Переїзд промислового підприємства

Промисловий переїзд – найскладніший вид перевезень для транспортної компанії з огляду на те, що потрібно перевезти ціле підприємство і все його обладнанняі. Цей процес також передбачає і встановлення всієї техніки на новому місці. Жодними “своїми силами” тут не впораєшся. Через складність та масштабність, послуги вантажників для заводів та фабрик – абсолютна необхідність.

Особливості промислового переїзду

Незважаючи на безліч підводних каменів, простий обиватель навряд чи може відразу уявити всю картину перевезення. Тому нижче ми конкретно позначимо всі складнощі, що впливають на переїзд виробництва.

 • Власне, сама міра складності. Навіть якщо у вас підприємство з однією виробничою лінією, перед перевезенням усю техніку потрібно розібрати. Інакше у машину вона не поміститься.
 • Простій виробництва в цьому випадку неминучий. Навіть якщо підгадати весь день, підприємство не зможе працювати на момент поїздки. Для цього переїзд б’ють на кілька етапів при великих обсягах устаткування, що перевозиться. Так, поки одна частина обладнання ще працює, інша вже занурюється та їде до нового приміщення.
 • Верстати на заводах регулярно чистяться, особливо це стосується харчової промисловості. Перед поїздкою це доведеться зробити ще раз.
 • Збільшення обсягу виробництва безпосередньо перед переїздом. Це подвоює навантаження на працівників, а робиться для того, щоб покрити простiй за рахунок збільшення кількості виробленого товару.
 • Пошук нового приміщення. Перед тим як зв’язуватися з транспортною компанією, потрібно знати куди саме ви переїжджатимете. Тому для великих старих заводів послуга перевезення зазвичай не потрібна.
 • Необхідний демонтаж частини будівлі для вивезення, переміщення великої техніки.

Але як відбувається перевезення обладнання при переїздах підприємств? Поговоримо про це далі.

Як перевезти підприємство?

Найбільша частина робіт стосується перевезення обладнання. Зазвичай це габаритні верстати для яких потрібне спеціальне обладнання та професіонали своєї справи.

На першому етапі важлива коректна оцінка обсягів усієї вантажоперевезення. Сюди входить підбір транспорту, обчислення необхідності допоміжної техніки, визначається кількість вантажників та кількість пакувального матеріалу. У цей момент також визначається час, необхідний для здійснення всього заходу.
Весь переїзд відбувається у кілька етапів:

 • демонтаж тех. обладнання – практично всі виробничі установки збірні. Для їхнього розбирання потрібні спеціальні знання;
 • упаковка – стрейч-плівка та інші матеріали потрібні для захисту виробів під час навантаження та в дорозі;
 • Такелаж – верстати мають чималу вагу, їх не під силу перенести звичайним вантажникам. Тому для габаритного обладнання часто потрібен кран та візки для його вивезення та навантаження на транспорт;
 • закріплення техніки в перевізному транспорті – цей захід необхідний задля збереження стійкого становища перевозимых пристосувань. Навіть якщо станок стоїть нерухомо, під час їзди він може з’їхати (зсув ваги вплине на їзду машини і може перевернути її). Спеціальні троси та кріплення допоможуть вантажу не рухатися під час поїздки;
 • вивантаження та складання техніки в новому приміщенні – це кінцевий етап промислового переїзду, необхідний для швидкого відновлення робіт виробництва.

Транспортні компанії зазвичай пропонують повний спектр послуг із переїзду. Для них це вигідно тому що для масштабного перевезення клієнтам зручніше організувати все співпрацюючи з одним і тим самим підрядником.

Вибираючи підрядника, переконайтеся, що він працює на контрактній основі та забезпечить кінцеве складання обладнання, а також перевірку його працездатності.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!