Як перевезти газову плиту

Глобальний переїзд пов’язаний з перевезенням меблів і побутової техніки. У числі найбільш складних предметів – газова плита. Для початку доведеться запросити представників газової служби, щоб вони відключили комунікації, припинили подачу газу до приладу.Після можна замовляти вантажоперевезення по Харкову і планувати упаковку дорогоцінної печі.

До вибору вантажників поставтеся уважно. Щоб перевезення газової плити пройшла без пригод, і не припало до приїзду на нове місце терміново її лагодити або того гірше – купувати нову, фахівці повинні правильно розібрати і занурити техніку. Розглянемо загальні правила, за якими проводиться захід.

Послідовність підготовчих дій

 • Перед транспортуванням плиту бажано вимити, очистити від кіптяви, бруду і жиру. Цей крок ніколи не зайвий.
 • Вийміть з духовки і ящика для посуду все, що там лежить.
 • Від’єднайте прилад від газових труб. Окремо покладіть решітку для варильної поверхні, конфорки, зніміть ручки. Все, що можна зняти – знімаємо і акуратно складаємо окремо.
 • Закриваємо дверцята, опускаємо кришку на варильну область – фіксуємо всі, що може ненавмисно вивалитися або відкритися, скотчем. Особливо не стараючись, але і не скупитися. Занадто важкі частини плити можуть підняти липку стрічку, якщо накласти її занадто тонким шаром. Використовуйте не менше двох проходів.
 • Грамотне перевезення побутової техніки передбачає обов’язкову упаковку – замотайте піч пухирчастої або звичайною плівкою. Всі виступаючі частини, кути оберніть кількома шарами щільного паперу або матерії – підійде все, що знайдете, але головне не забути це зробити. В дорозі такі поверхні легко відбиваються, емаль відколюється, після чого запускається процес корозії.
  • Особливості транспортування

   Якщо укладено договір про перевезення техніки зі спеціалізованою службою, то вам не потрібно турбуватися про те, як відключити газову плиту. Варто уточнити, чи передбачені послуги газівників в угоді. Після того, як все узгоджено, плита розібрана і упакована, приступаємо до власне перевезення.
   Головне – акуратно її винести, спустивши по сходах поверхів або скориставшись ліфтом. Залежно від ваги моделі, рішення приймається на місці. Зазвичай тяжкість коливається в межах 30-50 кг.

   Чи можна перевозити газову плиту лежачи? Можна, але в кузові вантажівки залишиться більше місця, якщо поставити її вертикально. Так, і вивантажувати потім простіше. В цілому ж різниці немає, в якому становищі транспортувати плиту. Як показує досвід, прилад поміщається і в кузов легкового автомобіля – хетчбека або седана. Крім того, окремо такі речі перевозять рідко – зазвичай плита знаходиться в комплекті з іншою технікою або меблями. Розташовуйте все ближче до стінок кузова, так легше закріплювати.

   Корисні поради

   В дорозі також не можна розслаблятися – дотримуйтесь наступних порад, щоб гарантовано уникнути проблем:

   • стежте, щоб на лицьову панель печі нічого не падало і не лягало – навіть якщо навантаження здається невеликою, наслідки можуть бути несподіваним – у вигляді вм’ятин і сколів;
   • закріпіть прилад в кузові ременями, використовуйте підпірки – не можна допустити переміщення по салону під час руху;
   • вивантажувати плиту повинні як мінімум два вантажника – навіть якщо здається, що це можна зробити одному, не піддавайтеся спокусі – впустити тяжкість дуже легко, в цьому випадку не уникнути серйозних пошкоджень.

   Ми бажаємо вам легкого переїзду!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!