Знімаємо сидіння і боковини-підлокітники. Відкручуємо гайки, які утримують спинку. Всі частини акуратно пакуємо в плівку. Головне – нічого не втратити, жодного гвинтика.

“Євро-книжка” – спинка вкладається на місце висувного сидіння на коліщатках. Розбираючи, знімаємо викотний механізм і боковини. Буває, що до кріпака не просто дістатися, так як він знаходиться під оббивкою. Доведеться зняти спочатку оббивочні скоби. Для того, щоб зібрати все назад, знадобиться професійний інструмент.

“Клік-кляк” – схожий на класичний диван, але зі спинкою (вертикальна, горизонтальна або середня). Схема розбірки – за першим типом.

Яким би не був ваш варіант ліжка або дивана, розумно керуватися одним універсальним правилом – якщо не впевнені, що вдасться успішно розібрати і перемістити меблі самостійно, замовте повний комплекс послуг у фахівців. Заощадите нерви, час і гроші.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!