Як вибрати машину для перевезення речей

Одне з основних завдань при переїзді – знайти підходящу машину, яка вмістить весь вантаж буде це тільки одна шафа або шафа, диван і кухонний гарнітур разом. Незважаючи на десятки щодня сплачуючих переїзди в Харкові не всі перевізники мають достатній автопарком і дуже часто заради заробітку йдуть обманним шляхом: навантажують машини під зав’язку, чого робити категорично не можна.

Правильний вибір транспортного засобу дає наступні переваги:
– всі речі, що перевозиться не будуть пошкоджені в процесі їзди;
– клієнтові не доведеться переплачувати за більш містку машину, яка в підсумку може виявитися напівпорожня;

На око авто краще не вибирати тому додому найчастіше викликають фахівця, який проводить попередній огляд майна. Вже після цього вирішується яка саме машина потрібна для переїзду.
Поговоримо про поширенi автомобілі на яких здійснюються перевезення і з’ясуємо, який потрібен для дрібних і великих перевезень.

Перевезення речей Газеллю

Повсюдно використовується для перевезення малогабаритних речей з вантажопідйомністю до 1500 кг. Зазвичай використовуються машини від 9 до 16 кубометрів обсягом. Газель може мати твердий дах або тент, а також можливість посадки пасажирів якщо клієнт хоче супроводжувати свій вантаж. Перевага цієї моделі в дешевизні, вона відмінно підійде для невеликого квартирного переїзду.

Перевезення речей ЗІЛом

Для середньогабаритнього квартирного або офісного переїзду підійде Зіл-Бичок. Його вантажопідйомність може доходити до 3000-3500 кг. Мінімальна висота завантаження у Бичка нижче ніж у Газелі (760 мм проти 960). Кузов може бути як закритим, так і з тентом.

На сьогоднішній день серійне виробництво автомобілів даного типу припинено, що змусило деяких підрядників відмовитися від використання цієї машини.

Перевезення речей Маном

Цей транспорт призначений для великогабаритних переїздів. Наприклад, якщо у вас великий будинок в Харкові і ви хочете переїхати на інше місце, то перевезти речі вийде тільки таким автомобілем. Його вантажопідйомність доходить до 10000 кг, що підходить для найрізноманітніших завдань і переміщення великовагових будматеріалів в великих обсягах.

Також перевезення здійснюються такими автомобілями як Мерседес, Хендай, Ісузу та ін. З підйомністю від 5 до 10 тонн і об’ємом від 30 до 50 кубометрів.

Як клас машини впливає на вартість переїзду?

Для вантажних машин висуваються особливі вимоги: вона повинна бути постійно на ходу, а значить її потрібно перевіряти на працездатність і своєчасно проводити всі технічні роботи.
Серед інших чинників формування вартості:

  • для зручності навантаження речей автомобілі оснащуються гідробортом, що спрощує роботу вантажникам і прискорює процес занесення речей в машину;
  • в кузові як правило є ремені для закріплення речей на своїх місцях. Так вони не з’їдуть в одну сторону при поворотах і не зашкодять поруч стоячим предметам;
  • дальність поїздки: якщо машина потрапить в пробку, то ця затримка буде оплачуватися на стороні клієнта. Тим більше, що особливо тендітні речі повинні перевозитися на невеликій швидкості;
  • вантажопідйомність машини та оснащеність додатковими функціями також збільшує ціну роботи автомобіля.

З цими нюансами допоможе розібратися фахівець мувінгової компанії. На сайтах компаній можна подивитися розцінки за години роботи і мінімально допустиму кількість годин. Не рекомендуємо замовляти машину для перевезення речей без попередньої консультації бо вона допоможе визначитися з типом автомобіля і його вантажопідйомністю. Перевізник зацікавлений в збереженні ваших грошей, щоб ви потім звернулися до нього знову.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!