Як перевезти мотоцикл

Якщо взимку рев мотора мотоцикла на вулицях не чути, навесні починається відкриття сезону нічних поїздок, швидкість і все що так люблять фанати цього виду транспорту. Ну а коли справа доходить до транспортування в разі продажу, ремонту або змагань, господарі завжди хочуть доставити свого залізного коня цілим і неушкодженим. Зробити це можна за допомогою вантажоперевезення газеллю або причепом.

Сьогодні поговоримо саме про ці 2 способи перевезення та дамо рекомендації щодо закріплення мотоцикла.
Насправді способів транспортування набагато більше, але якщо про всі розповідати, то обсяг цього тексту перевалить за всі розумні.

Як перевезти мотоцикл в газелі

В першу чергу потрібна сама машина. Втім, це очевидно. Ще знадобляться кріплення, троси та бажано кріплення під колеса, щоб не бовталися при поїздці. Мотоцикл з допомогою ременів закріплюється з 4-х сторін. Натягувати потрібно так, щоб він не ходив вліво вправо під час руху газелі.
Перевага перевезення таким транспортом в тому, що мотоцикл повністю захищений про зовнішніх впливів, і якщо щось раптом відпаде при поїздці, то залишиться там же, всередині салону газелі. Перевозити можна і легкі і важкі байки.

Як перевезти мотоцикл в причепі?

Тут потрібно дотримуватися великої обережності. І упор для колiс знадобиться обов’язково.
Спочатку потрібно по рампі закотити двоколісного в причеп, в якому до речі повинні бути петлі для кріплення ременів. Кріпити ремені на причеп потрібно якомога нижче, а на самому мотоциклі якомога вище. Обов’язково накрийте його брезентом або упакуйте в чохол, щоб уберегти від негоди.

Рекомендації щодо закріплення мотоцикла

  • Ремені повинні витримувати не менше половини ваги мотоцикла. На самих ременях є відмітка їх вантажопідйомності. Перевірте її перед тим як транспортувати мотоцикл.
  • Закотити мотоцикл в засіб перевезення. Переднє колесо має уткнуться в противідкатну платформу.
  • Уникнути подряпин на самому двоколісному можна використовуючи м’які петлі. Не рекомендується закріплювати троси на рульових ручках.
  • Перехрестіть ремені при закріпленні, щоб збільшити надійність кріплення.
  • На мотоциклі ремені потрібно кріпити вище, а на самому транспортному засобі навпаки нижче.
  • Мотоцикл повинен стояти вертикально після закріплення. Вам може знадобитися допомога, щоб один тримав двоколісного в вертикальному положенні, а другий натягував ремені.
  • Зафіксувати також потрібно ще й ззаду. Це не дасть мотоциклу розгойдуватися на шляху.
  • Перевірте ступінь натягу всіх ременів, вона повинна бути однаковою.
  • Створіть рух платформи як при їзді, можна пострибати і подивитися наскільки нерухомо стоїть мотоцикл.

Якщо ви збираєтеся перевозити мотоцикл перший раз, обов’язково потренуйтеся на порожній дорозі, заодно перевірите наскільки міцно закріплений ваш транспорт. Змінюйте швидкість, це дасть зрозуміти як управляти газеллю або причепом в дорозі.

Під час перевезення робіть періодичні зупинки, щоб подивитися чи все гаразд з мотоциклом. Це не займе багато часу, зате ви довезете свого “коня” в повній цілості.

Чи можна перевозити мотоцикл лежачи?

Не у кожної людини є причеп і не кожен хоче купувати, орендувати транспорт. На форумах можна прочитати безліч випадків перевезення мотоцикла на боці. І в коментарях вказують, що нічого не трапляється.

Все ж везти двоколісного на боці краще не слiд бо можна пошкодити його зовнішній вигляд. Від відколів і подряпин ніхто не застрахований. Якщо на корпусі присутні пластикові вставки – вони навряд чи переживуть наші заміські дороги.

До речі, на боці завжди є ризик, що масло або бензин витечуть і зіпсують салон машини. У деяких мотоциклів бак повинен розташовуватися тільки вертикально.

Якщо все таки ви вирішили, що не хочете платити за транспортування, то перед тим як пхати його до себе в машину подбайте про м’яку підкладку. Її можна організувати з покришок. У будь-якому випадку потрібна амортизація, щоб при вибоїнах на дорозі ваш мотоцикл не бився об машину. На випадок протікання потрібно що-небудь постелити, щоб рідина лилася не в салон, а вбиралася в тканину.

І періодично все таки робіть зупинки, щоб перевірити чи все з ним в порядку.

Коли добралися до місця, мотоцикл потрібно буде від’єднати і вивантажити.

Як вивантажити мотоцикл з газелі?

Його зазвичай закочують на платформу за допомогою трапа. Він може бути як розрахованим на діаметр колеса, так і на всю довжину газелі. Навіть при наявності такого пристосування платформа може бути високо і доведеться докласти зусиль, щоб закотити вантаж вгору.
Перевага трапів на всю довжину в тому, що людина може підніматися на платформу разом з мотоциклом. А у вузького трапа, розрахованого на діаметр колеса місця для людини немає. Але він компактних розмірів і не займає багато місця в транспортному засобі.

Як краще вчинити?

Перевозити мотоцикл не так легко як здається. Процес вимагає підготовки, наявності платформи і кріплень для утримання мотоцикла. Але головне те, що не кожен має ще якийсь транспортний засiб. Тому під час перевезення на далекі відстані доводиться оплачувати послугу транспортування.

Якщо вас бентежить вартість, то подумайте про те, що для одноразового перевезення вам доведеться купувати обладнання, думати про те як правильно закріпити і приготувати саму платформу для мотоцикла. Якщо вам не потрібно раз на тиждень везти свого двоколісного в інше місто, то навіщо вам думати про всі ці нюанси?

Погане кріплення може призвести до того що мотоцикл завалитися на бік і пошкодитися, а у випадку з причепом просто з’їде і випаде по дорозі. Приємного в цьому буде мало.

Тому ми пропонуємо вам свої послуги з перевезення газеллю, щоб вам не доводилося думати – а як же мені перевезти мотоцикл, щоб він не пошкодився по дорозі?

Доручіть ці турботи нам, а ми за невелику плату подумаємо і зробимо все за вас. Ви краще подумайте про це.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!