Як упакувати вміст гаража при переїзді

Якщо планується переїзд, потрібно заздалегідь подумати про те, як перевезти всі речі в новий будинок. З одного боку, бажано, звести до мінімуму кількість рейсів, тобто транспортувати меблі, техніку та інші цінності за одну ходку. З іншого – потрібно упакувати їх якомога компактніше і надійніше, щоб доставити все в цілості і збереження.

Багато людей починають перевозити речі з гаража. І це цілком зрозуміло. По-перше, часто саме гараж стає великою коморою, де зберігається все те, чим ніхто не користується або користується вкрай рідко. Це і старий робочий одяг, і непрацююча електроніка, і садовий інструмент…

По-друге, упаковку речей у гаражі можна робити не поспішаючи, поки всі цінності в будинку залишаються ще на своїх мiсцях. По-третє, склавши всі речi в коробки максимально компактно, вдається звільнити багато місця. Воно обов’язково стане в нагоді для тимчасового зберігання упакованих побутових речей.

З чого ж почати перевезення гаража? Конкретних інструкцій для вирішення такого завдання немає, адже всі ці універсальні комори унікальні за своїм змістом. Однак на підставі багатого особистого досвіду ми можемо запропонувати вам кілька корисних рекомендацій.

Як перевезти речі з гаража: поради фахівців

Щоб переїзд пройшов легко, швидко і безпечно, виконайте кілька послідовних кроків:

  1. Проведіть ревізію в гаражі, позбувшись всього зайвого.
  2. Розсортуйте речі.
  3. Складiть речi максимально компактно.
  4. Впакуйте речі в коробки і пакунки.
  5. Завантажте все в кузов вантажівки – і в добру путь!

Гаражна ревізія – перший і найбільш важливий етап. Напевно, у великій купі речей знайдуться ті, які абсолютно не потрібні. Менталітет слов’янської людини такий, що він зберігає навіть відвертий непотріб. Його або шкода викидати, або він міститься “про запас”: авось, колись стане в нагоді. Якщо місця в фургоні предостатньо, можете забрати з собою абсолютно все. В іншому випадку чітко вирішите: які речі вам потрібні, а які – можна викинути, віддати сусідам або ж виставити на продаж.

Позбувшись непотребу, приступайте до сортування речей. Одяг, взуття, килими, подушки – в один бік, побутову електроніку, садовий електроінструмент – в інший, велосипед, ролики, скейт, гантелі – в третій, і так далі. Після проходження цього етапу ви будете ясно розуміти, які упаковки і в якій кількості вам потрібні. Наприклад, одяг і домашній текстиль можна скласти в щільні пакети великого обсягу. Для електроніки слід вибрати коробки. А ось ручний інструмент, метизи і різні гострі предмети найкраще упаковувати в дерев’яні ящики або спеціальні контейнери.

Якщо потрібно укомплектувати все максимально компактно, деякі вироби можна розібрати на частини. Наприклад: відкрутити кермо велосипеда, зняти ручку з газонокосарки, відкрутити ніжки столу тощо. Після цього можна переходити до упаковки. Крихкі і не переносять вібрації вироби рекомендується обертати пупирчастою плівкою. Речі з тканини, шкіри та інших гнучких матеріалів можна укласти плашмя в мішки. При цьому важкі вироби слід укладати знизу, а легкі – зверху.

Як перевезти гараж за одну ходку

Коли все надійно упаковано, залишається тільки підігнати фургон і завантажити в нього всі речі. Пам’ятайте, що в разі перевезення газонокосарки, мопеда, електрогенератора або іншої техніки, що працює на паливі, вміст баків слід повністю злити і залишити їх відкритими мінімум на добу, щоб вивітрилися випари бензину, ДП, гасу.

Лакофарбові матеріали взагалі не рекомендується перевозити. Але якщо у вас великий запас дорогої фарби, звичайно, викидати її шкода. У такому випадку кожну банку або флакон слід надійно закрити (при необхідності можна використовувати скотч), обмотати в пупирчасту плівку і скласти в один ящик.

А якщо ви, дивлячись на гору речей, приходьте в жах від майбутнього обсягу роботи, не забувайте про можливість скористатися послугами вантажників. Послуги перевезення гаража можна замовити в спеціалізованій компанії з вантажоперевезень. Такий підрядник і команду вантажників надасть, і надійно все упакує, і підбере максимально місткий транспорт.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!