Як перевезти бігову доріжку

Сьогодні тренд здорового способу життя переслідує нас і в мережі, і в житті. Для багатьох людей найпростiший спосіб підтримувати себе у формі – біг. Займаються цим або на свіжому повітрі, або на біговій доріжці в будинку. І навіть якщо це не так, це дороге обладнання, яким дорожать. А тому до перевезення такого габаритного тренажера потрібно підходити відповідально. І хоча вантажників в Харкові багато, але не всім з них можна довірити своє майно.

Бігова доріжка – габаритний тренажер, що складається з деки, рами і консолі управління. Дека і рама зазвичай суміщені і по суті вся конструкція складається з 2-х елементів.
Підготовка та перевезення тренажерів.
Більшість тренажерного обладнання не потребує розбирання, а значить перевезення бігової доріжки займе менше часу. Але домашні тренажери легкі і компактні. А якщо говорити про перевезення обладнання спортивного залу, то тренажери професійного призначення можуть доходити до 700 кг вагою і вище. Такий і в двері навіть не пролізе. На такий випадок потрібно його розбирати, тобто потрібні інструменти.

В основному для таких завдань наймають спеціалізований персонал компаній вантажоперевізника.

Упаковка і перенесення

Комплектуючі тренажерів після розбирання обов’язково потрібно добре упакувати. Особливу увагу потрібно приділити електронним компонентам тренажерів. Якщо у вас вдома зберігається коробка, то для тренажерів домашнього використання можна використовувати її. Швидше за все пінопласт в коробці також залишився.

Якщо говорити про професійне обладнання, то його обертають щільною стрейч-плівкою. Це захистить від пошкоджень під час поїздки. Всю електроніку обертають пухирчастою плівкою.

Спосіб перенесення залежить від ваги самого тренажера. Якщо вас цікавить як перевезти тренажер вагою до 50 кілограм, то вантажники зроблять це вручну. При цьому тренажер повинен бути упакований в плівку або гофрокороб.
Якщо вага вантажу обладнання від 50 до 100 кг, то для перенесення потрібні ремені, можливо візок, якщо в будинку є ліфт.

Послуга такелажу потрібна у разі ваги понад 100 кілограм. Зазвичай це професійний спортивний інвентар (часто силові установки), який знаходиться в спортзалах. Можливо буде потрібно зняти двері або демонтувати вікно для того, щоб перенести таке обладнання на вулицю. Для переміщення використовуються сталеві троси, в окремих випадках крани.

Коли мова йде про переїзд тренажерного залу потрібна участь цілої команди фахівців, спеціальне обладнання, пакувальні матеріали – великі переїзди такого роду краще робити за допомогою вантажоперевізника. Ризик пошкодити тренажери великий, тому вантажники повинні мати досвід подібних робіт.

Яким транспортом здійснюється перевезення?

Для домашніх тренажерних установок цілком підійде Газель з вантажопідйомністю 1,5-2 тонни. Але якщо мова йде про переміщення обладнання цілого залу, то потрібно замовляти транспорт з вантажопідйомністю 5 тонн і вище.
Найчастіше, такі питання вирішуються на місці, з компанії вантажоперевізника приїжджає фахівець для оцінки обсягу робіт, який видасть рекомендації і розповість яку машину доведеться наймати.

Вантажоперевізники також надають послугу зворотного збирання тренажерів та їх установки на місці майбутньої дислокації. Іноді вартість цієї послуги відразу входить в пакет послуг, що надається договором з підрядником.

Власне це і весь процес. Тепер ви розумієте, як перевезти бігову доріжку, а значить розумієте, що самому краще не братися за цю справу. Особливо якщо у вас вдома власний тренажерний зал. А ось з одного біговою доріжкою впоратися можна і самому.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!