Як розібрати більярдний стіл для перевезення

Всі люди різні, тому кожен вважає за краще проводити час по-своєму. Кому-то по душі грати в футбол чи волейбол, займатися нумізматикою або збирати марки. А кому-то цікаво грати в більярд, тому людина може задуматися про те, щоб купити професійний стіл для більярду додому і насолоджуватися улюбленим заняттям в домашніх умовах.

Як перевезти більярдний стіл?

На сьогоднішній день підібрати і купити більярдний стіл не велика проблема. Але справжні цінителі даного виду спорту, розуміють і знають вагу і розміри інвентарю. Тому, самостійно доставити настільки важкий і об’ємний вантаж може стати проблемою. В такому випадку, назріває необхідність скористатися послугами професійної компанії, яка виконує такі роботи, як вантажоперевезення Харків і область.
При транспортуванні цінного і об’ємного вантажу, що не рекомендовано залучати непрофесіоналів, так як навряд чи вони зможуть виконати поставлене завдання без порушення цілісності. Люди, які вперше зіштовхуються з транспортуванням об’ємного і цінного вантажу, навряд чи зможуть акуратно помістити стіл в автомобіль, правильно зібрати спортивний інструмент. Саме тому, найкраще таку роботу довірити фахівцям своєї справи, які знають всі тонкощі по збірці-розбиранні більярдних столів.

Перевезення більярдного столу в подробицях

Транспортування більярдного столу компетентними фахівцями виконується в кілька основних кроків:

  • Розбирання більярдного столу. Іноді розбір інструменту недоцільне. Часом готове придбання з магазину можна доставити в зборі. Однак, при переїзді зі старого на нове житло послуга розберання просто обов’язкова. А якісно розділити деталі зможе виключно людина з досвідом.
  • Доставка вантажу до транспортного засобу. Справжній більярдний стіл складений з кількох плит з каменю. Навіть в розібраному вигляді процес може здатися не настільки легким, але тільки для професіоналів своєї справи. В нашій команді працюють такелажники, які володіють навичками швидкого і простого доставки важких і об’ємних вантажів. Фахівці з легкістю доставлять товар без його пошкодження. Крім цього, часто виникають питання з прохідністю столу. Часом, елементи просто не проходять через дверний проріз, тому застосовують альтернативні способи, спускають меблі через вікна. Також сходи можуть виступати своєрідним пунктом, який вимагає особливої ​​уваги під час перевезення вантажів Харків. Складається враження, що раніше ніхто не планував переміщати важкі товари по сходах. Але наші фахівці гарантовано зможуть знайти вихід з ситуації, який в результаті не призведе до додаткових фінансових витрат замовнику.
  • Безпосередній етап перевезення. На цьому етапі важливо вибрати відповідний транспортний засіб. Потрібно розуміти, що звичайна вантажна «Газель» не підійде, в даному випадку вам знадобитися спеціальний автомобіль з системою навантаження і фіксацією вантажу всередині. Тільки з такими параметрами ви зможете доставити вантаж за вказаною адресою без будь-яких пошкоджень. Тому, замовляючи фірму для перевезення вантажу, необхідно переконатися в наявності відповідного автомобіля. Також, важливо оцінювати реальну вартість таких послуг.
  • Вивантаження товару. Важливо не тільки доставити товар за вказаною адресою, але і вивантажити його з машини і встановити вдома.
  • Збірка більярдного столу. Саме від цього етапу залежить якість більярдної гри в майбутньому.

Під час складання/розбирання більярдного столу важливо дотримуватися точність до міліметрів, адже саме від це залежить «поведінку» більярдних куль. Важливо дотримуватися всіх правил установки конструкції, адже важливо, щоб в процесі гри кулі знаходилися на столі, не покидали його межі. Тільки в результаті проходження таких правил, ви зможете отримувати справжнє задоволення від гри. Але якісно впоратися з виконанням поставленого завдання зможуть тільки фахівці своєї справи, які працюють в нашій компанії і радо прийдуть вам на допомогу.
Наостанок фахівці зобов’язуються виконати прибирання приміщення, зібрати весь робочий інструмент, прибрати сміття і пил. В цілому дана процедура займе від 3 до 6 годин. Після виконання поставлених завдань, у вас є можливість випробувати більярдний стіл в справі, щоб переконатися в тому, що більше немає необхідності проводити додаткову настройку.

Як перевезти більярдний стіл?

Якщо перед вами постало завдання перевести більярдний стіл, не рекомендуємо це робити самостійно. Так як це:

  • Може нашкодити вашому здоров’ю, так як робота з важкими предметами призводить до утворення травм, гриж і т.д.
  • Витрати часу. Для людей, які вперше зіштовхуються з питанням вантажоперевезення більярдного столу, може знадобитися занадто багато часу і нервів.
  • Труднощі налагодження роботи. Ви можете бути прекрасним гравцем, але не мати ні найменшого поняття, як правильно виставляти стіл.

Тому, рекомендуємо довірити перевезення недешевого задоволення – більярдного столу професіоналам своєї справи, які знають всі тонкощі роботи і зможуть зробити все максимально акуратно і найкоротші терміни. Для того, щоб скористатися нашими послугами, пропонуємо вам зателефонувати за вказаним телефону або оформити ради заявку на сайті компанії. Телефонуйте в будь-який зручний час, надаємо гарантії на взяті на себе зобов’язання.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!