Квартирний переїзд, основні правила перевезення холодильника

перевозка холодильника

Питання транспортування холодильника зустрічається досить часто. Наприклад, при його купівлі, переїзді, або коли плануєте відвезти його в заміський будинок. Тому, організовуючи квартирний переїзд, найкраще звернутися в компанію, що спеціалізується на наданні таких послуг. Це гарантія того, що все буде в робочому стані. Досвідчені вантажники знають як правильно перевозити холодильник, і всі тонкощі і нюанси даного процесу.

Рекомендації від компанії-виробника

Коли агрегат вже не новий, але збереглася його технічна документація, то достатньо вивчити рекомендації, зазначені в керівництві з експлуатації і точно їх виконувати. Але в житті часто буває, що інструкція втрачена або технічні можливості транспортного засобу не дозволяють точно виконати рекомендації виробника. Тоді краще звернутися все-таки до професійним вантажникам. Якщо такої можливості немає, тоді розглянемо основні правила, як краще перевозити холодильник, і що при цьому потрібно обов ‘язково враховувати.

  1. Необхідно розуміти, що це досить крихке обладнання. Його неправильне транспортування може стати причиною серйозних несправностей.
  2. Багато виробників радять перевозити таку техніку стоячи. У такому становищі, ймовірність поломки агрегату зводиться до мінімуму. Але це не завжди можливо, особливо якщо планується використовувати для цього легковий автомобіль або мінівен.
  3. Якщо прийнято рішення транспортувати агрегат горизонтально, то обов ‘язково потрібно знати, як перевозити холодильник лежачи.
  4. Як правильно підготувати техніку до переїзду.
  5. Ще один важливий момент – це скільки має стояти холодильник після перевезення.

Розберемо всі ці питання більш детально.

Підготовка холодильника до перевезення

Якщо при купівлі нового обладнання, дане питання знімається автоматично, так як є заводська упаковка, то при перевезенні техніки б/в, її потрібно правильно підготувати. Робиться це покроково:

подготовка холодильника к переезду

 

  • Звільніть холодильник від продуктів, ящиків і полиць, і розморозіть його
  • Просушіть або ретельно витріть агрегат;
  • Надійно зафіксуйте компресор (найкраще спеціальними болтами), також можна використовувати монтажну піну або картон;
  • Зафіксувати шнуром, малярним скотчем дверцята;
  • Упакувати в 2-3 шари щільного паперу або спеціальної плівки весь корпус холодильника.

Після цього можна переходити до навантаження на машину і його фіксації в правильному положенні.

 

Як виконується перевезення холодильника в горизонтальному положенні

перевозка холодильника в горизонтальном положенииВиробник практично завжди вказує всі доступні способи транспортування.

!!!Не можна транспортувати таку техніку лежачи, з опорою на дверцята. !!!

Найчастіше, перевезення холодильника на боці допускається, але при цьому потрібно враховувати деякі моменти. Важливо знати, яка трубка призначена для відведення фреона з компресора, і вона повинна бути спрямована вгору. Для цього слід, при працюючому холодильнику, помацати обидві трубки – нам потрібна гаряча.

Застереження – при тривалій роботі агрегату, ця трубка може нагріватися до дуже високої температури, тому слід дотримуватися обережності.

Як довго холодильник повинен стояти після транспортування

Щоб відповісти на питання, через скільки можна включати холодильник після транспортування, необхідно враховувати умови в яких здійснювалося його перевезення і температура повітря на вулиці і в приміщенні. Агрегат повинен спочатку вистоятися. Це необхідно, щоб масло повністю скло в мотор. У середньому це займає 2 – 24 години. Наприклад, при перевезенні, при мінусових температурах, олія густіє, і потрібно більше часу для її стікання. І ще одне загальне правило для побутової техніки, після того, як вона буде доставлена в приміщення з морозу, вона повинна постояти хоча-б кілька годин. Це необхідно для того, щоб конденсат, що утворюється на контактах міг повністю випаруватися.

Знаючи основні правила, як транспортувати холодильник, і дотримуючись їх, можна особливо не переживати за його цілісність і справність після завершення процесу квартирного переїзду.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!