Як упакувати електроніку при переїзді?

При переїзді голова забита тим, як усе упаковати, зробити це швидше і заощадити на перевезенні. Але якщо меблі можна розібрати, то з електронікою так не зробиш. І тут стає ясно, що техніку, яка полегшує нам життя, потрібно перевозити в цілісному вигляді. Якщо робиш все сам доведеться заморочитися, а якщо замовляєш вантажоперевезення по Харкову, то цей етап можна довірити вантажникам (за окрему плату звичайно ж).

Нижче поговоримо про перший варіант, бо, замовляючи пакувальні послуги, потрібно буде розщедритися ще на кілька сотень гривень, а бажання доплачувати є не у всіх.

Електроніка – це по суті всі предмети в будинку, що працюють від мережі. Ноутбуки та телефони зазвичай перевозяться у сумці господаря, тому тут ми їх згадувати не будемо.

У кожній квартирі можна зустріти таку техніку як: телевізор, мікрохвильова піч, пральна машина. Крім цього є посудомийки, духові шафи, варильні поверхні, бойлери тощо. Тобто швидко все запакувати не вийде. Тим більше, потрібно попередньо підготувати самі прилади.
Етапи підготовки електроприладів до перевезення
Починати готуватися варто ще за кілька днів тому, що техніку потрібно помити, почистити і дати їй повністю просохнути. Без цієї процедури можна обійтися тільки в крайньому випадку, адже на новому місці крім цього буде багато справ, а у вимкненому салоні холодильника із залишками їжі може поширитися неприємний запах. Значить, прибиранням краще не нехтувати.
У випадку бойлера потрібно спустити воду, від’єднати прилад від водопровідних труб і також почистити його.

Після того, як все висохне, звільніть і від’єднайте всі знімні частини. Це стандартна вимога під час перевезення електроніки. Наприклад, усередині НВЧ-печі є скляна тарілка та коло, яке крутить його. Ці деталі потрібно обов’язково вийняти, адже при їзді вони можуть пошкодити пiчь зсередини. Те саме стосується висувних ящиків у холодильнику, лотка для порошків, кабелів та інших частин, що від’єднуються. Упакуйте ці речі в пухирчасту плівку для збереження.

Незнімні дроти від електричних приладів прикріпіть до них самим скотчем або обмотавши їх разом із приладом стрейч-плівкою. Дверцята закріпіть, щоб вони ніяк не бовталися.
Якими матеріалами упаковують техніку?
Після того, як ви все підготували, можна починати сам процес пакування. Ідеально якщо збереглися заводські коробки із пакувальними матеріалами. Часто це пінопласт, який закриває нижні та верхні грані приладів. Але таке рідко довго зберігається у будинку.

Тому вам знадобляться: гофрокартон, пухирчаста плівка та звичайний картон.

Гофрокартоном оберніть кути – вони найчастіше пошкоджуються під час перевезення.
Для того, щоб закрити корпус, використовуйте пухирчасту плівку. Оберніть предмет кілька разів і закріпіть скотчем.

Для більшої вірності закріпіть поверх ще й листи щільного картону, а верх і низ підпишіть, щоб правильно потім встановити предмет при розвантаженні.
Запобіжні заходи при перевезенні побутової техніки
Навіть якщо ви все правильно склали та запакували, є ризик привезти на нове місце несправний інструмент. Тому, наймаючи машину, попередьте про те, що перевозите техніку. У салоні автомобіля повинні бути ремені кріплення і бажана м’яка підкладка на підлозі. Вона пом’якшуватиме посмикування транспорту на дорозі, а ремені дозволять закріпити побутову техніку в нерухомому положенні. Це необхідно для відсутності контакту приладів зі стінами вантажної машини.
Якщо ж везти всю техніку в горизонтальному положенні (що для холодильника не бажано), то довезти все вдасться. Але як відреагує електроніка згодом незрозуміло. І те, що пропрацює місяць після новосілля, а потім зламається, буде результатом неправильного транспортування.

Важливо не тільки те, як і чим запакувати електроніку, а й сам маршрут і наявність кріплень у кузові. Тому поставтеся до перевезення електроніки з усією відповідальністю та простежте, щоб її перевезенням займався досвідчений фахівець.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!