Як перевезти особисті речі

Життя окремої людини схильне до щохвилинних змін. І часто відбувається так, що потрібно переїжджати. Цей процес завжди пов’язаний зі стресом. Необхідно готуватися до переміщення заздалегідь і налаштовуватися на позитивний лад. Залежно від кількості перевезених речей потрібно обміркувати – робити квартирний переїзд самостійно або найняти вантажників з машиною, щоб перевезти свої цінності.

З психологічної точки зору переїзд має згубні наслідки для психіки і часто супроводжується нервами і поспіхом. Це викликано тим, що будинок дає відчуття комфорту і захищеності. А в момент переїзду людина залишається незахищеною тому і не може зібратися, сфокусуватися.

Якщо речей багато можна забути забрати що-небудь цінне, можливо навіть забути спустошити приховану схованку в квартирі.
Якщо речей небагато можна попросити друзів допомогти зібратися або при наявності свого транспорту зробити все самому. Якщо потрібно перевезти не тільки одяг і посуд, а й меблі краще буде скористатися послугами перевезення домашніх речей.

Які послуги ми пропонуємо?

Час від часу перевезення особистих речей потрібно всім. Ми – одна з компаній, що спеціалізуються на перевезеннях в межах міста. Ми позбавимо вас від труднощів збирання та розбирання великогабаритних меблів. Також надаємо наступні послуги:

  • упаковка;
  • складання-розбирання;
  • гарантія на збереження майна;
  • підйом речей на поверх;
  • працюємо з крихкими вантажами.

В процесі первинного збору та упаковки потрібна акуратність і важлива економія місця. Вантажники в силу щоденної зайнятості точно знають як все комфортно укласти в коробки, що і як зафіксувати для збереження. Далі необхідно власне упакувати коробки. Для цього застосовують поліетилен, яким в декілька шарів замотують коробку. Наповнення коробок при необхідності щільно обертається декількома шарами пухирчастої плівки.

Щоб не загубитися у великій кількості речей, кожну коробку потрібно позначати і вкладати туди список вмісту.
Після упаковки потрібно буде завантажити коробки з майном в машину, але зробити це так, щоб вага рівномірно з боків машини і не впливав на її поведінку на дорозі.
При перевезенні речей з квартири у великих обсягах виникає необхідність повністю розбирати кухонні та кімнатні меблі. Самостійно проробляти таке не кожен хоче, та й робота ця вимотує. Наші фахівці повністю розбирають великогабаритне меблювання і збирають по приїзду на нове місце. Вам не доведеться нічого робити.

Всі речі вантажники заносять на поверх, ви можете особисто перевірити вміст і його збереження. Не хвилюйтеся, якщо у вас є антикваріат або пам’ятний крихкий подарунок – можете довірити його переміщення нам. Якщо раптом у будинку немає ліфта, то ми не залишимо вас одного з десятками коробок. Піднімемо і своїм ходом за скромну плату.

Чому потрібно звертатися до нас?

Нам приємно коли подорож в нове житло відбувається швидко і без проблем. Клієнти при цьому також відчувають себе спокійніше. Ми кріпимо і фіксуємо всі речi, що б’ються і тендітні речі, щоб довезти їх в початковому вигляді. При переїздах можна від багатьох почути, що через халатність працівників господиня втратила вазу, а чоловік витягнув з коробки лише уламки, що залишилися від подарунка ручної роботи. В цьому і лежить перевага пошуку підрядника, який дорожить своєю репутацією. Вантажники хочуть все зазвичай зробити швидше, але ми так не працюємо. Наші послуги допомагають Харків’янам щодня переміщати майно на нові місця. Для нас ця робота – хліб, тому ми намагаємося зробити все найкращим чином.

Переїзд з дому

Дiм завжди трохи більше, ніж звичайна квартира по площі. Вам знадобиться дуже багато допомоги для того, щоб вивезти всі особисті речі, не рахуючи вміст льоху, гаража. Причому дрібних штучок в будинку буде настільки багато, що навіть підготовка може затягнутися на кілька днів або навіть тиждень. Тут знадобиться і містка машина для перевезення речей і кілька спритних вантажників для виконання великого обсягу робіт. Звичайно, нерідкі випадки і переїзду в 2 етапи/2 дні поспіль. Варто не затягувати з наймом кампанії для здійснення задуманого. Домовлятися про обсяг робіт і кількiсть послуг необхідно заздалегідь.

Переїзд з робочого приміщення

Перевезення речей з квартири відбуваються так само часто, як і офісні переїзди. Переміщення техніки та інших речей колективу повинно відбуватися дуже акуратно і ні в якому разі не бути переплутано. На цей випадок комп’ютери та інша техніка маркуються, щоб потім легше було розібратися.

Особливу крихкість мають не тільки комп’ютери, але і рослини, які в офісах стоять для прикраси інтер’єру. Їх тепло і щільно укутують якщо переїзд відбудеться в мороз. Інакше рослини поступово зав’януть від холоду. Співробітники переміщаються по офісу і самі везуть особисті речі – блокноти, ручки, статуетки, настільні іграшки і т. д..
Тим не менш, вантажникам потрібно відповідально підходити до справи, щоб успішно виконати роботи. Ми саме так і робимо, і тому нам дзвонять і залишають заявки. Не втрачайте час, телефонуйте і ви.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!