Як заощадити на квартирному переїзді?

Переїзд планується з різних причин. Важливо не тільки продумати які речі ви будете забирати з собою, але і як їх упакувати. Останнє до речі виявляється частою причиною пошкодження особистих речей клієнта. Так відбувається тому що не всі знають як правильно упаковувати крихкі речі і намагаються все реалізувати самостійно.
Розглянемо які етапи передбачає квартирний переїзд і як можна заощадити на всіх етапах.

Чи потрібно економити взагалі?

Послуги переїзду коштують недорого, для кого-то недешево. Але ми будемо говорити не просто про те як заплатити менше, а про те як залишитися задоволеним і заплатити менше. В цьому то і проблема: якість за малі гроші не купиш, але за розумні це здійснити можна. Щоб заощадити, потрібно правильно розпланувати процес. У цьому допоможе менеджер нашої компанії.

Транспорт

Якщо ви замовляєте повну збірку, розбирання меблів, то є сенс оформити приїзд навантажувального транспорту на годину-дві пізніше ніж приїдуть вантажники. Вантажники працюють погодинно – чим менше простою буде, тим менше вам доведеться заплатити.

Для скорочення часу навантаження автомобіль повинен під’їхати до самого під’їзду. Про вільне місці варто подбати заздалегідь.

Вантажники

Ви залежите від часу і чим більше фахівцям потрібно буде упаковувати, тим довше вони будуть возитися. Тобто ви можете упакувати речі та взуття напередодні дня Х самі. Можете підписати коробки, і зробити список речей для них заздалегідь. Таким чином можна заощадити до 1,5 годин роботи найнятих людей.
Про те скільки людей вам знадобиться можна прикинути самому. Або зателефонувати нам для швидкої консультації. Спеціаліст вислухає вас і дасть рекомендації.
Не забудьте про кваліфікацію працівників. Набагато вигідніше наймати професійного підрядника, який надішле до вас сумлінних хлопців.

По-перше, вони зроблять роботу швидше.
По-друге, у компанії точно знайдеться весь необхідний допоміжний інструмент для вашого переїзду.

Недорогий квартирний переїзд нескладно здійснити, але самостійно вивезти всі речі навряд чи вийде за один раз. А ми пропонуємо повний комплекс послуг за розумними цінами.

Пакувальний матеріал

Зовсім не замовляти упаковку буде нерозумно. Вам же напевно необхідно перемістити дзеркала, а може й якісь тендітні сувеніри. Буде прикро якщо вони не доїдуть, особливо якщо дорога буде вибоїста.
Самостійно прорахувати скільки матеріалів необхідно для обгортання холодильника ви не зможете. Але на консультації у нашого менеджера ви зможете отримати вичерпні інструкції та поради по вартості самих матеріалів необхідних для грамотної упаковки маленьких електроприладів. А великі речі залиште фахівцям. Вони прекрасно знають як обмотати і занести в машину техніку, щоб довезти її в цілості.

Обговоріть всі нюанси переїзду заздалегідь

Якщо у вас намічається виїзд з одного місця проживання і переїзд в іншу квартиру – радимо все спланувати заздалегідь. Наприклад, відразу обговоріть вартість, адже ви по суті купуєте час, так нехай вам його порахують. Ця ціна не повинна змінитися. Тим більше, що іноді халтурять самі вантажники. Здавалося б, вони працюють, але все дуже довго відбувається. Ви також можете спустити частину речей вниз своїми силами – хлопцям доведеться менше носити.
Дуже часто так роблять в сім’ях, де є чоловіки здатні фізично перетягнути деякі важкі предмети самі.

З нашою компанією ви забудете про такі поняття як халтура і простий. Ми прорахуємо всі моменти разом з вами, вчасно приїдемо і заберемо ваші речі з квартири так само швидко, як і занесемо їх. Телефонуйте сьогодні і здійснюйте переїзд вже завтра.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!