Переїзд з маленькими дітьми

Переїзд може трапитися з кожним, в будь-який час і за будь-яких обставин. Якщо все спланувати заздалегідь і підготуватися до зміни місця – процес пройде гладко. Але не у випадку з маленькими дітьми. Якщо ви переїжджаєте з дитиною необхідно звернутися за послугою вантажоперевезення по Харкову і приділити багато часу підготовці.

Саме про це і поговоримо нижче. Знання багатьох нюансів значно полегшить переїзд сім’ям з дітьми.

План переїзду

Буде добре якщо ви виділите час і складете план. Він стане паличкою-виручалочкою під час зборів бо вам вже не потрібно буде думати, як і що скласти і упакувати, потрібно буде просто виконувати дії по пунктам.
Відразу переїжджати немає необхідності, можна розбити процес на 2 етапи:

  • перевезення меблів і техніки;
  • перевезення дрібних речей.

Складіть докладний список усього майна, пакувальних матеріалів, які потрібно купити.
Скотч, пакети, маркер, коробки обов’язково потрібні для збору речей, посуду та інших предметів. Упаковку великих виробів можна довірити вантажникам або обернути кути в пом’якшувальний матеріал самостійно. Обов’язково підпишіть пакети і коробки, щоб знати чи всі речі ви зібрали і де які лежать.
Визначте всі крихкі предмети і починайте пакувати їх першими. Для тендітної техніки можна використовувати ковдри і покривала, в які закутується предмет. У коробки можна покласти вази, посуд, книги та інші невеликі предмети. Іграшки можна зібрати в пакети.

Заздалегідь зателефонуйте і домовтеся про вантажоперевезення на комфортну дату, вкажіть нюанси і замовте послуги упаковки при необхідності. Якщо ви довірите процес пакування речей в професійні руки зможете заощадити купу часу в порівнянні з самостійним виконанням. Обговоріть час, обсяги та дізнайтеся вартість. Порядні компанії зазвичай надають гарантію на схоронність вантажів, поцікавтеся цим питанням у менеджера фірми.

Як зібрати речі з дітьми?

Якщо у вас маленька дитина, готуйтеся до того що він вам буде заважати і відволікати, що загальмує збори. Тому краще буде віддати малюка подрузі чи мамі, щоб ті провели з ним час. Можливо малюка залишити ні з ким тому варто відразу продумати для нього заняття, щоб він заважав вам по мінімуму.
Якщо має бути переїзд з немовлям в іншу квартиру, то малюка можна залишити в манежі, щоб не було потреби ретельно стежити на них. Покладіть в манеж його улюблені іграшки – це звільнить вам пару годин часу. Якщо дитина постарше, то можна попросити його зібрати іграшки або дати йому простеньке завдання. Це не спрацює якщо ваша дитина непосидюча – тоді подумайте про нові ігри, які захоплять і відвернуть від навколишнього оточення.

Як зібрати речі в дитячій кімнаті

Для дитини дуже важлива обстановка і предмети в його кімнаті. Не думайте, що в малому віці діти добре сприймають переїзд на нове місце. Цей стрес для людини будь-якого віку. У зв’язку з цим залиште кімнату малюка для зборів останнім етапом. Починайте з предметів, якими він користується і цікавиться найменше. Улюблені іграшки залиште до останнього і дозвольте дитині самій їх скласти або складіть разом.

Маленькі дітки багато сплять, значить у вас з’явиться тихий час, коли можна розбирати шафи і дивани. Ці конструкції кріпляться зазвичай шурупами – їх відразу складіть і щільно запакуйте, щоб малюк не розтягнув болтики в невідомому напрямку. Пакети з його іграшками теж потрібно закрити, інакше він розтягне їх по кутах за 10 хвилин і доведеться робити це заново.

Що покласти в сумку з собою

При наявності дитини доведеться збирати з собою деякі предмети першої необхідності з собою: вода, їжа на перекус, вологі серветки, підгузки, ліки, один комплект одягу на зміну, телефони і зарядку.
На час винесення коробок і меблів бажано захистити малюка від метушні, те ж саме рекомендується і при занесенні речей.

Що робити далі?

Якщо все вже підготовлено, то не завадить скласти план майбутнього житла з розстановкою всього майна. По-перше, так ви вже зробите підгонку за розмірами і зменшите час на занесення меблів, як результат – кінцеву вартість. До того ж, дитину краще приводити вже в готове житло, щоб він міг відразу подивитися на свою нову кімнату. Правильний підхід при переїзді з дітьми – підготувати їх до майбутнього заздалегідь. Поговоріть і поясніть чому потрібно виїхати, якою буде нова кімната, які можливості відкриються для дитини на новому місці.

Що потрібно зробити після переїзду?

Відразу перевірте всі речі за списком, чи на своїх місцях стоять меблі. Потім приступайте до прибирання та розпакування коробок, в квартирі буде брудно і пильно, тому обов’язково проведіть вологе прибирання приміщення і помийте підлогу від натоптаних слідів. Забратися доведеться і на старому місці проживання: якщо будете їхати з дитиною, то заздалегідь можна залишити на старому місці пару іграшок, щоб дитина відчувала себе комфортніше і йому було з чим пограти поки ви забираєте.

Процес переїзду завжди відбувається зі стресом, а з присутністю дитини стрес подвоюється. Ми поділилися всім, що потрібно знати при переїзді з дітьми. Вважаємо, що підготовка – це вже половина успіху, яка залежить від вас, а інше довірте досвідченим вантажникам нашої компанії.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Обратный звонок


Оставьте номер Вашего телефона и мы перезвоним Вам!