Як перевозити плитку для ремонту

При створенні красивого інтер ‘єру та дизайну в будь-якому приміщенні, в ході купівлі матеріалів, головним завданням стоїть вибір керамічної плитки. При цьому варто враховувати, що в момент перевезення її на адресу, вона може деформуватися при не правильному навантаженні або транспортуванні. Тут все має залежати від способу упаковки, розміру обраної плити і від самої ваги продукції.

Головні та важливі моменти при перевезенні плитки

На ринку керамічна плитка представлена у великому асортименті, тут варто враховувати, що вага плитки відрізняється від її методу використання, буває підлога з великою вагою і настінна, вага набагато менша. Тут важливу роль відіграє якісне перевезення плитки, і краще довірити цей процес фахівцям у цій галузі, які мають спеціальні машини. При складанні процесу дуже важливо враховувати той факт, що підлогова стандартна плитка набагато легше за комплектацією і формами. Найчастіше плитку упаковують у картонні коробки, розміри їх теж будуть відповідати обраним моделям, і вага їх становить 30 кг. Одній людині буде важче проводити навантаження і розвантаження матеріалу, як в машину, так і здійснити доставку за адресою.

Важливі моменти про упаковку

На виробничому процесі менше віддають перевагу виготовленню пакувального матеріалу. У них не передбачають цікаві дизайни, і легкість в ході перевезення керамічної плитки. По суті це не особливо і важливо, в будь-якому випадку вибір за вами, і за індивідуальним замовленням вам зроблять пакувальний матеріал з урахуванням ваших побажань і фінансових можливостей. Такими видами відрізняються у виробничому процесі китайські виробники, оскільки вони застосовують спеціальний технічний віск, який наносять на спеціальні елементи, тим самим надаючи надійний захист упаковці в ході перевезення. А як прокладальний матеріал використовують листовий пінопласт, який встановлюють між плитками. Перед тим як приступати до викладання плитки, віск легко змивається під струменем гарячої води. Якщо це зробити легко не виходить, тоді можна застосовувати миючі засоби, наносити їх потрібно з використанням м ‘якої губки. Після чого ретельно змити плитку водою і висушити. Для надання більшого блиску можна скористатися засобом для очищення скла. Якщо ви придбали плитки великих розмірів, тоді найкраще скористатися мийним пилососом.
Крім пінопласту зустрічаються варіанти захисту з використанням повітряно-бульбашкової плівки. Кожну плитку упаковують у плівку для більшого захисту під час перевезення.

Як правильно перевозити керамічну плитку

Найчастіше в магазинах для зручності перевезення плитки пропонують скористатися коробками. Але зустрічаються ситуації, коли плитку до покупця виносять у плівках без пакувального матеріалу, частіше це зустрічається при мінімальному замовленні, або якщо продають залишки зі складу. У цьому випадку вам самим потрібно буде подбати про вибір упаковки, а саме рівно скласти плитку і упакувати в картон, після чого закріпити все скотчем.
Як перевозити плитку в транспорті, коли забрали товар з магазину або складу, найкраще покласти її на бічний бік і на неї не рекомендується ставити різного роду предмети. Також варто звернути увагу, щоб у момент перевезення вона не каталася по салону і була або підперта чимось, або щільно встановлена. Якщо ви придбали плитку великих розмірів, тоді потрібно в салоні або вантажному відсіку додатково встановити верхні і бічні прокладки, сюди відносять такий матеріал, як трос, гумки, натяжні пристрої або стійки, зроблені з керамограніту.
Для того щоб уникнути дефектів при перевезенні матеріалу, люди стали частіше звертатися за допомогою до фахівців і замовляти послугу перевезення матеріалу на спеціальних машинах. Замовити вантажну машину газель для перевезення плитки можна в будь-якому магазині, і не переживати про те, що по дорозі з нею що-небудь трапиться. У будь-якому випадку при доставці товару на об ‘єкт, потрібно переконатися, що вона приїхала в цілості і збереження. При купівлі і доставці керамічної плитки за вашою адресою, потрібно ретельно перевіряти матеріал і розглядати кожну плитку на дефекти і пошкодження. Оскільки пропустивши такий момент і в ході укладання на її поверхні ви виявите неполадки, повернути товар назад вже буде неможливо. Приймати і перевіряти товар потрібно в присутності продавця і водія, або іншого співробітника, який відповідає за продаж товару. Це нехай і займе ваш час, зате ви будете впевнені в тому, що ваш товар буде хорошим і якісним і не зіпсує ваш дизайн в приміщенні.
Сьогодні великий вибір товару керамічної плитки, кожен може вибрати відповідний варіант у співвідношенні ціни і якості. А дизайнерські моделі допоможуть зробити неповторний і унікальний вид вашого приміщення.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!