Як упакувати та зберегти посуд при переїзді, поради від фахівців

Підготовка речей до переїзду повинна виконуватися заздалегідь. На день від ‘їзду можна залишити тільки ті предмети, які використовуються щодня. Особливої уваги вимагає перевезення посуду, його потрібно правильно і надійно упакувати і скласти, щоб він не розбився під час транспортування. Як показує практика, оптимальним рішенням буде довірити цю справу професійним вантажникам, які мають достатній досвід.

Яка потрібна упаковка для перевезення посуду

Однією з найважливіших умов є правильно упакований посуд. Це однаковою мірою стосується, як дорогих сервізів, кришталю, скла, чайних і кавових наборів, салатників, тарілок, співусників та інших тендітних предметів, так і металевих столових приладів. Природно, що кожен вид посуду необхідно упаковувати відповідним чином. Тому краще заздалегідь подбати про придбання упаковки для перевезення посуду. Її можна купити в будівельних гіпермаркетах, відділах госптоварів, а також поспрошувати в магазинах і супермаркетах, розташованих поруч з місцем проживання.

Щоб перевезення посуду пройшло без втрат потрібно підготувати:

  • Короба різних габаритів (можуть бути пластиковими і картонними);
  • Сумки та пакети з ручками, що бажано, закриваються за допомогою блискавки або кліпсою;
  • Гофрований картон;
  • Оберточний папір;
  • Пінопласт;
  • Пенополистирольні гранули;
  • Поліетиленову плівку.

Крім цього, для упаковки посуду при переїзді знадобитися скотч, канцелярський ніж, ножиці і фломастер.

Кілька основних правил упаковки і складання посуду

Це ще один важливий момент, оскільки вироби з порцеляни, кераміки досить важкі і крихкі. Тому тара повинна бути міцною і надійною. Для цього дно коробок потрібно посилити, за допомогою додаткового аркуша картону, який вкладається всередину, а з зовнішнього боку, проклеїти широким скотчем.

Весь посуд, перед складанням в тару, повинен бути обмотаний тканиною, спеціальною плівкою або папером. При цьому кожен предмет слід обертати окремо. Важливо, щоб не залишалося відкритих дільниць. Це допоможе запобігти утворенню сколів.

Найбільш важкі і великі предмети, розташовують в нижній частині коробки, а найлегші і крихкі зверху. Щоб щільно зафіксувати посуд, потрібно заповнити всі порожнечі. Це можна зробити, застосовуючи шматки поролону, пінопласту, поліетиленову плівку, тканину, гранули пінополістиролу і м ‘ятого паперу.

Тепер розглянемо, як упакувати скляний посуд при переїзді. Робити це слід в тарі, в якій потрібно попередньо зробити спеціальні комірки з картону. Вони повинні бути за розмірами укладених фужерів, келихів, чарок і склянок. Важливо, щоб висота комірки відповідала предмету, що розміщується в ньому. Бажано, щоб в одному ряду стояв скляний посуд одного типу. Коли один ряд буде повністю заповнений, його накривають листом гофрокартону і встановлюють комірки для наступного, в які таким же чином встановлюються келихи або фужери. Для більшої надійності і безпеки, кожен виріб можна додатково загорнути в шар паперу або поліетилену.

Як упакувати кришталь для перевезення

Найдорожчим, а разом з цим і найбільш крихким є богемське скло і кришталь. Ці вироби є неодмінним елементом сервірування святкових столів, і створюють особливий настрій. Тому до кришталю багато хто ставиться з особливим почуттям. Тут важливо розуміти, що навіть масивні на вигляд салатниці і вази можуть бути легко пошкоджені, під час транспортування. Тому до упаковки такого посуду слід підходити з особливою ретельністю. Фахівці рекомендують для цього використовувати повітряно-бульбашкову поліетиленову плівку. Всередину фужерів і келихом слід укласти зім ‘ятий папір, а потім обмотати кожен з них, в кілька шарів такої плівки. За її відсутності можна використовувати м ‘яку тканину, поролон та інші види утеплювача. Всі предмети повинні бути покладені досить щільно, а вільне місце заповнене будь-яким ущільнювачем. Для надійності, кожен виріб, після того, як буде обмотано, можна ще зафіксувати скотчем, щоб він не розвернувся.

Пакування тарілок, чашок і сервізів

Перевезення скляного посуду має здійснюватися окремо від тарілок, чашок і сервізів. Тому упаковка різних видів посуду здійснюється по-різному. Тарілки укладають невеликими стосами (зазвичай не більше 6 шт), попередньо загорнувши кожну з них в пакувальний папір, або перекладаючи смужками гофрокартону. Після цього, складену стопку ще упаковують в поліетиленову повітряно-бульбашкову плівку. Щоб зменшити навантаження на тарілки, під час транспортування, краще встановлювати стоси на ребро. Коробки, в яких будуть перевозитися тарілки, чашки і сервізи, також повинні бути ґрунтовно посилені.

Рекомендація — тару для перевезення тарілок краще вибирати невеликих розмірів, щоб вони розміщувалися досить щільно, і при цьому коробка не була занадто важкою.

Запакувати сервізи для перевезення на газелі, потрібно окремо, чашки з чашками, тарілки з тарілками, салатники з салатниками і так далі. Каструлі, ковшики, сковорідки та інші металеві вироби також слід завертати тканиною, поліетиленовою плівкою або спеціальним папером. Це захистить їх від появи подряпин та інших механічних пошкоджень. Перевозити таке велике і важке начиння краще в сумках, що закриваються, і міцних пакетах.
Коробки і сумки, з упакованим посудом обов ‘язково слід промаркувати, вказавши де розташоване крихке скло і кришталь. Робиться це на кожному боці ящика або короба. Також фахівці рекомендують відзначати, верх і низ тари.

У цій статті ми розглянули як перевезти посуд, і уникнути при цьому його бою і пошкодження. Дотримуючись простих правил, можна не тільки уникнути втрат, а й істотно спростити і прискорити процес упаковки і розпакування кухонного начиння.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!