Як перевезти кондиціонер

При переїзді з офісу або квартири особливу увагу приділяють побутовій техніці тому що вона не розбирається і чутливіша чим меблі до механічних пересувань. Особливо це стосується стаціонарної техніки. Будь-які трясіння та удари можуть вивести дорогі предмети побуту з ладу. До однієї з таких одиниць належить кондиціонер. Вантажні перевезення газеллю систем кондиціювання повинні здійснюватися відповідно до деяких вимог.

Не кожен клієнт перевозить кондиціонер із собою, зазвичай продаючи його разом із приміщенням. Ті ж хто це часто не розуміють як його перевезти правильно і в результаті призводять своїми діями до поломки товару.

Складнощі перевезення кондиціонерів

Найбільш популярний тип охолоджувачів в офісах та житлових приміщеннях – спліт-системи. Вони поділені на 2 частини: внутрішній блок та зовнішній. Їхнє з’єднання відбувається через стіну, а це означає, що для їх демонтажу потрібно викликати спеціаліста.

На наступному етапі потрібно запакувати обидва блоки. Для цього використовуються пупирчаста та стрейч-плівка або гофрокартон. Найкращим способом упаковки буде заводська коробка.

Вивантаження та завантаження об’єктів у кузов машини йде наступним етапом. Для кондиціонерів домашнього використання достатньо винести їх на вулицю вручну. Для промислових екземплярів доведеться здійснювати такелажні роботи та завантажувати їх у транспортний засіб за допомогою навантажувача.

Для промислових та мобільних систем кондиціонування закріплювати їх у кузові потрібно за допомогою ременів до стінок машини строго у вертикальному положенні. У разі спліт-систем внутрішній блок кріпиться по горизонталі, а зовнішній вертикально.

В якості пом’якшення тряски під предмети кладуть м’яку підстилку типу ганчірки. Щоб предмет не ковзав, також підкладають під низ дерев’яний або гумовий брусок..

Але є нюанси і в тому, як перевезти кондиціонер до іншої квартири.

Вимоги до поїздки та розвантаження

З урахуванням того, що перевозиться тендітна техніка, транспортний засіб повинен дотримуватися деяких правил поїздки. Так, потрібно їхати з повільною швидкістю, для промислових кондиціонерів це позначка 30 км, а взагалі рекомендується їхати так, щоб не допускати різких гальмувань та різких поворотів машини.
Слід наперед підготувати маршрут, вибрати дорогу з максимально рівним покриттям. Сильна тряска, вибоїни, тим більше ями можуть призвести до пошкодження внутрішніх компонентів обладнання. І відразу зрозуміти, що техніка виходить з ладу не вдасться. Але, ймовірно, що після ударів об кузов машини при поїздці вона може швидко вийти з ладу.

Ще є вимоги щодо встановлення кондиціонування на новому місці. Після приїзду та розвантаження товар повинен відстоятись не менше 12 годин до повторного встановлення. Часто кондиціонери, які працюють у вертикальному положенні, не дуже зручно закріплювати в кузові машини. У зв’язку з цим одне з питань, що виникають при транспортуванні, чи можна перевозити кондиціонер лежачи. Це залежить від заводських рекомендацій до її переміщення, які зазвичай внесені до документації товару.

Після приїзду на нове місце та розвантаження доведеться ще раз наймати спеціаліста для повторного встановлення обладнання. Якщо ви везете не тільки кондиціонер, його потрібно з усіх речей розвантажити першим. У будь-якому випадку потрібно намагатися зробити всю процедуру максимально акуратно та приділити увагу правилам транспортування систем охолодження повітря. Тоді і проблем із можливими несправностями, що виникли під час поїздки, буде мінімум.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!