Як розібрати стінку для переїзду

Під час переїзду потрібно не тільки винести всю техніку та меблі, а й шафи, тумби, і навіть стінки. Якщо тумбочка невелика її переносять цілком, але великі шафи і стінку, заставлені полицями, доводиться розбирати. Поділимося інструкцією як це робиться, щоб ви змогли заздалегідь підготувати ці предмети до перевезення меблів по Харкову.

Коли купується шафа або стінка їх привозять в розібраному вигляді і збирають вже в квартирі клієнта. Для переїзду доведеться виконати той же процес тільки навпаки. Можна найняти фахівця за додаткову плату або зробити це самостійно.

Інструкція по розбору стінки

Нічого складного на перший погляд немає, але це не заважає людям істотно плутатися і кидати справу на півдорозі. Потрібно усвідомлювати, що до чого і як кріпиться. Для цього перед початком уважно огляньте шафу зовні, всередині і ззаду і визначте всі місця кріплень полиць, ящиків і каркаса. Знайдіть також потрібні викрутки.

Етапи розбору стінки:

 1. Знімаємо всі верхні полиці.
 2. Витягуємо інші полки з усіх частин стінки (з шафи, тумбочок, стелажів).
 3. Перекручуємо ручки дверцят у внутрішню частину.
 4. Демонтуємо фурнітуру.
 5. Скло та вітражі при наявності знімаємо і пакуємо в пухирчату плівку.
 6. Якщо задня частина шафи зроблена з фанери, то вона швидше за все буде прибита цвяхами.

І якщо зі старим шифоньєром легко впоратися за годину, то з шафою-купе доведеться попітніти. Він зручний, естетично виглядає і популярний серед українців. Розберемося як розібрати меблеву стінку з такою шафою.
Знадобляться викрутка, шестигранний ключ і молоток.

Розбирання шафи-купе складається з таких етапів:

 1. Знімаємо всі полки вільного і невільного кріплення.
 2. Прибираємо замки і доводчики.
 3. Знімаємо стулки дверей, піднявши і вийнявши спочатку знизу. Часто на дверях розміщуються дзеркала і скло для краси. Перед транспортуванням ці частини потрібно щільно обернути і попередити про них робітників.
 4. Відкручуємо фурнітуру і напрямні руху дверей.
 5. Виймаємо шканти і конфірмати і розбираємо каркас.

На практиці ви можете зіткнутися з тим, що не зможете викрутити шурупи або довго будете розбирати каркас. Тому час беріть з запасом і намагайтеся працювати без нервів.

Коли варто замовити розбирання?

У квартирі стінка зазвичай займає найбільшу стіну у вітальні. Це може бути кілька шаф, тумб і полиць з’єднаних разом. Або це можуть бути підігнані шафи в одному стилі (просто стоять поруч). Але розбирати самому всi шафи не кожній людині під силу.

Якщо в квартирі ну дуже багато меблів і всю потрібно розібрати, доведеться обміркувати найм фахівця. Людина відразу прийде підготовленим з шуруповертом і потрібними викрутками. Він швидко розбере навіть хитромудрі конструкції заощаджуючи ваш час.

Не варто ламати голову над тим як розібрати стінку для переїзду – ця послуга обійдеться в кілька сотень гривень. Але якщо ви не готові розпрощатися з такою сумою можна виконати роботу подивившись відео-інструкції. Хоча зібрати розібране після переїзду буде набагато складніше.

При переїзді всі шафи розбираються, тільки деякі возять цілком. Розбирають навіть м’які меблі. Ці дії дозволяють завантажити всі меблі в машину меншого обсягу, що позначається на її вартості. Тим більше що коробки з фанери не займатимуть багато місця, а тому все можна буде скласти компактніше, забезпечуючи рівномірний розподіл навантаження на кузов машини.

Навіть якщо ви не хочете самі це робити і не хочете наймати фахівця, то в послуги перевізника можна включити таку роботу. Іноді розбирання буває безкоштовним і йде як бонус до вантажоперевезення.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!