Особливості перевезення офісних меблів

Переїзд для офісів – справа не нова. Більшість малих підприємств в Україні переїжджають з місця на місце з різних причин:

  • збільшення орендної плати;
  • погіршення умов праці куди входять часті перебої з електроенергією, водопостачанням, інтернет підключенням;
  • розширення штату компанії через що старий офіс стає малий для всіх співробітників;
  • ведення нелегального бізнесу.

На пошук нового місця найчастіше йде якийсь час. Але разом з тим і виникає необхідність подумати про те як здійснити перевезення меблів, устаткування та особистих речей, обладнання.
Варіанта два: самостійно упакувати все і найняти тільки вантажні машини або довірити роботу мувінговi компанії.
Незалежно від того до чого ви схиляєтеся, вашим співробітникам доведеться самостійно перемістити особисті речі, які вони колись самі і принесли. Це можуть бути чашки, статуетки, кімнатні рослини і т. д.. Втім, цього можна і не робити, якщо упакувати всi дрібнички правильно, то вони доїдуть в цілості. Інша справа, що це все займає час, а в цілях економії для співробітників мувінгової компанії можна залишити на упаковку тільки офісне обладнання та меблі.
Особливостей при переїзді офісу може бути ще багато. Розповімо про основні.
Як підготуватися до переїзду?
Основна вимога до процесу – збереження. Тобто після перевезення офісних меблів з вантажниками або без вони повинна бути цілими, без змін зовнішнього вигляду.
У будь-якому випадку рекомендуємо упаковувати речі. Це можна зробити швидко і самому за допомогою поліетиленової плівки і поролону. Тоді можна буде замовити звичайну вантажну машину без м’яких підкладок. Все майно повинно бути помарковане.

Замовник зазвичай присутній і контролює весь процес навантаження і виносу меблів. Закріпіть всі рухомі частини меблів, обтягніть плівкою, щоб зберегти презентабельний вигляд речей. Все що габаритне має бути розібрано, для зручності розміщення в вантажному транспорті.

Чому офісний переїзд потрібно довірити професіоналам?

Найбільший аргумент на користь звернення до мувінгової компанії – швидкість. Керуючий завжди розуміє, що перевезення займає час. Ця перерва повністю зупиняє (або частково) роботу компанії і навіть приплив грошей в деяких випадках. Тобто керівник точно зацікавлений в швидкому переїзді. Якою би це не була розумна людина в своїй сфері, вантажники в авторитетних фірмах виявляються розумнішими в плані пакування і збiрки/розбирання меблів. Вони відразу знають, якe шафу розібрати, а яку везти цілою, і взагалі як краще перевозити меблі. Це справа досвіду.
Від замовника необхідно присутність і розуміння того, куди потрібно буде ставити речі в новому офісі. Про майбутнє планування робочих місць теж потрібно думати заздалегідь. Комунікації в старому офісі відключаються останніми, щоб робочий процес переривався на мінімальний проміжок.

Не закликайте власних співробітників до переїзду

Велике бажання для багатьох провернути переїзд самому. Але підлеглих краще не втягувати в це. Вони не знають або навряд чи стикалися з перевезеннями своїми руками і тому, ймовірно, не зможуть реально допомогти. Та й не наймалися вони на таку роботу.
Взагалі у них ідея переїзду викликає стрес бо це зміна обстановки. Часті переїзди негативно відбиваються на працездатності колективу. А керівнику варто берегти свої найцінніші активи.
Влаштуйте вечірку або підбадьорте їх яким-небудь бонусом, щоб розрядити психологічну обстановку на новому місці.
У будь-якому випадку перевезти офісні меблі та речі кваліфіковано зможе тільки мувінгова компанія. Довірте їм цю справу і не тратьте нерви свої і ваших співробітникі

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!