Як правильно організувати перевезення піаніно

как перевозить пианино

Одна з найскладніших завдань, яке стоїть перед любителями класичної музики, хто планує переїзд – як перевозити піаніно. Якщо інструмент дістався вам від бабусі, адже ще не так давно вони купувалися як символ достатку, а зовсім не для того, щоб використовуватися за призначенням, подумайте чи так він вам потрібен. Якщо ви використовуєте піаніно як підставку під сувеніри або граєте на ньому раз на рік, можливо, краще продати фортепіано і як варіант, додати до вирученої суми ще трохи, щоб купити синтезатор? Якщо ж ви точно маєте намір забрати інструмент з собою в нову квартиру вас напевно зацікавлять відповіді на три найбільш частих питання.

Як правильно перевезти піаніно: погода, положення та налаштування

Відповідь на ще одне досить поширене питання чи можна піаніно перевозити в дощ або снігову погоду – теж так, але тільки якщо ви подбаєте про дотримання правил. По-перше, так само як і будь-які інші меблі, особливо з лакованим покриттям, інструмент потрібно захистити від прямого попадання вологи. Для цього достатньо обмотати його харчовою плівкою або укутати в целофан. По-друге, буде плюсом, якщо в кузові машини буде встановлено кондиціонер. Інструмент не повинен довго знаходиться поза приміщенням, а як відразу після того, як він буде доставлений на нове місце, де вже буде нормальна температура, слід озброїтися феном і на мінімальному режимі прогріти чутливі елементи.

Тепер поговоримо про те, як перевозити піаніно стоячи або лежачи. Перший варіант кращий, але тільки в тому випадку, якщо інструмент буде надійно зафіксований і захищений від вібрацій, а подібний рівень комфорту забезпечують тільки спеціально оснащені машини. Якщо планується транспортування звичайною ГАЗеллю, то краще подивіться чи можна перевозити піаніно лежачи. Для цього достатньо подбає про підкладку, яка захистить покриття інструменту. До того ж у такому положенні вібрації будуть менш небезпечні. До речі, організовуючи переїзд, важливо подумати чи потрібно налаштовувати піаніно після перевезення. Незалежно від того, в якому положенні ви транспортували інструмент йому потрібно зневаджування. При дотриманні всіх правил перевезення – спотворення звуку буде мінімальним, але можливі і серйозні проблеми, особливо якщо ви знімали ударний механізм, тому варто включити витрати на налаштувальника в загальний кошторис.

Як правильно перевезти піаніно: 3 етапи

Отже, коли ми знаємо чи можна перевозити піаніно в різних умовах і як це краще зробити, розглянемо процедуру докладніше:

  1. Підготовка.Перше, що потрібно зробити – дізнатися вагу свого піаніно, наприклад, по марці і моделі в інтернеті, і заміряти габарити. Це потрібно для того, щоб, по-перше, розпланувати маршрут – перевірити чи проходить інструмент у дверях і так далі. По-друге, для того щоб найняти правильну кількість вантажників. Стандартне навантаження на одну особу +/- 45 кг. Звичайне піаніно “Україна”, “Зоря”, “Burge”, “Weinbach” та інші важать від 180 кг і до 320 кг.
  2. Пакування інструмента. Для початку подивіться чи можна розібрати піаніно для перевезення. Зокрема, в більшості моделей знімається нижня і верхня кришки, а також та, що захищає клавіші. Фахівці, що займаються транспортуванням вантажів подібного типу знають, як розібрати піаніно для перевезення. Вони обов ‘язково уточнять у вас модель, оскільки в деяких інструментах кришки кріпляться на специфічні болти. Кожну частину слід упакувати окремо в плівку з бульбашками або тканину, обмотавши скотчем або мотузками.
  3. Транспортування.Коли потрібно вирішити як перевезти піаніно в іншу квартиру – не сумнівайтеся і викликайте професійних вантажників, навіть якщо всі інші меблі і техніку винесли і транспортували самостійно. По-перше, укладаючи договір з компанією транспортувальником ви страхуєте інструмент від пошкоджень у дорозі. По-друге, спуск і підйом важкого вантажу – пряма загроза вашому здоров ‘ю і життю. Фахівці використовують для транспортування піаніно дошки на коліщатках, з якими також потрібно вміти керуватися. До речі, вони ніколи не будуть навіть намагатися пересунути інструмент на його вбудованих шасі. Колесики, хоча теоретично і передбачені для цього, на практиці можуть зіпсувати вам підлогове покриття, та й з порогами, якщо такі є в будинку вони не впораються.

Сподіваємося ми переконали вас, що немає кращого способу як перевезти піаніно в іншу квартиру за допомогою вантажників, але також додамо, що ціна цієї послуги зовсім не так велика, як може здатися.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!