Як розвантажують вагони

Для розвантаження великогабаритних вантажів необхідно залучати команду кваліфікованих вантажників, яка швидко і акуратно впорається з роботою. Такий трудомісткий процес, як розвантаження вагонів повинен виконуватися командою професійних працівників на основі грамотно вибудуваних процесів взаємодії між членами команди.

У вантажних вагонах перевозять такі матеріали як вугілля, щебінь, пісок та ін.. Шукати людей по одному займе багато часу, а зв’язавшись з нашою компанією ви отримаєте доступ до групи фахівців, яка вміє діяти злагоджено. Коли всі знайомі робота виконується простіше і швидше. Особливо це помітно якщо індивідуальні виконавці не знають один одного, і в кожного з них є своя технологія вивантаження. Така взаємодія призводить до уповільнення темпу, відставання від графіка, погіршення якості результату.

Особливості розвантаження вагонів

Вантажні поїзди перевозять безліч матеріалів і повинні строго слідувати розкладом переміщення. Необхідно вивантажити товар якомога швидше, а значить потрібно оперативно працювати, перериваючись на заздалегідь обумовлені перерви. В іншому випадку є ризик зірвати терміни і втратити частину коштів.

Багато потягiв приходять на залізничну станцію вночі тому працівникам доведеться працювати в темний час доби. Навіть якщо наймати одинаків для цього, необхідно попередити вантажників заздалегідь, щоб вони виспалися і могли продуктивно працювати.

Деякі товари повинні бути правильно витягнуті з вагона і запаковані для подальшого транспортування. Також важливо не допустити псування вантажу на етапі розвантаження залізничних вагонів.
Саме ці особливості змушують клієнтів звертатися до фірм з таким профілем. Цілий товар обійдеться дешевше, ніж економія на залученні індивідуальних працівників.

Наші фахівці діють як єдиний організм; кожен чітко знає свою роль за рахунок чого досягається максимальна злагодженість.

Техніка використовувана для розвантаження

Якщо товар приходить вже розфасованим по мішках, то його можна швидко вивантажити за допомогою кари. Мішки вручну укладаються на палети і потім вивозяться на склад або в машину для подальшої поїздки.
Вивантаження і завантаження можуть здійснюватися за допомогою гідроліфта або двома інструментами разом. Вони суттєво зменшують навантаження на вантажників і допомагають провести роботи набагато швидше.

Скільки потрібно часу?

Складність роботи залежить від того як саме потрібно розвантажувати вагони. Вони бувають різних конструкцій, що і впливає на тривалість робіт.

  • критий вагон – є можливість розвантажити з центральних дверей;
  • хопер оснащений люком знизу, відповідно розвантаження відбувається через нижню частину;
  • вантажний напіввагон – доступ є тільки зверху, що ускладнює процес вивантаження товарів.

Середній час для однієї команди буде варіюватися від 2 до 8 годин. Це все індивідуально обговорюється. Якщо клієнту необхідно провести роботу швидше виділяється більша кількість людей.

Які бувають ціни на розвантаження вагонів?

Кожен підрядник самостійно встановлює ціни на свої послуги. Найчастіше це фіксовані суми. Але при великих обсягах робіт виходять великі суми. Тому ми постаралися дати клієнтам вибір оплачувати роботу на погодинній основі або ж за вагою. Це дозволить вибрати найбільш вигідний варіант і навіть заощадити в деяких випадках.

Якщо ви не хочете втрачати час, і вам потрібна кваліфікована допомога, телефонуйте нам, щоб заздалегідь обговорити терміни, оплату і необхідну кількість осіб!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!