Як правильно зібрати речі при переїзді: інструкція для застосування

как собрать вещи при переезде

Якщо вас цікавить питання, як зібрати речі при переїзді, значить ви на порозі життєвих змін, і для того, щоб вони пройшли максимально безболісно, досить глибоко видихнути, скласти план дій і строго йому слідувати. Це в теорії. На практиці буває зовсім по-іншому.

Як зібрати речі при переїзді швидко і правильно

Якщо бути на новому місці потрібно було ще вчора, значить вирішувати належить тільки одну проблему: як швидко зібрати речі при переїзді. Зрозуміло, чим вища швидкість тим нижча якість, але від таких ситуацій теж ніхто не застрахований. Отже, перше що вам потрібно зробити:

  1. как быстро собрать вещи при переездеЗбігати в найближчий супермаркет за найбільшими і міцними сміттєвими пакетами і заодно поцікавитися там же, чи не віддадуть вам пару коробок зі складу. Це мінімум необхідного пакувального матеріалу, до якого також слід прикласти скотч і харчову плівку.
  2. Викликати компанію займається квартирним переїздом. Збирати домашній текстиль та інше поки співробітники найманої організації будуть розбирати і виносити меблі і техніку – прекрасний спосіб заощадити час. До речі, можете відразу попросити їх приїхати з пакувальними матеріалами і допомогти вам із запечатуванням коробок. Крім того, саме в послідовності від меншого до більшого, речі і вантажать з метою оптимізації простору.
  3. Упакувати валізи. Складіть рюкзаки і сумки, ніби збираєтеся у відпустку з наметом. Одяг, який збираєтеся надягати в найближчі пару днів, банне приладдя, найпотрібніший посуд, улюблені речі і так далі.

Як упакувати речі при переїзді: 3 головних правила і кілька секретів

Отже, якщо до години «Х» ще залишилося пару днів, то в такому питанні, як упакувати речі при переїзді, варто керуватися трьома принципами:

как упаковать вещи при переезде

  1. Розділяти. Головне, що потрібно зробити – розсортувати всі наявні речі. У найпростішому випадку достатньо розкласти їх по коробках, відповідно до призначення. Якщо часу на збори більше – краще також розділити речі за ступенем важливості. Наприклад, скласти в одну стопку одяг, який об ‘єктивно одягнете завтра-післязавтра, шампуні та рушники, ножі та вилки тощо. На цьому ж етапі зберіть сумку для важливих документів і тримайте її при собі.
  2. Групувати. В даному випадку ми маємо на увазі об ‘єднання речей які не можуть або рідко використовуються один без одного – кабелі і подовжувачі варто примотати до техніки, постільну білизну покласти поруч з подушками і ковдрами, щоб не виявилися так, що, наприклад, електрочайник в одній коробці, а підставка під нього в іншій. Це друге базове правило того, як правильно упакувати речі при переїзді.
  3. Маркувати. Можна озброїтися ручкою і блокнотом, можна дати завдання дітям клеїти різнокольорові папірці на коробки, а можна завантажити спеціальний додаток, але найкраще робити все перераховане вище. Приклейте список того, що в коробці на неї і продублюйте на обраний вами носій, підписуйте упаковку з усіх боків, і не забудьте відзначити де лежать крихкі речі.

До речі, перед тим як скласти речі при переїзді переконайтеся що вони чисті, в новій квартирі вам буде чим зайнятися і без прання і чищення взуття. Крім того, постарайтеся розмістити техніку в її фірмові коробки, а якщо таких немає не пошкодуйте грошей на плівку з бульбашками або інші амортизуючі прошарки. Вантажники зроблять так, щоб коробка не бовталася в кузові машини, а ваше завдання зробити так, щоб її вміст було надійно зафіксовано сам по собі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!