Чи потрібен вантажник при купівлі будматеріалів?

При покупці будматеріалів з’являється необхідність привезти їх до себе на ділянку. Навіть при наявності машини не всі покупки можуть туди поміститися, деякі можуть залишати сліди і потертості на оббивці салону. Щоб не замислюватися про це, клієнти будівельних магазинів для великого обсягу покупок замовляють доставку будматеріалів.

Це не завжди найкраще рішення, тому що вантаж привозять просто за адресою, а підйом на поверх – турбота виключно клієнта. Затягнути на 5 поверх кілька десятків кілограм матеріалів буває дуже важко. Варто задуматися про наймання вантажників.

Причини найняти вантажника для занесення

будматеріалів
Відразу обмовимося, що далеко не у всіх ситуаціях потрібен персонал для навантаження будматеріалу. Зазвичай наймають людей, коли розуміють, що самі не можуть впоратися фізично або за станом здоров’я.

Іншим варіантом може бути відстань. Покупцям з передмістя набагато важче добиратися в місто і назад, а доставка може не поширюватися на приміські селища. Тоді замовлення людей і машини стає обов’язковим.

Є й інші причини для замовлення такої послуги:

  1. Сила і витривалість. Працівник навіть з одним роком досвіду буде набагато витривалішими і сильніший рядового клієнта, якому не доводилося щодня тягати багато мішків. Вантажник зробить роботу швидше, і чим більше вантаж, тим краще вас він впорається.
  2. Кваліфікація. Досвід і постійна робота з різними матеріалами допомагає не забувати, як і якi вантажі переносити. Наприклад, він знає як краще схопити крихкий виріб, щоб не пошкодити його при перенесенні.
  3. Швидкість отримання. При численних замовленнях будмагазин спочатку формує кілька і разом їх відправляє на розвезення по місту. Доставка будматеріалів з вантажниками дозволяє прискорити цей процес, не чекаючи кур’єра. Важливим є те, що ви можете не сидіти на місці, а відразу отримати бажане і не бути прив’язаним до часу.
  4. Обсяги. Пару мішків цементу і піску ви зможете привезти в багажнику і самі занести. Але якщо перед під’їздом лежать цеглини, пара сотень кілограмів цементу, пісок, балки і ламінат, то носити це в поодинці можна один, а то й два дні. А наймаючи вантажників побачите як за пару годин вже все буде занесено і складено в квартирі. При лояльних цінах це не найбільша фінансова втрата, але заощадити витрати на здоров’я таким чином можна і потрібно.
  5. Зручність. Ви можете запросити вантажників у зручний для вас час і поєднати його з походом в магазин. Також можете організувати машину, яка відразу забере всi покупки і поїде до вашого будинку.

Замовити послуги завантаження/розвантаження неважко: є калькулятори для розрахунку ціни послуг, а в телефонному режимі консультант підкаже, як краще вчинити і які варіанти пропонує компанія. У великих компаній з вантажоперевезення досить людей на випадок великих замовлень на завантаження.

Ви не повинні носити важкі речі самі, не повинні витрачати на це свій час і здоров’я. Чому б просто не звернутися в профільну компанію і не скористатися доставкою будматеріалів в квартиру?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!