Як підготуватися до переїзду в іншу квартиру

переезд в другую квартиру

Є безліч завдань, що виникають перед тими, хто збирається змінити місце проживання і вирішує, як підготуватися до переїзду в іншу квартиру. Загалом їх можна розділити на три частини: організація, упаковка і транспортування. Кожна з них по-своєму важлива і вимагає відповідального підходу.

Квартирний переїзд: правила підготовки

На щастя, квартирний переїзд, рідко коли буває раптовим, тому у вас буде час підготуватися. Насправді зібратися можна і за добу, якщо розробити чіткий план і слідувати йому, але краще все-таки почати приблизно за два тижні до “години Х”.

Отже, перше, що робити при переїзді в іншу квартиру – вибрати день. В ідеалі будній – простіше знайти машину і вантажників, менше заторів в середині дня і цікавих сусідських поглядів. Крім того, послуги фахівців з вантажоперевезень користуються особливим попитом в кінці і початку місяця, коли закінчується термін оренди, а також на початку осені. Власне, чим раніше ви будете знати дату переїзду, тим краще – можна знайти компанію з найкращими умовами і зарезервувати зручний час.

Друга частина з чого починати переїзд в іншу квартиру – закупівля матеріалів для упаковки. До цієї категорії входять:

  • коробки та скриньки;
  • широкий скотч і полімерний джгут;
  • поліетиленова та повітряно-бульбашкова плівка;
  • маркер і кольорові етикетки;
  • пакети сміття.

Все це можна купити в найближчому супермаркеті, а краще в будівельному магазині – там більше вибір і дешевше. Одночасно з цим можна приступати до підготовки речей.

Як правильно організувати переїзд в іншу квартиру: впорядкування і пакування

Один і кращих моментів в такому завданні як організувати переїзд в іншу квартиру – можливість позбутися непотребу в будинку. Викинути, віддати друзям або продати – вирішувати тільки вам. Всі речі, що залишилися, можна починати упаковувати в міру зростання частоти використання. Почати можна з того, що зберігається на балконі та антресолях і поступово опорожня шафи і тумби, залишитися з найнеобхіднішим. Ці речі краще сортувати за призначенням – посуд, одяг, техніка та інше.

Упаковка крихких речей – ще один момент вимагає особливої уваги, в такому завданні як готуватися до переїзду в іншу квартиру. Обов ‘язково загортайте всі предмети інтер’ єру в бульбашкову плівку і коробки, а при транспортуванні попросіть вантажників надійно їх зафіксувати. Крім тендітних речей потрібно подбати про меблі. Все, що можна розібрати – потрібно розібрати і упакувати окремо. Особливо це стосується фурнітури і дверцят з декоративними вставками.

Одяг слід розсортувати по сезонах, повісити на вішалку і застібнути в чохли. До речі, існують вакуумні пакети, з яких можна відкачати повітря за допомогою звичайного пилососа. У такому вигляді одяг буде настільки менше місця, що ви не повірите!

Кожен тип упаковки підходить для різних цілей:

  1. Пакунки. Поліетилен краще використовувати для транспортування домашнього текстилю, подушок і ковдр. Якщо виникають сумніви в міцності упаковки – перемотайте її додатково скотчем. Якраз буде можливість зробити зручну ручку.
  2. Коробки. Універсальна тара, в яку можна класти майже все що завгодно. Головне додатково зміцнюйте дно шарами скотчу і стежте, щоб загальна вага не перевищувала допустиму.
  3. Сумки. Дорожні валізи і рюкзаки виповзайте для посуду. Тарілки і склянки можна покласти в коробки або ящики, перекладаючи їх ганчірковими серветками або бульбашковою плівкою, але така тара не витримає ваги сковорідок і каструль. Обов ‘язково залиште одну сумку для речей, якими будете користуватися перший час.

Пам’ятайте, що обернуті в папір книги, вінілові платівки, фотоальбоми та інше можна перев’ язати джгутом і це вже буде вважатися упаковкою. Остання порада: не забувайте маркувати всі упаковки і додатково записуйте інформацію про них в блокнот або спеціальний додаток. Крім того, не забувайте, що якщо терміни підтискають або ви просто не можете фізично впоратися з підготовкою – вантажники компанії перевізника обов ‘язково допоможуть вам з розбиранням меблів, упаковкою крихких речей та іншими моментами, якщо ви обговорите з ними надання послуг заздалегідь.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!