Як взяти на прокат вантажний автомобіль

Переїзд у нову квартиру або на дачу, доставка товару, перевезення вантажів або зібраного врожаю – це тільки малий перелік причин, коли може виникнуть потреба у вантажному транспорті. Але не завжди економічно виправдано купівлю великовантажного автомобіля, а також цілорічне його утримання. Тому послуга оренда вантажного транспорту в Україні, в останні роки стає все більш популярною і затребуваною. Це пояснюється тим, що це зручно, швидко і вигідно. Ця стаття для тих, кого цікавить оренда вантажного транспорту і що потрібно знати про особливості послуги, для правильного і швидкого її оформлення.

Кому и когда требуется аренда грузового транспорта

Дана послуга більше користується попитом серед приватних підприємців, власників готельного бізнесу, фермерів, але і приватні особи нерідко беруть вантажні авто напрокат. Особливістю даної послуги є те, що якщо потреба у перевезенні матеріальних цінностей виникає періодично, то купівля та вміст вантажного транспорту виявляється нерентабельним. Тим більше, що у власника бізнесу або приватної особи, може не бути досвіду керування вантажною машиною, то звернувшись в компанію, що спеціалізується на здачі автомобілів на прокат, можна взяти машину в оренду з водієм.
Ще один важливий нюанс, для вантажоперевезення різних вантажів (меблі, будматеріали, овочі, зерно, рідини, контейнери), можуть знадобитися вантажівки різних типів і класів.
Перевагами даної послуги є:

  • Великий парк різноманітної техніки;
  • Bce автомобілі завжди знаходяться в справному стані, і відповідають технічним нормам;
  • Машини обов “язково застраховані від викрадення, ДТП;
  • Підтримка в режимі 24/7;
  • Комплектація гумою, залежно від сезону;
  • Простота вигляду і мінімум документації;
  • Демократичні ціни.

аренда грузового транспортаОрендувати вантажне авто можна з водієм і без нього, а також на один-два дні або на більш тривалий термін. При цьому ціна за добу, при тривалій оренді, як правило, знижується.
Тепер більш детально зупинимося на тому, як правильно орендувати вантажний автомобіль. В Україні, взяти на прокат вантажну машину без шофера можуть фізичні та юридичні особи. Головними вимогами є досягнення віку 22-25 роки (залежно від компанії), наявність посвідчення водія, відповідної категорії та стаж водіння не менше 3-х років. Також потрібно пред ‘явити посвідчення особи – паспорт або id карта. Якщо прокат автомобіля оформляється на юридичну особу, то необхідно додатково надати пакет реєстраційної документації, а замість застави – гарантійний лист.

Як оформити договір оренди автомобіля без водія та з водієм

При аренде транспортного средства частным лицом, необходимо внести залог. Его сумма в зависимости от марки и модели машины, а также в разных компаниях может различаться.

Важливо – якщо оренда оформляється на юридичну особу, то в зазначений у договорі період, керувати машиною може будь-який співробітник фірми або підприємства, який має відповідні документи і відповідає перерахованим вище вимогам.


Якщо ви хочете взяти на прокат вантажівку з водієм, то природно наявність водійських прав потрібної категорії та стажу керування транспортним засобом не потрібно, і за віком – достатньо бути повнолітньою і дієздатною особою.

Як правильно вибрати вантажний автомобіль, і що потрібно враховувати

Перш ніж оформити договір оренди вантажного транспортного засобу, потрібно враховувати, що всі машини розрізняються за технічними характеристиками – вантажопідйомність, обсяг кузова, для перевезення яких вантажів призначена, варіанти завантаження-вивантаження та інші фактори. Якщо ви не впевнені, що знаєте як правильно вибрати вантажний автомобіль, то краще звернути до кваліфікованих фахівців компанії авто прокату. Для цього, їм достатньо надати інформацію про характер вантажу, загальну масу і габарити, звідки його потрібно забрати і куди доставити, а також як машина буде завантажуватися і вивантажуватися.
Якщо ж з вибором вантажного авто проблем не виникає, і ви не вперше користуєтеся послугами таких компаній, то забронювати потрібну машину можна на сайті авто прокату або по телефону. Це зручно, надійно і швидко, тим більше, якщо врахувати, що затребуваність послуг з оренди вантажного транспорту постійно зростає.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!