Як вибрати транспорт для переїзду

Как выбрать транспорт для переезда

Будь-який переїзд, квартирний або офісний – це досить клопітка справа, особливо якщо виконується самостійно, без залучення кваліфікованих фахівців. І тут одним з найважливіших питань стоїть правильний вибір вантажної машини. У більшості випадків, оптимальним рішенням є замовити газель для переїзду, і найкраще для цього, звернутися в спеціалізовану компанію.

Як підібрати вантажні авто, основні критерії вибору

Від того, наскільки правильно був обраний транспорт для переїзду залежить ефективність і успішність всього заходу. Тому тут важливо враховувати ряд важливих моментів.

  1. Обсяг і вага вантажу, що перевозиться. Бажано, щоб всі речі можна було компактно скласти і перевезти на нову адресу за один раз. Але це не завжди можливо з низки причин. Наприклад, речей багато, а переїзд здійснюється в умовах вузьких міських вулиць і маленьких двориків, в яких великогабаритний транспорт просто не зможе розвернутися, або на тривалий час перекриє весь рух. Тому багато досвідчених фахівців віддають перевагу газелям, що поєднують в собі хорошу вантажопідйомність, маневреність і досить велику вантажопідйомність.
  2. Відстань на яку необхідно перевести вантаж і наявність особливих умов. Для переїзду в інше місто або населений пункт, який знаходитися на відстані 50 км і більше, краще зупинити свій вибір на вантажній фурі середньої тонажності (5 тонн). Найчастіше цього цілком достатньо, щоб перевезти всі речі за один раз.
  3. Особливості вантажу. Це ще один важливий момент, який обов ‘язково слід брати до уваги, при вирішенні питання, як вибрати транспорт для переїзду. Незважаючи на те, що в переважній більшості перевозити доводиться речі стандартних розмірів і габаритів, бувають випадки, коли може знадобитися і спеціалізована техніка. Наприклад, перевезення великогабаритних або небезпечних вантажів. Але це більше пов ‘язано з переїздом комерційних організацій і промислових об’ єктів. Для перевезення меблів, домашніх речей і побутової техніки, зазвичай достатньо газелі з кунгом (будкою), а в деяких випадках, достатньо і вантажного мікроавтобуса.
  4. Дорожні умови. Особливо це важливо в умовах великих міських центрів, з інтенсивним рухом, і певними обмеженнями для руху великотоннажних фур. Також слід враховувати наявність на трасі низьких мостів, вузьких або невисоких арок при в ‘їзді у двір та інші моменти. Якщо машина для переїзду буде обрана неправильно, це може призвести до значного затягування процесу і додаткових витрат. Причиною цього, може стати, що транспортний засіб не зможе просто кудись заїхати і всі речі, меблі і техніку доведеться перевантажувати, на ще один вантажний автомобіль.

Найбільш популярні машини для переїзду

Однозначно відповісти на питання, яка машина потрібна для переїзду не можна, оскільки універсального рішення, на всі випадки життя не існує. Це можна зробити тільки після того, як будуть проаналізовані всі перераховані вище фактори. Тому підбирати транспортний засіб потрібно дуже уважно. Найбільш часто для квартирних і офісних переїздів використовують вантажні автомобілі таких типів:

  • Малотоннажні з тентом або будкою – найпоширенішими в цій категорії є машини вантажопідйомністю до 1,5 тонн і об ‘ємом до 8 м3;
  • Середньої вантажопідйомності – до 3-х тонн і об ‘ємом кузова до 17 м3;
  • Багатотонажні вантажні авто (фури).

Згідно зі статистичними даними, для переїзду з однокімнатної квартири, цілком достатньо однієї ходки подовженої газелі або автомобіля ЗІЛ “Бичок” (17 м 3 ). Але це усереднені показники, згідно з якими, загальний обсяг речей, що знаходяться в такій квартирі, становить приблизно 12 м 3. Тому багато фахівців у своєму виборі практично завжди одностайні – краще замовити газель для переїзду або ЗІЛ Бичок. Перевагами такого рішення є такі моменти:

Відмінне поєднання достатньої вантажопідйомності та місткості;

Оптимальні габарити транспортного засобу, що дозволяють проїжджати в будь-який двір, без будь-яких обмежень;

  • Добра маневреність;
  • Економічність;
  • Може впевнено долати ділянки доріг з неякісним покриттям, і незалежно від пори року і погодних умов.

Для тих, хто хоче, щоб даний процес пройшов з найменшими фінансовими витратами, максимально швидко і без нервування, оптимальним рішенням буде довірити вибір транспорту для переїзду, а також навантаження вивантаження речей їх упаковку і розпакування професіоналам. Це зручно, надійно і фінансово вигідно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!