Організація переїзду офісу

как правильно организовать переезд офиса

Серед безлічі завдань, якими неодмінно доведеться зайнятися успішним підприємцям – організація переїзду офісу. Це клопіткий захід, що вимагає фінансових вкладень і набагато більших витрат часу. Основна складність такого завдання, як організувати переїзд офісу, зовсім не в тому, щоб простежити за тим наскільки добре вантажники і транспортна компанія впораються зі своєю частиною роботи. Найважливіше правильно розпланувати процес, щоб нічого не загубилося, не переплуталося і не постраждало під час перевезення.

План переїзду в новий офіс: 3 складових успіху

Організація переїзду в новий офіс потребує комплексного підходу. Загалом його можна розбити на три важливі частини:

  1. Вибрати систему. Відсутність загального плану – найгірше, що може трапитися при перевезенні меблів і техніки на нове місце. Якщо говорити про те, що потрібно врахувати при переїзді офісу, то не можна забувати про попередню організацію. Детальніше про те, що зробити, читайте нижче, але головне – задіюйте кілька відповідальних осіб.
  2. Замовити вантажників. Виклик фахівців – ще один з моментів, про які потрібно пам ‘ятати при вирішенні такого завдання, як правильно організувати переїзд офісу. Вибрати компанію, що надає такі послуги досить просто, головне, щоб у неї були хороші відгуки, свій власний транспортний парк і надання гарантій. Все це легко з ‘ясувати по телефону в процесі обговорення деталей співпраці.
  3. Поговорити зі співробітниками. У всіх в офісі є особисті речі та документи або інші складові проектів, над якими вони працюють. Втратити що-небудь з цих двох категорій однаково не приємно. Заздалегідь повідомте їх про переїзд, видайте коробки для особистих речей і попросіть їх підписати. Що стосується документів, то з ними можна вчинити аналогічним чином або ж доручити організацію їх транспортування відповідальному співробітнику.

Все перераховане вище потрібно зробити до того, як замовити переїзд офісу і бажано поставитися до кожного моменту максимально відповідально.

Організація переїзду офісу: 3 правила підготовки

организация переезда офиса

 

Планування переїзду, як вже згадувалося вище, вимагає ретельної систематизації. Її можна розділити на три етапи:

  1. Прибирання. Переїзд офісу з вантажниками зовсім не обов ‘язково повинен включати в себе перевезення всіх меблів і техніки в нове приміщення. Деякі з них можна продати або залишити новим власникам старого приміщення. Інші можна відправити на звалище, з чим також можуть допомогти вантажники. З цим питанням слід визначитися в першу чергу. Крім того, фахівці обов ‘язково погодяться допомогти розібрати і зібрати меблі на новому місці.
  2. Маркування. Однакові системні блоки, столи і стільці, а також багато іншого потрібно обов ‘язково позначити іменами користувачів і назвою відділу, але периферія не менш важлива. Багато хто звикає до особливостей робочої клавіатури і миші, і якщо вам не хочеться дивитися на те, як працівники цілий день в новому офісі розшукують “свою” техніку, а потім відбирають її один у одного, варто подбати про те, щоб все було відповідним чином позначено.
  3. Впорядкування. План переїзду в новий офіс обов ‘язково повинен містити позначки про те, що і куди ставити на новому місці. Заздалегідь виріште, де будуть розташовуватися робочі місця всіх співробітників і визначте черговість навантаження і вивантаження, щоб вся процедура переміщення зайняла мінімум часу. Якщо вам потрібно кілька машин, то доцільно розсортувати меблі і техніку за призначенням.

Одночасно з цим саме час замовити вантажників для переїзду офісу. Більшість компаній привозять з собою не тільки техніку для транспортування, а й пакувальні матеріали, але можна закупити їх самостійно з метою економії. Крім того, замовляючи переїзд офісу з вантажниками, не забудьте заздалегідь розповісти їм про речі, які потребують специфічного ставлення. Зокрема, якщо у вас є скляний стіл для переговорів і інші тендітні меблі, кімнатні рослини і цінні предмети інтер ‘єру, чутлива техніка і так далі, вантажники подбають про те, щоб вони прибули на нове місце в цілості і збереження. Наостанок рекомендуємо вибирати для переїзду теплу пору року, щоб знизити ризики, як при навантаженні-вивантаженні, так і при транспортуванні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!