Як вибрати газель для перевезень

При необхідності перевезти меблі, кухонне начиння, спальне приладдя та багато іншого, неминуче виникає питання вибору відповідного транспорту для цих цілей. Найбільш затребуваним автомобілем у цьому сегменті вважається малотоннажна “Газель”. Вантажоперевезення Газеллю популярні як у приватних замовників, так і серед невеликих фірм і окремих офісів. Завдяки різноманітності модельного ряду, ця машина повністю задовольняє запитам різних споживачів.

Яку Газель вибрати для перевезення

Автомобілі цього типу підрозділюються на кілька видів. Щоб правильно підібрати варіант для транспортування, слід враховувати окремі характеристики конкретних моделей.

Машина з непромокаємим тентом
Підходить для вивезення середньої кількості речей, витримує до 1,5 тонни, довжина кузова – 3 м. Зручно, що процес навантаження можна робити з будь-якого боку автомобіля, оскільки тент знімається.

Цільнометалева класика
Вантажоперевезення на такій Газелі замовляють часто. Фургон обсягом 9 м ­ дозволяє перевозити все, що завгодно, він надійно захищений від негоди. Автомобіль відмінно себе почуває в бруд і на бездоріжжі. Окремо виділяють вантажопаспкський автомобіль з розсувними задніми дверима, який має 6 місць для сидіння. Задній відсік об ‘ємом 5,5 м порожній дозволяє возити вантажі. Такий варіант підходить для виїздів з бригадою робітників. А ось великогабаритні замовлення зручно виконувати на бізнес-Газелі (ГАЗ-2705), сюди поміститься до 1,5 тонни. Машина відрізняється підвищеною зносостійкістю.

Газель “Катюша”
Машини для вантажоперевезень часто необхідні для транспортування труб, дощок, довжина яких доходить до 6 метрів. На цей випадок є “Катюша”, в яку поміщається не менше 1,5 тонни, і цього цілком вистачить, щоб задовольнити потреби фірми або приватного замовника послуги. За рахунок унікальної конструкції кузова, доставка на цьому авто виходить недорогою, незважаючи на особливості товару.

“Фермерське авто”
Идеальный вариант для перевозки в сопровождении бригады из 5 человек. Кузов отделен от пассажирского блока специальной перегородкой, поэтому ехать комфортно, даже длительное время. Отдельно выделяется машина-самосвал, на которой можно возить вес до 1 тонны.

Машина-холодильник
Для тих, хто думає, як вибрати Газель для вантажоперевезень, пов ‘язаних з необхідністю підтримувати певну температуру в салоні, є варіант з фургоном, в який “вшита” холодильна установка. Звичайно, це чудовий спосіб транспортувати продукти на різні відстані. Енергія на рефрижератор надходить від дизельного двигуна. Кафе, ресторани, супермаркети не мислять свого існування без цього чотириколісного помічника. Для вибору доступні машини з різним типом охолодження і об ‘ємом.

Газель-піраміда
Спеціально призначена для перевезення крихких виробів, що легко б ‘ються. Посуд, дзеркала, скло – залишаться неушкодженими, якщо замовите такий автомобіль. Всередині “Піраміда” має спеціальну вистилку, яка сприяє дбайливому транспортуванню вмісту кузова.

NEXT-авто
Ця Газель з цільнометалічним кузовом має об ‘єм 13,5 м порожній. Відрізняється особливою підлогою – він встелений так званою морською (водостійкою) фанерою. Крім того, стіни обшиті ДВП. Машина на третину довша, ніж звичайне авто.

Яка Газель краще для вантажоперевезень саме у вашому випадку? Щоб правильно відповісти на це питання, ретельно проаналізуйте особливості свого бізнесу. Якщо потрібно щось перевезти разово, порадьтеся з тими, хто вже має відповідний досвід. Не варто переплачувати за клас автомобіля, якщо не плануєте задіяти повною мірою всі його можливості. При цьому слід розуміти, без чого обійтися не вийде. Бажаємо вам успішного переїзду!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!