Як перевезти ванну

Вантажоперевезення сантехніки завжди пов’язана з ризиком пошкодження керамічних та інших виробів, якi прикрашають ванну кімнату. При переїзді це створює додатковий головний біль адже такі важкі предмети як ванна потрібно не тільки демонтувати, але ще і привезти на нове місце в повній цілості. Саме цим і займається наша компанія в рамках послуги вантажоперевезення по Харкову.
Звернувшись до нас, вам не доведеться думати чи влізе ванна в машину і як її перевезти навіть якщо влізе.
Весь процес складається з 4 етапів:

  1. Демонтаж ванни.
  2. Упаковка.
  3. Навантаження
  4. Перевезення і вивантаження.

Розберемо кожен етап докладніше.

Демонтаж ванни

Ванна чаша – це стаціонарний предмет, який стоїть нерухомо, підключений до гарячої та холодної води, і каналізації. Деякі вироби додатково на одному місці закріплені шаром плитки. Щоб зрушити її з місця доведеться відключити від подачі води і труби каналізації, а також демонтувати плитку або будь-який матеріал, що утримує чашу на одному місці. Це досить важка фізична робота, не кажучи вже про те, що потрібні спеціалізовані знання для здійснення такої задумки.
Не варто думати що це просто шматок металу з яким нічого не трапиться. Сьогодні їх роблять не тільки з чавуну, а й з акрилу, кераміки та інших крихких матеріалів. У випадку з джакузі доведеться також від’єднувати ванну від джерела живлення. Всі ніжки, трубки потрібно зняти, а електричні елементи ізолювати до подальшого встановлення чаші на постійне місце дислокації.

Упаковка чаші

При покупці нового обладнання воно буде від заводу упаковано в поліетиленову плівку і закріплено пінопластом. В умовах переїзду завдання упаковки ванни для перевезення лягати на господаря квартири. У кращому випадку це ви можете довірити нашим фахівцям. Для особливо тендітних примірників у нас приготовлена пупирчата плівка якої покривається виріб в кілька шарів.

Завантаження в машину

Самі ви тут не впораєтеся ні в якому разі. При винесенні ванної з квартири знадобляться кілька міцних вантажників. Маршрут і пристосування для цього продумуються заздалегідь. Чавунні ванни, наприклад, мають велику вагу. Такий виріб вимагає зусиль 4-5 чоловік. Акрилові важать менше, але вимагають більшої акуратності. Нести потрібно повільно, без різких поштовхів і перекосів. Утримувати потрібно сам корпус знизу за допомогою ременів і візки. Вивантажити ванну з висотного будинку з вантажним ліфтовим набагато легше ніж нести з 5 поверху на своїх двох.
Ризик не вартий втрат особливо у випадку з дорогими ванними. Оплатити послуги перевізників вийде дешевше ніж купувати нову сантехніку.

Коли справа доходить до навантаження безпосередньо в машину стає зрозуміло що перевезення ванни в легковому автомобілі неможливе. Це ж габаритний предмет, який стоїть завантажувати в машину тільки за допомогою навантажувача. І мінімум тут знадобиться газель.

Додатково в кузові споруджується каркас, який буде утримувати сантехніку, а всередину укладається пом’якшувальний матеріал. Також в якості підставки використовуються піддони, а для кріплення в кузові потрібні ремені і мотузки. Якщо в машині присутні інші предмети для перевезення, то ванна не повинна стикатися з ними.

Доставка на нове місце

Вібрації при їзді уникнути не вийде. Тому водій вантажної машини повинен вміти акуратно їздити і не входити в повороти різко. Інакше довезти цілим виріб без пошкоджень не вийде. Тому при оформленні договору перевезення всі нюанси краще з’ясувати заздалегідь, а вже потім погоджуватися на надання послуг.

Як вибрати підрядника?

Навіть якщо ви знаєте всі нюанси, то поговорити з менеджером і обговорити всі питання доведеться обов’язково. Уже з розмови стане зрозуміло які потужності і кваліфікація є у компанії. Якщо ви не знаєте про перевезення нічого, то навпаки, в розмові вам повинно стати зрозуміло як можна перевозити ванну, за що доведеться заплатити, скільки людина прибуде до вас додому.

Наша компанія має широкий досвід вантажоперевезень по всьому місту і вже давно виробила схему перевезення речей. Завдяки цьому ми встигаємо виконати свою роботу якісно, але в строк, що не змушуючи клієнтів чекати. Більш того, ми гарантуємо результат, адже навряд чи при самостійному перевезеннi будь-хто візьметься відповідати за можливі сколи та тріщини.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!