Переїзд ресторану під ключ і все, що потрібно знати про особливості процесу

Розширення бізнесу, пошук більш привабливої локації ресторану або мережі закладів, їх перепрофілювання, оптимізація технологічних процесів і ряд інших факторів, найчастіше є основними причинами зміни місця розташування закладів громадського харчування. Даний процес є досить трудомістким, і має свої особливості. Тому щоб переїзд ресторану був організований правильно і здійснений в найкоротші терміни, і з найменшими втратами для бізнесу, експерти рекомендують звертатися в спеціалізовані (мувінгові компанії).

Як відбувається перевезення ресторанного бізнесу

Плануючи переїзд ресторану, потрібно розуміти, що даний процес має ряд істотних відмінностей від квартирного, офісного або банківського. Це пов ‘язано з тим, що тут відразу доводиться мати справу з ресторанними меблями, спеціалізованим великогабаритним кухонним обладнанням, холодильними камерами, продуктами харчування, рекламними вивісками і великою кількістю різноманітного посуду.
Все це вимагає спеціального підходу:

  • Посуд потрібно ретельно і надійно упакувати;
  • Кухонні меблі правильно розмістити і зафіксувати в кузові вантажного транспорту;
  • Обладнання вимкнути і завантажити в машину, а потім встановити за місцем і коректно виконати з’єднання;
  • Продукти харчування повинні перевозитися з дотриманням санітарно-гігієнічних норм.

Все це має бути виконано максимально оперативно, щоб не порушувати звичний графік роботи ресторану, тому вантажоперевезення при переїзді зазвичай здійснюється протягом одного дня, а іноді і ночі. Для цього, важливо знати як організувати переїзд ресторану і дотримуватися певних правил.
По-перше, оцінити обсяг майбутньої роботи, визначитися з датою переїзду і виконавцями, чиїми силами будуть виконуватися основні роботи. По-друге, підібрати найбільш відповідний транспорт, у тому числі і для продуктів харчування. По-третє, розподілити обов ‘язки. По-четверте, організувати упаковку наявного посуду, а також розбирання великогабаритних меблів та обладнання. По-п ‘яте, подбати про професійне відключення кухонного обладнання та комп’ ютерної техніки, і її перекомутування на новому місці. По-шосте, здійснювати координацію при навантаженні вивантаження та транспортуванні майна.
Замовляючи в мувінговій компанії послугу переїзд ресторану під ключ, всі перераховані вище турботи, бере на себе виконавець, що підтверджується підписанням договору. Перевагами такого рішення є:

  • Великий досвід роботи в цьому сегменті ринку;
  • Наявність власного автопарку, в якому є машини, призначені для транспортування різних видів вантажів (великогабаритні меблі, великовагове обладнання, крихкий посуд, продукти харчування тощо);
  • Bce роботи виконуються професійними фахівцями – вантажниками такелажниками, операторами складської техніки, та з використанням спеціальних пристосувань та обладнання;
  • Суворе дотримання всіх пунктів договору;
  • Матеріальна відповідальність;
  • Збалансована ціна.

У цій статті ми розглянули основні моменти того, що потрібно знати при переїзді ресторану, бару, кафе, піцерії та інших підприємств громадського харчування, і чому краще довіряти цю справу професіоналам.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!