Як правильно організувати квартирний переїзд

Как правильно организовать квартирный переезд

З чого почати, як правильно спакувати, чи викликати вантажників, що робити з вінтажним піаніно – кількість питань, під загальним заголовком, як організувати квартирний переїзд, по-справжньому величезно. Насправді все зовсім не так страшно, не довго і не дорого, як може здатися на перший погляд. Більше порядку, менше метушні – ось як збирають і транспортують речі ті, хто знають як здійснити квартирний переїзд і займаються цим професійно, але давайте розберемося з усіма важливими моментами по порядку.

З чого почати квартирний переїзд

Якщо єдине, що вас зупиняє від того, щоб почати збирати речі – нерішучість, знайте, у випадку з таким заходом, як квартирний переїзд, з чого почати, вибрати зовсім не складно. Ось три етапи, які можна виконувати одночасно:

  1. Позбудьтеся зайвого. В даному випадку ми маємо на увазі дві речі. По-перше, відправте дітей або батьків в гості до рідних або друзів, а краще у відпустку на пару днів, і кота з собакою нехай з собою забирають. У крайньому випадку зніміть їм номер у готелі – повірте, кількість зекономлених нервів з лишком компенсує витрачені гроші. По-друге, сміливо викидайте все, чим не користувалися більше року, якщо це звичайно не дорогі серцю речі. Ми самі не помічаємо скільки непотребу накопичується навколо нас і переїзд – відмінна можливість зі спокійною душею позбутися його. Фотографуйте все не потрібне і викладайте на сайтах безкоштовних оголошень, запитайте сусідів чи не потрібно їм що-небудь, віддайте нужденним, просто винесіть на смітник.
  2. Складіть план. Розбийте на частини таке завдання як переїзд квартирний: що не забути зібрати, що з чим разом скласти (наприклад посуд і домашній текстиль, щоб тарілки не розбилися), що знадобитися відразу ж, наприклад, рушники, а що через пів року, як пуховик. Вирішите, як саме ви будете сортувати речі в залежності від їх виду, кімнати, де вони зберігаються і так далі. Продумайте, як розділити відповідальність, якщо переїжджаєте не самостійно, а заодно оцініть кількість вже наявних у вашому розпорядженні коробок і валіз, і порахуйте скільки ще їх потрібно купити, з урахуванням того, що піднімати більше 30 кг – не стануть навіть найкрутіші вантажники.
  3. Закупіть пакувальні матеріали. Коробки можна придбати наприклад у найближчому відділенні пошти, а можна взагалі попросити безкоштовно в найближчому супермаркеті. Разом зі скриньками подбайте про достатню кількість пакетів (в ідеалі вакуумних, призначених для роботи зі звичайним пилососом) і мішків, а також скотче, пакувальний поліетилен і мотузки. Там же в готелі канцтоварів купіть маркер, а краще кілька різних кольорів.

Тепер залишилося розчистити кут, куди ви будете складати вже запаковані матеріали і починати квартирний переїзд, як заупакувати речі — це тільки початок. Другий етап цього завдання – знайти відповідальних виконавців. Це зручно не тільки тому, що фахівці знають як правильно організувати квартирний переїзд і можуть допомогти не тільки з навантаженням вивантаженням, але і з самим упакуванням, особливо меблів і техніки. До того ж так ви отримаєте послуги оптом – компанія надасть транспорт і вантажників, які, до речі, розберуться з вашим піаніно або іншим раритетним негабаритним майном. Обмовте з фахівцями час роботи. Перевозити речі краще вранці або ввечері – менше заторів і цікавих очей, та й просто прохолодніше. Крім того, подивіться прогноз погоди і, якщо є можливість, відкладіть переїзд до більш вдалого моменту. Останній крок – обов ‘язково уважно перечитайте договір, в ньому повинні бути чітко прописані умови як надання послуг, так і тарифи, а також відповідальність сторін.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!