Поради з перевезення комп’ютера

Комп’ютер для багатьох людей виконує роль інструмента для роботи і розваг. Там зберігаються сотні важливих файлів, які необхідно зберегти при транспортуванні пристрою. Хоча запакувати і перевезти комп’ютер нескладно, недбалість упаковки і недотримання деяких правил можуть призвести до пошкодження жорсткого диска і втрати важливих файлів. При наявності великої кількості речей краще не ризикувати і оформити послугу вантажоперевезення по Харкову, щоб перевезення меблів не займала багато сил і часу.
Процес перевезення ПК здається дуже простим. На жаль для багатьох людей ця затія виливається в подальший дорогий ремонт і втрату потрібної інформації, виявити яку можна не відразу.
Отже, перевезення комп’ютера може відбуватися в кілька етапів:

  1. Підготовка пристрою.
  2. Пакування.
  3. Периферійні пристрої.

Підготовка пристрою

У першу чергу, збережіть дані шляхом їх копіювання на флешку або жорсткий диск. Так ви точно не втратите жодного байту інформації. Копіюйте не тільки документи та зображення, але й програми. Ця процедура допоможе відновити старі налаштування і дані, якщо в дорозі відбудеться непередбачена ситуація. Також, витягніть всі диски і дискети.
Наступним кроком буде відключення живлення і від ‘єднання кабелів. Забавно, але багато користувачів не можуть запам ‘ятати розташування кабелів на задній частині системника. Згодом, вони ж стикаються зі складнощами при повторному підключенні периферійних пристроїв. Наприклад, монітора.

Упаковка

Основна частина ПК – це системний блок. Він містить в собі всю “начинку” необхідну для повноцінної роботи: звукову карту, материнську плату, відеокарту, жорсткий диск тощо. При недостатньо щільній упаковці блок буде трястися під час руху, що може призвести до пошкодження контактів і вивести з ладу деякі плати. У результаті після з ‘єднання монітора, миші і клавіатури комп’ютер вже не буде працювати так як раніше, а може і взагалі не включиться. Головне, щоб материнська плата була ближче до дна, якщо перевезення проводиться в горизонтальному положенні (підключувані плати до материнки можуть з неї випасти).
Найкращим способом упакувати комп’ютер для перевезення – використовувати рідну коробку, ущільнювачі, плівку. Вони дозволять надійно зафіксувати блок всередині коробки, а пінопласт пом ‘якшить вібрації від тряски. Якщо ці комплектуючі були викинуті, то згодиться бульбашкова плівка. Обмотайте нею кілька разів системний блок і помістіть в коробку. На коробці зробіть ручки зі скотчу, щоб було легше переносити такий важкий предмет.

Периферійні пристрої

Так називаються всі пристрої, що підключаються до комп’ютера ззовні:

  • монітор упаковується в коробку, разом з якою його купили або в бульбашкову плівку. Його поверхня не повинна стикатися зі стінками коробки: заклейте окремо екран жорстким аркушем картону;
  • мишка і клавіатура не особливо примхливі до умов, деякі їх везуть в пакеті, без картону, ущільнювачів та іншого;
  • принтер та інші підключені пристрої можна упакувати в ударопрочний ізоляційний матеріал і зафіксувати скотчем.

Поради

Як бачите не потрібно робити нічого складного, щоб безпечно перевезти комп’ютер. Вище ми розповіли як це зробити, але у нас є для вас ще кілька порад:

  • якщо виникла проблема з підключенням кабелів і ви забули який штекер і куди потрібно втикати, зробіть фотографію ДО, що допоможе вам ПІСЛЯ;
  • встановлюйте коробку з ПК між іншими в кузові машини так, щоб вона була щільно затиснута і не впала випадково на бік під час переїзду;
  • найміть професіоналів, щоб вони завантажили все без вашої допомоги. Ви зможете контролювати весь процес навантаження, але не потрібно буде виконувати фізичну роботу самостійно.

У яких випадках звертатися в транспортну компанію?

При зверненні в компанію вантажоперевезень потрібно оцінити обсяг вантажу. Якщо потрібно транспортувати всього лише комп’ютер і диван, то вийде і своїми силами впоратися. Якщо мова йде про переїзд з майном цілої квартири або будинку, то послуги перевезення точно знадобляться.
Перевага таких послуг в універсальності та якості. Компанії надають вантажників і машини з відповідною вантажопідйомністю. Вантажники простежать за дотриманням розподілу ваги коробок і максимально компактно їх розставлять.
У підсумку, ви витратите час умовно тільки на збори і упаковку/розпакування речей.

Перевезти системний блок та інші комплектуючі допоможе правильна підготовка пристроїв та їх упаковка. Як при самостійному переїзді, так і при замовленні послуг важливо виконувати всі рекомендації. Довірте цю справу фахівцям у галузі, заощадите нерви і, найчастіше, гроші. Вони подбають про збереження речей, щоб ваш пристрій працював на новому місці також справно, як і на старому.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!