Як перевезти диван без пошкоджень

З іншими меблями немає таких проблем, як з диваном так як він великий і вимагає особливих зусиль, підготовки і вибору транспортного засобу. Кожен раз при купівлі нерухомості, продажу або переїзду на іншу житлову площу постає питання – перевезення дивана. У цьому питанні найкраще звернутися до фахівців, які на професійному транспорті доставлять ваші меблі без пошкоджень, в цілості і збереження.

Як розібрати диван для перевезення, особливості цього процесу

В першу чергу потрібно провести замір дивана і дверного пройму, якщо габарити не збігаються, тоді потрібно приступати до розбирання дивана. До того ж розібрані меблі набагато легше упаковувати, переносити і не викликати велику бригаду помічників. Отже, для початку потрібно розглянути механізм і приступати до демонтування інших деталей. Якщо у вас диван-книжка, то в першу чергу потрібно підняти сиденьку, і опустити її ближче до стінки, після чого відкрутити всі наявні гайки і познімати підлокітники. Для того щоб не порушити цілісність самого предмета, в ході розбирання дивана потрібно врахувати конструктивні особливості.
Як перевезти диван якщо є безліч деталей, все досить просто, після того як все розберете, потрібно прорахувати кожну деталь, упакувати в пакети і промаркувати. Також збережіть схему складання меблів! При упаковці великих елементів, таких як знімні рами, сидушки, їх потрібно захистити м ‘якою тканиною або бульбашковою плівкою, щоб уникнути подряпин, проколів або сколів при переїзді. Всі конструкції краще всього стягнути шпагатом, щоб при перевезенні вони були не рухливі і зафіксовані на одному місці. Для того щоб захистити меблі від попадання опадів, найкраще накрити упаковані меблі брезентом або плівкою.

Як упакувати диван для перевезення

Дуже важливо приділити увагу упаковці меблів, якщо вибрати не правильний матеріал, на меблі може вплинути волога, удари, бруд або тряска. При ефективній ізоляції деталей ви зможете уникнути ризиків при переїзді як при навантаженні, так і при розвантаженні.

Чим захистити конструкцію

  • Чохли з паскудними ременями – вони підходять для захисту поверхні, зроблених зі шкіри або м ‘якої оббивки. Для хорошої ізоляції додатково застосовують щільну тканину, великі пледи або бульбашкову плівку;
  • Кути, їх обкладають картонними листами, потім затягують в оберточний матеріал із застосуванням клейкою стрічки.
  • Ніжки, як радять фахівці найкраще їх демонтувати, якщо такої можливості немає, тоді краще всього захистити із застосуванням поролону, картону або тканини;
  • Дзеркальні поверхні або декоративні елементи, їх найкраще упаковувати в картонні коробки, а одержаний порожній простір заповнити папером або тканиною, після чого коробку щільно обмотати клейкою стрічкою.

Перевезти диван з вантажниками

Перевезення громіздких меблів, в тому числі і перевезти диван на дачу справа дуже складна, важка і займає багато часу. Якщо у вас немає помічників або своїх сил зробити це самому, тоді найкраще найняти вантажників, у яких є свій транспорт, пакувальний матеріал, і великий навик у цій сфері діяльності. Також вибирати компанію потрібно усвідомлено, в разі чого вони будуть готові компенсувати збитки. А найголовніше вони гарантують збереження в дорозі вашого вантажу!

Як розібрати диван книжку для перевезення

Диван-книжка, як і інші види меблів вважаються теж габаритними моделями. Для зручного перевезення їх краще розібрати, так і місце заощадите в машині і зможете поставити інші предмети домашнього вжитку. Для розбирання вам знадобляться болти, пакети для кріпаків, гайки, гайковий ключ, скотч і стрейч-плівка.
Диван-книжка складається з 4 частин: сидіння, наполегливої планки, коробки і спинки. У деяких моделях можна побачити боковини, які мають спеціальні зручні підлокітники. Є меблі європейського рівня, в них є багатофункціональна скринька, в якій можна зберігати не тільки ліжко, але й інші домашні речі.
У сучасних диванах-книжках кріпак захований під оббивку меблів, для того щоб провести розбирання, потрібно зняти болти, з оббивки видалити скоби і тільки після цього ви зможете пробратися під оббивку. Що стосується відновлення скоб на місце, тут потрібно використовувати професійний інструмент, вручну проводити таку роботу буде дуже складно. Якщо ваш диван не піддається розбиранню, з нього потрібно буде зняти подушки, і ящик для білизни, все упакувати окремо, а сам диван можна перевести в цілому вигляді.
Після чого вам потрібно буде відкрутити бічні панелі, сидіння, спинку. Якщо у вас диван-книжка європейського рівня, тоді вам потрібно буде від ‘єднати спинку разом із сидінням, оскільки конструкція розташована на одній рамі і розбирання на окремі конструкції не передбачено.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!