Як замовити вантажно-розвантажувальні роботи

Для більшості людей переїзд являє собою таку послідовність дій: зібрали речі, завантажили в машину і поїхали. Але для досвідчених фахівців все набагато складніше. Для них це процес включає в себе розподіл робіт, складання плану – необхідно продумати основні кроки, розрахувати упаковку і ще безліч інших аспектів, які потрібно обміркувати. Саме робота професіоналів допомагає полегшити вантажно-розвантажувальні роботи, зберігши всі речі цілими під час квартирного або офісного переїзду.

Види навантажувальних робіт

Перевезення речей означає не тільки доставку з пункту А в пункт Б, а включає в себе ще й всі проміжні маніпуляції. Кожен предмет перевозиться з урахуванням його особливостей і упаковки.
Час роботи залежить від кількості вантажу. Мета роботи – доставити все в цілості. Тому поспішати фахівці не будуть. У виконанні робіт їм допомагають спеціальні пристосування, які залежать від виду вантажо-навантажувальних робіт.

Всі види робіт можна розділити на 3 групи:

  1. Ручний вид. Один з найбільш важких фізично, так як для винесення деяких предметів доводиться залучати 4-5 чоловік відразу. При цьому є можливість контролювати весь процес зсередини і максимально заповнювати простір машини.
  2. Напівавтоматичний. Передбачає використання пристосувань для допомоги при ручному навантаженні меблів, техніки. Наприклад, домкрат і підйомна платформа, встановлена на машині.
  3. Автоматичний. Найчастіше застосовується на виробництвах при перевезенні великогабаритного устаткування. В такому випадку усією технікою керує кваліфікований фахівець.

Незважаючи на це поділ, строповка, направлення вантажів та ін. Маніпуляції виконуються тільки людиною.

На сьогоднішній день існують сотні пристосувань і машин здатних допомогти в процесі перевезення вантажів як малогабаритних, так і великих.

Як порахувати вартість?

Іноді обсяг робіт хочеться прорахувати самостійно, щоб вчасно внести корективи в бюджет. Та й відразу дізнатися кінцеву вартість бажають багато. Прайс-лист з цінами на вантажно-розвантажувальні роботи можна знайти на сайті будь-якої компанії в розділі Послуги або Ціни.
На відміну від ручного методу, якщо використовується кран для підйому вантажу, то доведеться оплачувати роботу саме крана, а якщо вручну – оплачується час роботи вантажника. Додатково беруть гроші за поверхи, якщо в будинку відсутній ліфт. Тобто ви заплатите деяку стартову вартість і потім доплатите за поверхи. Такий тариф часто діє при купівлі техніки з доставкою додому.
Якщо оцінювати вартість послуг за дорожнечею – автоматизовані роботи коштують дорожче за все. Але в цьому немає нічого дивно: вимоги при переїзді підприємств набагато вище ніж для звичайного офісного переїзду. При цьому робота вручну оплачується також погодинно тільки за роботу вантажників. Якщо хлопці тлумачні, то вони вам і час і нерви заощадять. Тому питання вибору компанії завжди буде стояти гостро. Далеко не всі підрядники при наявності необхідної техніки здатні надати належну якість роботи.

Як замовити послуги?

У більшості компаній існує два способи для замовлення послуг – по телефону або через форму на сайті. Розглянемо кожен з них.

Телефонний дзвінок здійснюється за номером вказаним на сайті. У розмові обумовлюються обсяги, при потребі на місце виїжджає співробітник, щоб оцінити кількість робіт, який після оцінки скаже скільки працівників буде потрібно. Розмова з співробітником компанії дозволить оцінити первинну компетентність і домовитися про всі деталі.

Заповнення форми на сайті передбачає від користувача надання необхідної інформації: тип переїзду, наявність важких предметів, поверховість будівлі і ін. Перевага такого методу замовлення вантажно-розвантажувальних робіт в тому, що його можна здійснити в будь-який час доби. Телефонний дзвінок можливий тільки в офіційні години роботи співробітників.

У будь-якому випадку доведеться спочатку поговорити з працівником компанії, який оформить заявку. Він також знає як розрахувати вартість вантажно-розвантажувальних робіт, хоча не варто сприймати ціну названу по телефону як остаточну.

Тепер ви знаєте як замовити послуги перевезень і приблизно розрахувати вартість даного заходу. Нехай ваші переїзди будуть нечастими і легкими в здійсненні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!