Які предмети найскладніше перевозити

Переїзд завжди пов’язаний з деякими труднощами. Одна з таких відноситься безпосередньо до перевезення предметів. У кожній квартирі знайдеться те, що складно упакувати, донести чи довезти. Тому даний матеріал присвячений тому які предмети перевозити найскладніше під час квартирного переїзду.

Клієнту важливо знати, що звертаючись до компанії вантажоперевезень, він довіряє свої речі професіоналам, а значить надіється на відсутність подряпин і відколів на дорогих йому речах. Кваліфіковані вантажники повинні розуміти за якою схемою і в який матеріал потрібно упаковувати предмети.

Якщо в результаті клієнт виявить серйозні дефекти в зовнішньому вигляді майна, то він має право вимагати за це компенсацію якщо співпрацював з офіційною компанією за договором. Дефекти також дають зрозуміти, що персонал не впорався iз заданою роботою і можливо абсолютно не має досвіду.

Іноді деякі умови по відповідальності за псування майна знімаються з транспортної компанії, що обговорюється на етапі укладання договору. А поки з’ясуємо з якими вантажами виникає найбільше нюансів.

Які предмети важко перевозити і чому?

В першу чергу на думку спадає великогабаритне майно, яке не може бути розібрано. Це стосується побутової техніки та габаритної електроніки (пральна машина, холодильник, плита) і музичних інструментів (піаніно, рояль). Складність переїзду з такими речами криється в тому, що вони абсолютно не маневрені через свою вагу і вимагають обережності при перенесенні.

Для таких предметів часто потрібно машина з підйомником, який полегшить транспортування вантажу в кузов машини. Крім цих нюансів, для таких приладів протипоказані будь-які удари, навіть незначні. В електроніці стоять високочутливі плати, що забезпечують справну роботу пристрою. А при вузьких під’їздах і відсутності вантажного ліфта можна зіпсувати начинку навіть від одного несильного удару об стіну.
Для музичних інструментів важливий натяг струни і налаштованість інструменту. Якщо виріб старий, то у нього може порватися струна, що змусить додатково витрачати фінанси на відновлення працездатності, якщо це взагалі буде можливо.

Тендітні і скляні предмети. Незалежно від свого розміру або ваги таке майно може легко розбитися по дорозі до кінцевого пункту. Тому під час перевезення має значення упаковка. Зазвичай використовують стрейч-плівку (для склопакетів) або пухирчату плівку (вази, дзеркала). Після обмотування плівкою предмети укладають в коробку і розміщують так, щоб зверху на коробку нічого не давило.

Від машини в такому випадку потрібні справні амортизатори і підвіска, щоб згладжувати перепади дорожнього полотна і максимально плавно здійснювати рух. Для склопакетів і дзеркал зазвичай використовується транспорт з пірамідою для підтримки перевезеного товару.

Окремо до крихким предметів відносяться шафи зі скляними вставками на дверцятах. Якщо їх не закріпити, то розбити скло можна на будь-якому етапі квартирного переїзду з вантажниками, не кажучи вже про самостійні спроби.

Саме тому для транспортування важливого, крихкого, великого і дорогого майна краще залучати професійного підрядника. У такій компанії є не тільки відповідальні працівники, а й ремені, пакувальні матеріали, спеціальні кріплення та обладнані машини, які зведуть ризик пошкоджень до мінімуму.

Додаткову впевненість у цілості свого вантажу повинна дати наймана компанія у вигляді договору про умови роботи і відповідальності сторін. Тоді у вас більше не буде проблем і питань про те, як перевезти речі в нову квартиру, а у працівників буде стимул зробити все в кращому вигляді.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!