Як підготувати пральну машину до переїзду

транспортировка стиральной машины

Серед безлічі речей, які потребують уваги при переїзді, транспортування пральної машини займає особливе місце. Незважаючи на те, що даний вид техніки не відрізняється масивними габаритами і чутливими компонентами, підготувати її до перевезення трохи складніше, ніж телевізор або комп ‘ютер. Відключення від системи водопостачання та упаковка, а також часткове розбирання – основні моменти, на які необхідно звернути увагу. Насправді, з таким питанням, як підготувати пральну машину до переїзду – не повинно виникнути особливих складнощів, якщо діяти, не поспішаючи і методично.

Підготовка пральної машини до транспортування: основні етапи

Перше що потрібно зробити – перевірити чи не залишилася в побутовій техніці вода. Цей етап не можна пропускати якщо машинкою користувалися хоча б раз. Для того, щоб злити можливо накопичилися всередині залишки води достатньо опустити зливний шланг нижче рівня піддону. Можливо, доведеться трохи нахилити корпус, але головне подбайте про ємність, в яку буде стікати рідина. Якщо води всередині не виявилося можна сміливо приступати до другого етапу підготовки. Якщо ж ні, то перед тим, як від ‘єднати пральну машину при переїзді потрібно відкрити клапани і дати їй трохи просохнути. Власне, саме відключення полягає якраз у тому, щоб відкрутити шланг слива і електричний кабель. Рекомендуємо не запаковувати їх окремо від машинки. Краще запакувати в поліетилен і примотати до її корпусу скотчем, щоб не втратити.

Основна складність, яка турбує всіх, хто зайнятий підготовкою до транспортування такої побутової техніки – як зафіксувати барабан пральної машини при переїзді. На щастя, виробники побутової техніки подбали про її майбутніх власників, а точніше про транспортування зі складу в магазин і далі. Для цього в конструкції передбачені кріпильні болти. Вони знаходяться на задній стінці і викручуються перед початком експлуатації. Як транспортувати пральну машину при переїзді якщо болти загубилися? Для початку спробуйте пошукати схожі, у багатьох моделей кріпаки специфічні, але буває і навпаки. Крім того, можна просто зняти верхню кришку і прокласти між барабаном і стінками амортизуючий матеріал – пінопласт, поролон і в крайньому випадку домашній текстиль. Головне потім перевірити якість фіксації.

До речі, крім барабана не забудьте і про ємності для порошку. Вони так само можуть пошкодитися при тряске. У деяких моделях техніки їх можна легко витягнути, але, якщо ні – закріпите їх за допомогою скотчу.

Перевезення пральної машини при переїзді: упаковка і транспортування

З таким питанням як упакувати пральну машину при переїзді також можуть виникнути труднощі. Втім, є кілька варіантів, які можна використовувати як окремо, так і разом:

  • Обернути харчовою, а краще повітряно-бульбашковою плівкою;
  • Закріпити по периметру товстий картон за допомогою скотчу;
  • Скористатися пінопластом для захисту кутів.

Правила транспортування пральної машини досить прості – краще перевозити її у вертикальному положенні, але головне надійно зафіксувати. Якщо все ж потрібно буде покласти її горизонтально, обов ‘язково подбайте про амортизуючу прокладку.

Тим, хто не хоче займатися всім перерахованим вище самостійно і тим, у кого просто немає на це часу вартозвернутися в компанію, що організовує переїзди – послуги в Харкові користуються стабільним попитом, а знайти компетентних фахівців не складе труднощів. Вони не тільки знають, як підготувати пральну машину до транспортування, але також займуться вирішенням цього питання замість вас. Досвідчені вантажники зафіксують барабан і упакують корпус, після чого спустять техніку з вашого поверху і помістять в машину, обладнану для вантажоперевезень. Точно так само вони піднімуть машинку у вашу нову квартиру і встановлять її. При цьому головною гідністю співпраці буде те, що ви отримаєте гарантію на якість надаваних послуг, а значить зможете не сумніватися в тому, що ваш техніка буде повністю у збереженні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!