Як перевезти шафу

как перевезти шкаф

Одне з найскладніших завдань, що виникають при переїзді – як перевозити шафу, особливо якщо мова йде про кухонні гарнітури, антикварні або технологічні меблі. У загальному випадку господарю належить з ‘ясувати чи можна його розібрати на складові частини, і вирішити питання упаковки. З самим процесом навантаження і вивантаження, а також транспортування, особливо в разі доручення даних завдань спеціалізованим компаніям, проблем не буде.

Як перевезти шафа-купе та інші типи таких меблів

Як не дивно, але найменше складнощів виникає з тим, як перевезти шафа-купе. Так, його доведеться повністю розібрати і зібрати заново. Але, по-перше, це дозволяє компактно упакувати всі частини, захистивши кожну з них плівкою. По-друге, немає необхідності в такелажних роботах, а також додаткових витратах на роботу вантажників і перевізників. У більшості компаній робота з негабаритними вантажами, такими як вінтажні шафи, чия вага і розміри, а також вимоги до дбайливості переноски в більшості випадків такі ж як у піаніно. До слова, багато найманих вантажників, особливо в організаціях, що спеціалізуються на комплексних переїздах, можуть самостійно розібрати, а потім зібрати меблі, повністю позбавивши вас клопоту. Незалежно від того, чи доручите ви це завдання виконавцям або займетеся його вирішенням самостійно, важливо приділити увагу наступним пунктам:

разборка шкафа

  1. Розбирання. Як мінімум, потрібно зняти зі шафи всю фурнітуру або додатково обернути її поролоном або будь-яким іншим амортизуючим матеріалом. Також потрібно витягти полиці і ящики або принаймні переконатися, що вони надійно зафіксовані. У випадку з меблями типу “купе” і кухонними блоками краще розібрати всю конструкцію.
  2. Дзеркала. Найскладнішим у тому, як перевозити шафу купе і не тільки, можна сміливо назвати саме транспортування крихких поверхонь. Це не обов ‘язково дзеркала, скла і особливо вітражі потребують не менш пильної уваги. Їх також краще витягти і захистити краю товстим шаром скотчу, а краще пінопластом, після чого обернути в картон і ще раз зафіксувати всю упаковку. Перевозити з краще горизонтально, але можна і у вертикальному положенні за умови надійного кріплення.
  3. Пакування. Харчова плівка або міцніший поліетилен у рулонах, подібний до того, який використовують в аеропортах для захисту багажу – простий і перевірений спосіб уникнути пошкоджень меблів. Її можна доповнити картоном у місцях тих, хто вимагає особливої уваги.

Говоря про шафи-купе, не можна не згадати про те, що досить часто у них немає власних стінок, статі і стелі. Полиці і фурнітура закріплюються безпосередньо на стінках, до них же кріпляться дверцята. Перевозити їх у нове житло найчастіше недоцільно, адже вони виготовляються безпосередньо під заміри конкретного приміщення. Тим не менш, дуже багато зацікавлені в тому, як перевезти дзеркала шафи купе, які можна буде використовувати як окремий елемент інтер ‘єру. У такому випадку, рекомендуємо транспортувати їх не знімаючи зі створок, а будь-які зміни в конструкцію вносити вже на новому місці. Також нагадуємо про важливість укладення договору, що включає в себе гарантії збереження речей, що перевозяться.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!