Особливості перевезення крихких вантажів

Від правильності упаковки вантажу залежить його цілісність. Тому, згідно з правилами перевезень, крихкі вантажі обов’язково маркуються спеціальними знаками, ретельно запаковуються і надійно закріплюються в кузові авто.

Ообливості перевезень

Товари, які схильні до легкого руйнування під час транспортування називаються крихкими. Такі товари втрачають свої характеристики при механічному впливі, мінімальному тиску, падіння. До числа таких товарів відносять:

 • Посуд, прилади, зокрема, посуд зі скла, порцеляни, кераміку.
 • Декоративні елементи – люстри, годинник, дзеркала.
 • Товари антикварного характеру.
 • Побутову електроніку – комп’ютери, інші портативні гаджети.
 • Автомобільні приналежності.
 • Сантехніку.

Список таких товарів досить широкий, і упаковка кожної групи товарів має ряд своїх вимог. Тому звичайне перевезення не підійде. Упаковка крихкого вантажу, наприклад, монітори ПК виконується таким чином – екран обкладається плитами з пінопласту, потім все це поміщають в тару з картону.
Як правильно упаковувати крихкий вантаж для подальшого транспортування
Перевезення меблів по Харкову – послуга, яку надає наша компанія. Але в меблевий список входять не тільки шафи, дивани, є і тендітні предмети. Для того, щоб товар був доставлений цілим і неушкодженим, необхідно обдумано підходити до вибору тари, обійтися звичайними коробками навряд чи вийде. Саме тому, ми пропонуємо звернутися за кваліфікованою допомогою наших фахівців, які допоможуть раціонально упакувати товар і доставити його за вказаною адресою в максимально короткі терміни.
Як упакувати крихкий вантаж? Головна особливість полягає в тому, що всі предмети упаковуються окремо, кожен з яких в окремий захисний матеріал, потім все поміщається в міцну картонну коробку або контейнер. Важливо повністю нейтралізувати тряску товарів під час руху. Для цього всі порожнечі тари заповнюються, що забезпечує щільність фіксації основного вантажу. Якщо в одній коробці знаходиться декілька товарів – необхідно повністю виключити ймовірність зіткнення предметів між собою.
Упаковка крихких предметів, які засоби використовуються?

 • Повітряно-бульбашкова плівка володіє хорошими захисними властивостями, характеризується невисокою вартістю.
 • Пінопласт – легкий і доступний амортизуючий матеріал, застосування якого доцільно при транспортуванні оргтехніки.
 • Короба з дерева або металу забезпечують можливість надійно зафіксувати вантаж і захистити товар від зовнішніх впливів.
 • Поролон – легкий м’який матеріал, який використовують для заповнення вільного простору між упакованими предметами або ж, служить в якості прошарку між декількома елементами.
 • Картон та ін.

Для забезпечення максимальної безпеки при перевезенні крихких вантажів, можна комбінувати кілька матеріалів захисту. Наприклад, можна використовувати короби із спеціальними відсіками, які запобігають зіткнення предметів між собою.
Крім усього вищевикладеного, компанії по перевезення меблів по Харкову забезпечують якісний зовнішiй захист. Міцна фіксація вантажу допоможе убезпечити товар, не пошкодити його під час руху.
Перевезення крихких вантажів, таких як вікна, дзеркала виконується в спеціальних в спеціальних дерев’яних піддонах. Всі елементи між собою ізолюються за допомогою поролону або пінопласту. Щільно складена стопка складається в каркас, який обов’язково доповнений ребрами жорсткості. Також, можливе застосування захисної обрешітки, яка нейтралізує ймовірність удару вантажу об борт авто.
Крім цього, перевезення крихкого вантажу повинен виконувати досвідчений водій, який знає всі тонкощі транспортування крихкого вантажу, вміє дотримуватися оптимальний швидкісний режим, оперативно приймає рішення в разі утворення нестандартних ситуацій на дорозі.

Маркування вантажів

Під час переміщення тендітних товарів, на тару обов’язково наносять відповідні маркування. Такі позначки вказують на факт доставки специфічного вантажу, який вимагає особливого дбайливого поводження. Фахівці, задіяні в логістиці, зобов’язані вжити всіх необхідних заходів, щоб не порушити цілісність товару. Значок «крихкий вантаж» являє собою картинку у вигляді чорного келиха.
Тому, якщо вам необхідно здійснити доставку вантажу, пропонуємо вам звернися в нашу логістичну компанію, наші фахівці допоможуть вам з рішенням вашого питання. Гарантовано доставлять товар за вказаною адресою в строго обумовлений час. Скористатися нашими послугами можна по телефону або залишити заявку на сайті.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!