Особливості переїзду взимку

Переїзд завжди пов ‘язаний зі стресом. Сам факт зміни звичного укладу має психологічний вплив на стан переїжджаючого тому що багатьом з нас важко даються зміни в житті. Причини переїзду можуть бути найрізноманітнішими: зміна роботи, початок навчання в університеті та ін. Залежно від пори року, переїзд має свої труднощі. Це підштовхує багатьох людей замовляти в транспортувальних компаніях послуги переїзду.

Найбільша кількість перевезень здійснюється взимку. Це пов ‘язано зі зменшенням вартості орендної плати і тим, що більшість роблять ремонт влітку, а до зими в’ їжджають у житло. Тому, при плануванні заходу потрібно врахувати всі особливості.

Упаковка речей

Це перше про що необхідно подбати. Взимку нерівності дороги можуть згладжуватися сніговим покривом, а може бути і ні. Можливо в ваш день на дорозі не буде снігу, але якщо маршрут буде пролягати не через центральні вулиці міста, американські гірки речам забезпечені. Від якості пакувального матеріалу залежить, чи приїдуть вони цілими. Але мінімальна тряска буде в будь-якому випадку.
Найкращий варіант – використовувати поліетиленову плівку з пупиришками. Їй обмотують речі і техніку в кілька шарів перед тим, як укласти в коробку.
Якщо у вас є рослини, то їх можна розставити з пляшками теплої води – так вони не замерзнуть.
При великій кількості коробок їх потрібно підписати: так ви швидше зорієнтуєтеся в вмісті і швидко знайдете потрібний предмет. Якщо в одній коробці і чашки та столові прилади, можна скласти список всього упакованого і приклеїти до кожної коробки.

Подивіться прогноз погоди

Цілком покладатися на метеорологічну службу, як показує практика, не можна. Тому прогноз краще відстежувати щодня, аж до дати переїзду. Взимку, в теплі дні, може піти дощ, дороги заледеніють і не факт, що потрібну вам дорогу посиплять сіллю. Крижана дорога багаторазово збільшує ймовірність того, що машину занесе і до місця речі взагалі не доїдуть. Звичайно, досвідчений водій впорається і не допустить такої ситуації. Передбачити точний день коли буде тепло і сухо – складно. Але все ж краще буде перестрахуватися і перенести переїзд. Якщо ви плануєте використовувати послуги транспортної компанії, то зателефонуйте їм і домовитеся про нову дату.

Не завантажуйте машину до межі

Від вантажопідйомності машини, залежить кількість, яка знадобиться для перевезення речей. Для того, щоб машину не заносило в зимову погоду, обсяг вантажу не повинен перевищувати її вантажопідйомність. Визначте приблизно скільки і яка коробка приблизно важить. Усі коробки за тяжкістю повинні врівноважувати кузов машини ліворуч і праворуч, спереду і ззаду. Якщо вага зміщена в один бік, то може занести в кювет. Коли речей багато і вони габаритні, краще звернутися до професіоналів і довірити їм навантаження.

Враховуйте довжину дня


Основна перевага переїзду в літню пору року – тривалість світлового дня. У середині зими на вулиці починає темніти з 3-ї години дня. До вечора погода стає холоднішою, ніж вдень. Виходячи з цього, плануйте все встигнути в денний час. Для безпеки, розтягніть перевезення на 2 дні.

Швидкість

Ні, ми не маємо на увазі швидкісну їзду. Взимку у вантажників є мотивація закінчити навантаження швидше, що і відбувається. Оскільки оплата найчастіше відбувається погодинно, на холоді можна заощадити.
Наймаючи вільних робітників, є ризик натрапити на недбалу роботу. При укладенні договору зі спеціалізованою установою необхідність стежити за кожним кроком вантажників відпадає. Компанії дорожать репутацією і, як результат цього, – наймають тільки сумлінних працівників.

Запитайте досвідченого водія

Якщо вирішили скористатися транспортними послугами, попросіть прикріпити до вашого замовлення досвідченого водія. Бажано того, хто має досвід зимових перевезень. Такий фахівець не буде крутити віражі навколо незручного під ‘їзду до будинку. А це може дуже сильно заощадити ваш час і не потрібно буде за це переплачувати.
Досвідчений водій, швидше за все, добре орієнтується не тільки на дорозі, але і везти вас буде найбільш безпечним маршрутом.

Рекомендації

  • стежте за тваринами: краще якщо ви особисто будете знаходиться поруч весь час переміщення, щоб відчуття стресу для вашого вихованця було мінімальним;
  • деякі лаковані, дерев ‘яні та скляні вироби, які погано переносять мороз. Від перепаду температур лаковане покриття може зіпсуватися. Тоді варто винести деякі речі в більш прохолодне приміщення і дати їм звикнути до навколишньої температури. Покриття в такому випадку набагато краще перенесе холод;
  • одягніться тепло: ймовірно ви захочете проконтролювати процес установки коробок в машину, а значить проведете чимало часу на вулиці (це збільшує ризик переохолодження організму).

Довіртеся професіоналам

Переїзд у холодну пору року пов ‘язаний з деякими ризиками і можливими аварійними ситуаціями на дорозі.
Якщо у вас багато предметів впорається самому не вийде. Та й помічники можуть запросто махнути рукою якщо ви попросите їх занести що-небудь першим.
Щоб довезти свої речі в збереження зверніться в компанію вантажоперевезень. Перевезення з вантажниками позбавить вас від фізичної роботи і вивантажать вони все акуратно, враховуючи ваші побажання.

Підготуватися до такої події, як переїзд необхідно заздалегідь. Не потрібно будувати плани, у вас повинен бути вільним цілий день. Розплануйте свої дії, визначіться які речі варто вивантажувати першими після приїзду. А перевізник зробить за вас все інше.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!