Як правильно перевезти кімнатні квіти

Майже в кожному будинку або квартирі є квіти, а якщо господиня дуже любить кімнатні рослини, тоді їх зазвичай величезна кількість. Наші милі дами з квітів будинку прямо на підвіконнях і на підлозі створюють райські куточки, з великою любов ‘ю і трепетом піклуються про них. Стежать за мікрокліматом у приміщенні і дотримуються графіка поливу. Якщо у вас належить переїзд, то на відміну від рослин речі і меблі значно простіше і легше упакувати. Квіти дуже сприйнятливі до навколишнього середовища, для них це буде важке випробування, вони вимагають акуратного і дбайливого ставлення. Адже при неправильному транспортуванні вони можуть зламатися, навіть загинути від спеки або холоду. Тому для того, щоб ваші вихованці успішно дісталися до місця призначення, потрібна ретельна підготовка. Головна тема цієї статті перевезення кімнатних кольорів, розглянемо докладніше.
Перш за все, слід зайнятися грамотною підготовкою до переїзду, щоб перевезення кімнатних рослин, пройшло без будь-якого ризику.

Підготовка і упаковка

Якщо потрібна пересадка квітів, то робити це треба за тиждень до переїзду, а квіти в горщиках, без пересадок, потрібно три дні не поливати, ґрунт повинен бути сухий. Щоб вона не розсипалася дорогою, можна вирізати самостійно картонні гуртки і накрити. Можна це зробити і за допомогою поліетилену закріпивши по периметру горщик скотчем. Якщо у горщиках немає можливості переправляти квіти, скористайтеся пакетами, упакувавши в них кореневу систему додавши мох або суміш торфу з вермікулітом. Все це продається в квіткових магазинах.
Високі рослини в дорозі можуть просто зламатися, тому знайдіть відповідні колиці і акуратно підв ‘яжіть квіти. Верхня частина таких рослин дуже крихка, тому убезпечити їх особливо важливо. Так само великі горщики з квітами можна упакувати в мішок з поліетилену або полотна і акуратно зав ‘язати. Приготуйте пакувальні матеріали, кращими вважаються картонні коробки, між горщиками використовуйте перегородки, це можуть бути поролон, тканина, м ‘ятий папір або картон. Стебли та гілки кольорів обережно перемотайте поліетиленом або папером. В упакованій коробці зробіть по боках дірочки, щоб квіти дихали і обов ‘язково позначте гору низ.
При транспортуванні колючої рослини, наприклад кактуса, можете використовувати шматочки пінопласту, таким чином, не поламаються колючки і вас не поранять, пінопласт обмотайте скотчем. Не слід перевозити квіти в багажнику автомобіля або в задушливому салоні, вони можуть загинути від нестачі кисню. На багажнику машини, теж згубний варіант для рослин. В ідеалі, звичайно квіти краще перевозити окремо від усіх речей.
Для вантажоперевезення квітів, якнайкраще замовлятиме послуги вантажоперевезень, якщо немає такої можливості, то просто велику машину. На початку завантажуються речі, меблі і тільки в останню чергу вантажити рослини. Простежте, щоб важкі і громіздкі речі були надійно закріплені, під час поїздки вони не повинні пересуватися по салону і тим більше перекинутися. Рослини слід так само правильно встановлювати, спочатку великі квіти і в останню чергу маленькі, так само фіксуйте, забезпечте стійкість упаковок. Якщо дорога далека, наприклад, в інше місто, то слід в дорозі іноді робити зупинку і відкривати машину, тобто дати можливість квітам подихати.
Якщо у вас переїзд в холодний час, по прибуттю додому, не поспішайте, квіти розпаковувати, нехай постоять десь годину півтори, звикнуть до зміни температури і тоді, можете розгортати і відкривати коробки. У теплий час навпаки, відразу витягайте квіти з упаковок. А ось як перевезти кімнатні квіти взимку, необхідно для безпеки рослин замовити спеціально обладнаний вантажний фургон з фіксуючими ременями, де підтримується необхідна температура. Або ж у коробки поставити пластикові пляшки з теплою водою. Вже в дорозі бажано віддавати перевагу безпечній швидкості руху і дуже акуратно входити в повороти.
Ви свої квіти дуже любите, і на новому місці вам може захотітися удобрити їх після перенесеного стресу, відразу робити це ні в якому разі не можна. Зробите цю процедуру тільки після того, як вони випустять нові втечі. Полити перший раз після переїзду рослини, слід тільки теплою водою 25-30 градусів і можна розпорошити водичкою на листя, а взимку навпаки не поспішайте поливати. Видаліть акуратно пошкоджені стебла та листя і можете сміливо підбирати нове місце для створення оранжереї та розставляти квіти. Тепер вони зможуть і далі радувати вас і вашу сім ‘ю своєю красою.
Ви дізналися, як перевозити кімнатні квіти правильно, і переконалися наскільки ця процедура не проста. Хоча це займає чимало часу, але це того варте. Якщо ви будете дотримуватися всіх рекомендацій, з вашими улюбленими вихованцями нічого не станеться, все доставите неушкодженим.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!