Як організувати дачний переїзд, основні етапи та особливості процесу

З приходом весни, для багатьох городян стає актуальним питання перевезення речей на дачу. Відпочинок та проживання на заміській ділянці для одних це відпочинок, для інших, ще один спосіб поправити своє фінансове становище, вирощуючи фрукти та овочі на своїй ділянці та тимчасово здаючи в оренду своє міське житло. Але при цьому, деякі помилково вважають, що переїзд на дачу, практично нічим не відрізняється від офісного або квартирного.

У чому особливості дачного переїзду

Незважаючи, на якусь схожість в організаційних питаннях, дачний переїзд все ж має ряд важливих відмінностей. По-перше, це площа самого будинку, а також наявних господарських прибудов і самої ділянки. Тому обсяг перевезеного вантажу може бути істотно більше, ніж при квартирному переїзді.
По-друге, на дачу часто перевозять якісь старі речі і меблі, які викинути, начебто і шкода, а тут вона ще може послужити. Тому перевезення меблів на дачу вимагає особливої уваги. Тут є свої тонкощі і нюанси, наприклад, розібрати 100-річну бабусину шафу, щоб її потім назад зібрати, виявляється досить проблематично. Без послуг професійних вантажників або збирачів меблів тут просто не обійтися.
По-третє, потрібна наявність спеціальних машин, відповідного обсягу і бажано оснащених додатковими пристосуваннями, що дозволяють надійно фіксувати меблі, скло, ящики з посудом і так далі. У деяких випадках, може знадобитися використання вантажних машин, з відкритими бортами. Це може бути пов ‘язано з транспортуванням якихось розбірних конструкцій великих габаритів на дачу або назад додому.
По-четверте, це набагато більші відстані, оскільки в найчастіше дачні ділянки розташовані за межами міста. Тому, дуже важливо правильно визначитися, який автомобіль потрібен для дачних перевезень, щоб кількість поїздок була мінімальною, а в ідеалі все перевезти за один раз. Це ще один аргумент на користь компаній, що спеціалізуються на організації переїздів, оскільки вони мають власний парк вантажних автомобілів, різну місткість і вантажопідйомність, а також штат професійних вантажників.

Основні етапи перевезення речей на дачу

Багато власників дачних ділянок щорічно стикаються з даною проблемою, як мінімум два рази на рік, і впевнені, що вже вони точно знають, як правильно організувати дачний переїзд, але на ділі все виявляється зовсім не так. У більшості цей процес затягується на весь сезон, постійно перевозячи власним легковим автомобілем одні речі на дачу, інші назад.
При цьому, щось забувається, щось ламається і б ‘ється, частина меблів залишається не перевезеною. Щоб уникнути всіх цих недоліків краще звернутися в мувінгову компанію. Це реальний спосіб організувати все швидше, простіше, надійніше, а часто ще й заощадити значну суму грошових коштів.
Важливе значення при організації переїзду на дачу є правильна підготовка і чітко сплановані дії.
При зверненні до спеціалізованої компанії, фахівці, не просто порадять, як підготуватися до переїзду на дачу, але при необхідності візьмуть весь цей процес у свої руки. У стандартних ситуаціях, його можна розділити на наступні етапи:

  • Визначення обсягу робіт, з урахуванням обсягу та особливостей перевезених речей, відстані до дачі, кількості поїздок;
  • Розподіл речей, що перевозяться, за ступенем важливості, цінності та необхідності;
  • Запаковка речей;
  • Розбирання меблів та її упаковка (якщо планується перевозити її в розібраному вигляді);
  • Навантаження в машину і транспортування на дачну ділянку;
  • Вивантаження та занесення речей до приміщення;
  • Зняття упаковки, складання та встановлення меблів;
  • Прибирання та утилізація відходів і використаної одноразової упаковки.

Розглядаючи, як спланувати дачний переїзд, слід звернути увагу, на ще одну помилку, що найбільш часто зустрічається. Багато хто намагається зробити це все максимально швидко і своїми силами, управившись за одні вихідні. Такий підхід неправильний, краще підготовчий етап провести заздалегідь. До того ж бажано, перш ніж перевозити речі, попередньо підготувати дачу, і визначитися, що і де буде знаходитися. Це допоможе заощадити час і сили, а також відразу встановлювати все на свої місця, без зайвих перестановок.
У цій статті ми розглянули, як зробити дачний переїзд швидким і комфортним, основні етапи процесу, і які помилки часто зустрічаються на практиці.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!