Як перевезти комп’ютерний стіл: особливості транспортування

Один з головних етапів переїзду – транспортування меблів. До даного питання необхідно поставитися відповідально, щоб перевезення і доставка відбулися гладко і без пошкоджень транспортованих виробів. Якщо вирішили довірити цю справу вантажоперевізній компанії, уточніть, чи входить у вартість розбирання і подальша збірка меблів при переїзді. Розгляньмо детальніше, як перевезти комп ‘ютерний стіл, щоб доставити все в цілості.

Підготовчі процеси: розбирання і упаковка

Природно, раніше необхідно підготувати сам комп ‘ютер. Якщо це стаціонарний ПК, а не ноутбук, переконайтеся, що щільно зафіксували кожну складову. Якщо він буде перевозитися з рештою меблів, то системний блок і монітор повинні бути надійно закріплені. Окремий пункт – упаковка. Оптимальним варіантом буде коробки і велика кількість пакувального матеріалу.

Щоб перевезти комп ‘ютерний стіл, знадобиться попередня розбірка. Перевезення в зібраному вигляді буде помилкою, оскільки так ймовірність пошкоджень куди вище. Крім того, він буде займати дуже багато місця в автомобілі, а значить ви витратите більше коштів. На жаль, є різновиди цих меблів, які не скручуються, а склеюються або збираються якимось особливим методом на фабриці. Але, як правило, сучасні робочі поверхні всі розбірні, що полегшує завдання з його перевезенням.

Розбірка:

 • Швидше за все, знадобиться хрестова викрутка і шестигранний ключ.
 • Для початку відкручуються полиці, якщо вони прикріплені до основної частини, та інші надбудови.
 • Розкручуються і розбираються ящики. Ручки з них також потрібно зняти, упакувати окремо.
 • Ніжки також відкручуються і упаковуються окремо.
 • Снимается вся фурнитура, распределите ее в разные емкости, чтобы не запутаться при сборке.

Щоб перевезти стіл і нічого не зламати, слід всі деталі надійно упакувати:

 • Фурнітуру, інші дрібні деталі в окремі пакети або ємності.
 • Ніжки краще зв ‘язати по дві, обмотати повітряно-бульбашковою плівкою.
 • Столешницю, ящики, інші деталі потрібно упакувати в повітряно-бульбашковий матеріал, щоб не пошкодити при транспортуванні. Якщо поверхня зроблена зі скла, попередньо потрібно запакувати її в пергаментний папір, щоб уникнути появи подряпин.

Якщо разом зі столом перевозиться комп ‘ютерний стілець, його теж потрібно розібрати на деталі, надійно обмотати в пакувальний матеріал, зафіксувати.

Після того, як все розібрано, а складові добре упаковані, залишається навантаження. Переконайтеся, що вантажники працюють акуратно: не б ‘ють запчастини, що переносяться, про поверхню будинку або вантажівки. Всі частини повинні бути надійно зафіксовані в кузові автомобіля. Особливо це стосується столешниці, якщо вона буде “їздити” кузовом, є ймовірність, що в результаті вам привезуть пошкоджений виріб. Те ж стосується і стільця – переконайтеся, що він міцно зафіксований. Якщо ж він розібраний, то повинен бути акуратно складний, а його частини пов ‘язані між собою.

Як перевезти стіл: вантажоперевізна компанія або самостійно

Тут все залежить від вашого бажання і фінансових можливостей. Але краще довірити свій переїзд мувінговій компанії. Професіонали значно швидше і якісніше впораються з розбиранням, подальшим складанням меблів, упаковкою, доставкою. Таким чином ви заощадите свій час, а також здоров ‘я, адже самостійне перевезення і навантаження меблів може негативно позначитися на організмі.

Врахуйте, вартість транспортування буде прямо залежати від таких факторів:

 • розмір, вага перевезеного предмета меблів;
 • Термінове перевезення;
 • дальність маршруту.

Як перевезти стіл у машині, щоб точно уникнути пошкоджень? За бажанням, можна укласти договір з вантажоперевізною фірмою, щоб застрахувати себе в разі непередбачених негативних наслідків.

Якщо необхідно перевезти тільки стіл – велика машина не знадобиться, а якщо він розбірний, то досить компактний, значить можна буде скористатися легковим автомобілем. Якщо ж він нерозбірний, то тут точно не обійтися без вантажників, машини побільше або причепа.

Варто враховувати, що можливо знадобиться демонтувати дверні прорізи, щоб перенести нерозбірний стіл в машину. У цьому випадку гарантовано слід звернутися до фахівців.

На що звернути увагу, якщо користуватися послугами вантажоперевізника

Професійна мувінгова компанія зробить всі роботи з переїзду за вас, тому такий варіант завжди кращий. Вибираючи вантажоперевізника, зверніть увагу на ціни послуг і на їх перелік – не всі займаються розбиранням і збиранням, а це дуже важливий пункт.

Зверніть увагу на відгуки. Якщо у компанії вже напрацьована репутація, то ви знайдете відгуки не тільки про послуги, але про конкретних вантажників та інших фахівців, що допоможе скласти загальне враження про фірму. Попередньо обмовте всі нюанси транспортування, щоб уникнути неприємних сюрпризів: кількість виробів, їх орієнтовні габарити, поверховість будівель звідки і куди буде проводиться переїзд, наявність ліфта, дальність маршруту, необхідність додаткових послуг.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!