Як правильно перевозити меблі

как перевезти мебель

Найпростіший спосіб переїхати з мінімумом клопоту – перевезення меблів з вантажниками, що потрібно знати про організацію цього заходу, читайте нижче. Найприємніше в тому, щоб передоручити турботи фахівцям – укладення договору. Такелажні роботи, що вимагають застосування спецтехніки, в будь-якому випадку не проводяться без угоди, захищає майно, але і звичайні шафи і дивани теж не хочеться пошкодити через власну або чиюсь іншу необережність.

Як перевезти меблі при переїзді: як упакувати і організувати транспортування

Друга причина звернутися в компанії надають послуги допомоги при переїзді, те, що їх співробітники можуть не тільки вирішити таку задачу як перевезти меблі, але і повністю позбавити вас від супутніх клопотів. Зокрема, такі вантажники:

  • Розберуть і зберуть на новому місці корпусні меблі;
  • Упакують все, що перевозиться відповідно до правил для речей з певних категорій;
  • Правильно розмістять і зафіксують меблі в обладнаних для перевезення вантажних автомобілях.

як упакувати і організувати транспортування

З метою економії, а заодно і заради власного здоров ‘я можна доручити вантажникам тільки частину пов’ язану зі спуском і підйомом меблів на потрібний поверх. Все інше, особливо при наявності інструментів можна виконати і самостійно. Головне дотримуватися нескладних правил, зокрема приділяти максимум уваги таким речам як:

  1. Фурнітура. Один з найважливіших моментів в такому питанні, як перевезти меблі при переїзді, подбати про мінімізацію можливих пошкоджень. В першу чергу потрібно зняти всю можливу фурнітуру – ручки, скоби і так далі. Якщо це неможливо, то постаратися зробити їх непомітними. Наприклад, перш ніж замотувати тумбу з гострими деталями в поліетилен, спочатку закрити всі потенційно небезпечні для інших меблів або тендітні частини поролоном. Все, що зняти можна, рекомендуємо складати в окремі пакети або коробочки і підписувати.
  2. Полиці. Тих, кого цікавить як перевозити меблі при переїзді, найчастіше турбує саме транспортування шаф і комодів. Полиці потрібно витягнути і упакувати в коробки разом, точно так само бажано вчинити і з дверцятами, особливо якщо в них є декоративні вставки.
  3. Дзеркала. Згаданий вище декор – ще одна трудність такого завдання, як правильно перевозити меблі. Скло і дзеркала потребують особливо дбайливого ставлення. Щоб вони не постраждали потрібно, як мінімум, захистити краї скотчем і обернути рушником, а також покласти при перевезенні на м ‘яку поверхню. Якщо залишився пінопласт в коробці від побутової техніки – просто прекрасно. Його можна використовувати в якості захисних куточків, що набагато надійніше.

Тепер до основної частини того, як правильно перевезти меблі, в тому числі і м ‘які. Її, так само як і все інше можна не розбирати якщо вона проходить в проліт сходової клітини. Достатньо замотати дерев ‘яні або металеві частини поліетиленовою плівкою, з метою вберегти їх від подряпин. М ‘які компоненти конструкції просто накриваються целофаном, який, як варіант, закріплюється скотчем. Враховуючи, що вам у будь-якому випадку знадобляться картонні коробки і ящики для перевезення посуду, домашнього текстилю та іншого, варто одночасно придбати кілька аркушів щільного паперу. Вона стане в нагоді для того ж захисту деталей.

До речі, не забудьте згорнути килими і в цілому розчистити шлях з квартири або просто переконайтеся, що можна починати виносити меблі з коридору і далі. Це можна уточнити у співробітників компанії, який ви вирішили доручити вантажоперевезення. Остання порада: переконайтеся, що в день переїзду буде хороша погода, інакше упаковка і навантаження вивантаження в цілому займе більше часу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!